Şimdi Ara

Pioneer Teyp Telefondan Usb ve Aux ses kalitesi farkı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Pioneer MVH-08 UB teybim var,android özelliği mevcut teypte.Birşeyi merak ettim,telefonu aux ile bağladığımız zaman normal flash bellekte dinlediğime göre daha düşük ve kalitesiz bir ses alıyorum.Acaba bir usb kablo alıp kullansam telefon ve teyp arasında (teyp android uyumlu olduğu için telefonu teybe bağlayınca bellek gibi görüp çalışıyor) Flash bellek kalitesinde veya ona yakın bir ses alabilirmiyim?Daha önce usb kablo bağlayıp denedim ama sürekli kopup durdu (kablo haraket ettikçe telefon elimdeyken) kablo sağlam olmasına rağmen,birde uzun süreli test edemedim ama biraz daha ses iyi gibime geldi.Tabi hoparlörlerde çok kaliteli değil ön kapılarda pioneer arka kapılarda xetec var.Bu arada bluetoothlu teyplerinide merak ediyorum Pioneerin.Bluetoothlu Pioneer teypte spotify kullanırsak flash bellekte olduğu gibi kaliteli ses alırmıyız?Yani aux usbye göre düşük ses veriyor.Bluetoothta usb göre sesi nasıl aynımı yoksa yine kayıp varmı?İlerliyen zamanlarda blueetoohlu bir Pioneer teypte düşünüyorum bakalım.Evet sorular çok oldu aydınlatırsanız sevinirim.

• Ses kalitesinden kastın muhtemelen seviye düşüklüğüdür
    Telefondan sesi son ses açmalısın
    Şarkı kalitesiyse kastetdiğin 320 k lık şarkılar yüklemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Ses kalitesinden kastın muhtemelen seviye düşüklüğüdür
    Telefondan sesi son ses açmalısın
    Şarkı kalitesiyse kastetdiğin 320 k lık şarkılar yüklemelisin

Hayır telefondan ses açık ve şarkılarda zaten spotifyden dinliyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.