Şimdi Ara

Pionner mvh x285fd mixtrax açma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pionner mvh-x285fd teyipte mixtrax nasıl aktif edilir ne yaptıysam olmadı acaba bunun aktif edilebilmesi için ayrı bır müzük formatımı var mp3 ler olmuyor mu kullanım klavuzındakılerı turkceye cevırdım yaptım yıne olmadı
    Mixtrax: müziğe göre teyip üzerindeki ışıkların yanıp sönmesi
    bu arada tayişp cd siz usb de kullanıyorum ..
    Teyip bu resimdeki
    resim 1
    Sitesindeki mixtraxla ilgili resim
    resim 2
    mixtraxla ilgili kullanım klavuznda verilen bilgi
    resim 3
    Pionner mvh x285fd mixtrax açma1
    Pionner mvh x285fd mixtrax açma2
    Pionner mvh x285fd mixtrax açma3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuN55CaY -- 24 Mart 2017; 8:27:48 >

• usb den şarkıyı başlatın, 3 tuşuna basık tutun oluyo mu olmuyo mu cevabı yazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usb den şarkıyı başlattım dediğiniz gibi 3 tuşuna bastım /basılı tuttum da ayrıca ekranda mıxtrax on yazıyor ve olanlar şunlar
    short playback : secenegınde 1.0 min secınce sarkılar hep 00,30 sanıyede baslıyor
    mix pattern: de gözle görülür herhangibirşey olmadı ki low pass random sound level seceneklerını secmeme ragmen
    dısplay fx: sarkı ısımlerı yok oluyor ekranın ortasından saga ve sola dogru ışık oluyor dıjıtal alandaki ışıktan soz edıyorum
    cutın fx : bu nu acarsamda sarkılar bır bırıne baglıymısı gıbı calıyor
    ama gel gelelim benim istediğim oolmuyor ışıklar müziğe göre yanıp sönmüyor anlayamadım ..
  • Nasıl açıldığını bilmiyorum ama bu teyp hakkında yorum yaparmısınız. Gercekten 4x100 verebiliyormu ses kalitesi nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.