Şimdi Ara

Pionner da motor sesi alanlara kesin çözüm

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Ses ve Görüntü Sistemleri >> Pionner da motor sesi alanlara kesin çözüm
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2983 Mesaj
    Arkadaşlar benim sistemde de motor sesi vardı. Kendim montajcı olduğumdan bağlantıda bir sıkıntı yoktu.

Hatta cd çalarken mekanizmanın sesini bile veriyordu..

Bugün tamirci arkadaş benim arabayı kullanması gerekti. yolda teybi açmış ve sesi duymuş.. bana abi neden söylemedin,

Senin teybin (şuan ismini unuttuğum bir parça) yanmış dedi.. Tamam kardeşim sökeyim teybi halledelim dedi..

Başka bir hurda pionner teybten birşeyler söküp buna taktı ve gerçekten motor sesi 0 a indi. cd çalarken de artık o ses gelmedi..

Bunun nedeni, teyb açıkken rca ları çıkarıp takmaktan oluyormuş.. onun için ne yapıyoruz teyb açık iken rca ları çıkarıp takmıyoruz...

Arkaya şase verilse bile bu ses gitmiyor. illa o parçalar değişmesi gerekiyor ve ücreti 50 tl miş..

|
    |
    İnci akü 82 amper -- Boss 3,5 farad kapasitör -- 2x 4 AWG Power cable -- Pionner DEH-X7550SD -- M acoustic msx 465 -- M Acoustic MSX 1000.1 Mono -- Kicker Comp 38 -- Pioneer TS-A 6995 S -- Pionner ts s20 --JBL GTO 6508C 16cm Mid
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    Yararlı bilgi olmuş hocam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vibe Audio PC15 Caps./2 X Bosch S4 60Ah Akü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.