Şimdi Ara

Pioneer Teyp karışık çalma sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
17.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar teypte karışık çalma moduna alıyorum şarkıları bir şarkı bitince diğer klasördeki şarkıya geçiyor,yani benim tam olarak istediğim şey usb bellekte klasör klasör müzikler var (Tarz'a göre).Ben aynı tarz bir klasörün içinde olan müzikleri çalmak istiyorum ama dediğim gibi diğer klasördeki şarkılarıda çalıyor.Bunun çözümü nedir acaba?

• Karışık çalmayı aktif etmişsiniz,RANDOM OFF yapmanız gerekir.Bunu yaparsanız hangi klasörü seçerseniz klasör içindeki sıraya göre çalacaktır.Teybinizin modelini bilmiyorum ama genelde 5 tuşuna basınca çıkar, bunu radyo açıkken değilde cd veya usb çalarken yapmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesilgozlux -- 1 Ekim 2018; 18:31:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilgozlux

Karışık çalmayı aktif etmişsiniz,RANDOM OFF yapmanız gerekir.Bunu yaparsanız hangi klasörü seçerseniz klasör içindeki sıraya göre çalacaktır.Teybinizin modelini bilmiyorum ama genelde 5 tuşuna basınca çıkar, bunu radyo açıkken değilde cd veya usb çalarken yapmalısınız.
    Yanlış anlaşıldım sanırım ben teypte şarkıları karışık olarak dinlemek istiyorum zaten.Ama problem şu ben klasörleri tarz tarz ayırıyorum.Mesala bir klasörün içindeki müzikleri karışık olarak dinlemek istiyorum,ama karışık modda diğer klasördeki müzikleride çalıyor.Benim istediğim sadece klasör içinde karışık çalması parçaları.

• O dediğiniz ile ilgili bilgim yok, fakat öyle bir özellik olduğunu sanmıyorum sistem kendine göre sıralıyor alfabetik tarih vs.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karısık calma moduna alınca

eger 10 adet sarı klasor varsa o 10 sarı kalosorden sarı klasore gecerek calar

eger sarı klasor olmazsa sadece 100 adet sarkı olursa,sarkıları karısık calar sen bunu ıstıyorsun

yazılımla alakalı olup bırsey yapamazsın.karısık sevıyorsan tek klasor koycaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

karısık calma moduna alınca

eger 10 adet sarı klasor varsa o 10 sarı kalosorden sarı klasore gecerek calar

eger sarı klasor olmazsa sadece 100 adet sarkı olursa,sarkıları karısık calar sen bunu ıstıyorsun

yazılımla alakalı olup bırsey yapamazsın.karısık sevıyorsan tek klasor koycaksın
    Anladım yapcak bişey yok o zaman.
  • Sorunu kendim çözdüm,random mode açtım ve folder repeat yaptım.Bu şekilde sadece istediğim klasördekileri tek çalıyor.
  • Çözüm için teşekkürler. Saçma sapan bir yazılım hazırlamışlar malesef.
  • by_bozkurt kullanıcısına yanıt

mesajınızı yeni gördüm artık araçta teypte yok  bu arada benim teyp fason modellerdendi alt seri,normalde pioneer her konuda iyidir alanında öncüdür her zaman ilkleri yapmıştır herkesin bildiği üzere :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.