Şimdi Ara

Pipo Max M8 Pro mu Pipo Max M9 Pro mu ? Neden ? (ACİL CEVAP LÜTFEN) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

Orijinalden alıntı: CooLStyLe

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

http://track-chinapost.com/startairmail.php

Dogrumudur ?

evet

Tabi kesin olarak bilemezsinde dun gece 2 de siparis gectim tahmini olarak ne zaman kargolanir ? Birde ptt kargo bana herhangi bir sorun yasatmaz degil mi ?

Adetli ürün aldıgınız için temin edilemeyecek urun olursa ilk partiyi önden yollarlar takip kodlu olarak.
    Diğer kalan urunler 2. partiye kalır ve takipsiz yollarlar. Bu sebepten siteye yazıp tüm urunleri tek seferde yollamalarını bildirmenizi öneririm.

Normal şartlarda yarın ya da ertesi gün kargolamaları lazım.
    PTT ile sorun yaşamazsınız, zaten takip kodunuz olacak :)

tamamdır siteye mesaj attım :)

• Hocam şimdiden hayırlı olsun diyelim ilk izlenim ve incelemelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum inş rootla istediğiniz güzel bir çözünürlük elde edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: markus91

Hocam şimdiden hayırlı olsun diyelim ilk izlenim ve incelemelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum inş rootla istediğiniz güzel bir çözünürlük elde edersiniz

çok teşekkürler. bakalım artık beklemeye çekildik :)
  • Nerelerde tablet varmı bı gelişme hocam

• quote:

Nerelerde tablet varmı bı gelişme hocam

an itibari ile pekinde :)
  • quote:

quote:

Hocam unutma beni mesajını bekliyorum tablet gelince
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

quote:

Hocam unutma beni mesajını bekliyorum tablet gelince

şuan kargolanmak icin ucak bekliyor sanırım 10 güne elimde :) unutmam unutmam
  • Hocam güzel haberlerle gel beklemedeyiz

• quote:

Hocam güzel haberlerle gel beklemedeyiz

toplu alışveril yapmıştım 2 parçaya bölmüşlerdi siparişimi bu ilk önce gönderilen paketin durumu:

CEVAP
    Barkod No : VAN TU TİRİ FORRO Detay :
    Kabul Yeri : Ücret : 0.00 TL.
    Varış Yeri : Değer Ücreti : 0.00 TL.
    Kabul Tarihi : 00/00/0000 Ödeme Şartı : 0.00 TL.
    Ağırlık : 0 Gr. Ödeme Tipi :
    Gönderen : Alıcı :
    Ek Hizmet :
    SN İŞLEM / YER
    BİLGİ GİRİŞ TARİHİ
    1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    20/06/2013 20:18:46
    2.
    Torbaya Eklendi - KOCAELİ(İZMİT DAĞITIM VE TOPLAMA MERKEZİ)
    21/06/2013 09:35:51

Buda tabletin oldugu kargonun durumu:

Barkod No : VAN TU TİRİ FORRO Detay :
    Kabul Yeri : Ücret : 0.00 TL.
    Varış Yeri : Değer Ücreti : 0.00 TL.
    Kabul Tarihi : 00/00/0000 Ödeme Şartı : 0.00 TL.
    Ağırlık : 0 Gr. Ödeme Tipi :
    Gönderen : Alıcı :
    Ek Hizmet :
    SN İŞLEM / YER
    BİLGİ GİRİŞ TARİHİ
    1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    21/06/2013 19:39:53

yani tablet daha bugun gelmiş tr ye umarım takılmaz çarşamba gibi elimde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLStyLe -- 22 Haziran 2013; 3:29:12 >

• Barkod no flan paylaşmasaydın keşke istersen mesajı düzenle tekrar :)

• quote:

Barkod no flan paylaşmasaydın keşke istersen mesajı düzenle tekrar :)

düzelttim teşekkür ederim bunlar geldiğinde de akabinde hyundai t10 söylemeyi düsünüyorum. telefon mesajlaşma ve gps özelliği için. var mı tavsiyen ?
  • Hcam aslinda gps ve 3g yi goz ardi edersek ramos w30hd ile arasindaki fark cozunurlugun dusuk olmasi ama yeterli ynede zaten w30hd ble 1920x1200 cozunurlukle gayet stabil.exynos4412 hakkini fazlasiyla verecektir kuşkusuz :) gps konusunda cok super olmasada tatmin edicegimden emnim.3g konusuda aslinda gumruk flan takilir deyip dururlar genelde ama kutuyu acip detayli bakmadiklari surece sanmiyom gümrüklu ürun sifatina girsin sevgili t10 cuk :-) ama telefon olarak kullanmak icin bazı yazilim degistirme gerekiyormu bilmiyorum yada rootlami halledilcek bilgim yok. İmei isiyle ugrasmak benim icin sorun degil diyosan yapistir gitsin yanindayiz :-)

• quote:

Hcam aslinda gps ve 3g yi goz ardi edersek ramos w30hd ile arasindaki fark cozunurlugun dusuk olmasi ama yeterli ynede zaten w30hd ble 1920x1200 cozunurlukle gayet stabil.exynos4412 hakkini fazlasiyla verecektir kuşkusuz :) gps konusunda cok super olmasada tatmin edicegimden emnim.3g konusuda aslinda gumruk flan takilir deyip dururlar genelde ama kutuyu acip detayli bakmadiklari surece sanmiyom gümrüklu ürun sifatina girsin sevgili t10 cuk :-) ama telefon olarak kullanmak icin bazı yazilim degistirme gerekiyormu bilmiyorum yada rootlami halledilcek bilgim yok. İmei isiyle ugrasmak benim icin sorun degil diyosan yapistir gitsin yanindayiz :-)

yok kıbrıs biletimi aldım girip cikip orjinal kayıt edecegim. telefon özelliği kendiliğinden geliyor rom yada root gerektirmiyor ama internette 4.2.2 güncellemesine raslamadım. o da cıkar umarım gerci bana 4.0.4 te yeter ama 4.1 ve üstü daha iyi performans gösteriyor.

• quote:

quote:

Hcam aslinda gps ve 3g yi goz ardi edersek ramos w30hd ile arasindaki fark cozunurlugun dusuk olmasi ama yeterli ynede zaten w30hd ble 1920x1200 cozunurlukle gayet stabil.exynos4412 hakkini fazlasiyla verecektir kuşkusuz :) gps konusunda cok super olmasada tatmin edicegimden emnim.3g konusuda aslinda gumruk flan takilir deyip dururlar genelde ama kutuyu acip detayli bakmadiklari surece sanmiyom gümrüklu ürun sifatina girsin sevgili t10 cuk :-) ama telefon olarak kullanmak icin bazı yazilim degistirme gerekiyormu bilmiyorum yada rootlami halledilcek bilgim yok. İmei isiyle ugrasmak benim icin sorun degil diyosan yapistir gitsin yanindayiz :-)

yok kıbrıs biletimi aldım girip cikip orjinal kayıt edecegim. telefon özelliği kendiliğinden geliyor rom yada root gerektirmiyor ama internette 4.2.2 güncellemesine raslamadım. o da cıkar umarım gerci bana 4.0.4 te yeter ama 4.1 ve üstü daha iyi performans gösteriyor.

gelmedi mi tablet hala hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

quote:

gelmedi mi tablet hala hocam?

hyundai t10 yoldadır ama pipo m6 geldi de incelemesini bile yaptım :)

ANA KONU : Pipo Max M6 (İNCELEME)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.