Şimdi Ara

PIONEER SE-MS5T-T Kulaklık (Yanıyooor) 168 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
8
Favori
22.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazondan 200 e almıştım ses kalitesi çok iyi konforlu bir kulaklık bu fiyata kaçmaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isok kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler bende anneme vereyim kulaklığın yanında aldım.

• Hatun istiyordu böyle bişe ama büyük olur sanırım.

• Uzun süredir arıyodum zaten pioneer ama bu kampanya süper denk geldi haber veren arkadasa teşekkürler arkadaşlarada 2 tane aldık

• Arkadaşlar bende siparişler bölümünde gözükmüyor sizde durum nedir ?(ödeme yapıldı)

• 1 adet alındı. Kullanır mıyım bilmiyorum ama dayanamadım :)

• Kahvereneginden 1 adet aldım bir süredir takipteydim. Konu sahibine teşekkürler.

Kahverengi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_p%C4%B1oneer-se-ms5t-t-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-kahverengi-1187271.html
  • Compengineer06 kullanıcısına yanıt
    Problem yok..email geldi..mailinizi kontrol ediniz

• Teşekkürler. 1 adet kulak üstü 2 adet kulak içi, 2 adet taşıma çantası aldım. Kargo dahil toplam 340 lira.
  • Kulaklari icine tam aliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Özelliklerine bakınca ses kalitesi olarak Pioneer'den geride olduğu görülüyor, ayrıca Hi-Res Audio desteği de yok.

Pioneer'e gelince bu özelliklerde bir kulaklık için fiyatı çok iyi, elimde Philips Hi-Res Audio destekli kulaklık olmasa şimdi sipariş geçmiştim, hatta elimde bulunsun ne olur ne olmaz diyerek bunu da sipariş vereyim mi diye düşünmüyor da değilim. Her ne kadar normal müzik sistemlerinde bile kalite farkını hissedecek olsanız da bu kulaklığın asıl keyfini Hi-Res Audio destekli bir oynatıcı ve en az 24bit kalitesinde müzik dinlerken alabilirsiniz. Kalkıp da 128kbps mp3 veya Spotify,vb online hizmet ile dinlemek için alacaksanız aldığınıza değmeyebilir.
  • İhtiyacım yok ama alasım var ne biçim forum boşuna masrafa sokacak beni

• 189 olmuş galiba...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • al işte, ya arkadaş bu firmalar türkiye sınırlarına girince neden değişiyorlar?

Dün 168 TL olan ürün bugün 190 TL, Sepetteki indirim oranını %20-%25'e düşürseler bu yazıyı yazmazdım ama fiyatını yükseltiyorlar.
  • Alacaktım fiyat artmış

• Kafa üstü 160'tan 190'a

Kulak içi 83'ten 90'a çıktı.

Ben elendim arkadaşlar, akşam da görmüştüm kararsız kalmıştım, zaten ihtiyaç yoktu fiyat iyi diye keyiften alacaktım, iyi ki zam yaptılar bahane oldu param cebimde kaldı :)

• Bende alacaktım ama üç-beş tane satıldı diye hemen fiyatı yükseltmişler.

Mükemmel satış politikası. Ancak bizde olur

• Sabah sinava calisayim diye erken kalkmistim. Telefonu elime alinca, istemsiz bir sekilde foruma populer konulara giris yaptim Alayim mi almayayim mi derken calismamdan yarim saatimi yemistir. En kotu iptal ederim deyip 2 tane kamera cantasi + kafa ustu kulakligi aldim. Siyah adami uzmez diyip full siyahindan aldim. Ama kahverengi de cok hostu.

Elimde 5 senedir falan temiz kullandigim Scull Candy Crusher vardi. O zaman gittigidiyordan 100 liraya almistim orginal olup olmadigi halen aklimda soru isaretidir:) Kilifi, kutusu kendisi orginal hissiyati veriyordu ama replikalari da guzel uretiyorlar. Bass'i acinca 1 yildir cizirti geliyordu.

• Oyun için alınır mı ? (Pubg) 180 tl sı anda.

MAğazadan neden alamıyoruz

• sabah 9 civarı ben de bir adet full siyah ve iki adet bozuk para cüzdanı :) olarak sipariş geçtim, umarım sorunsuz bir alışveriş olur. iki ürünü de paylaşan arkadaslarıma teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.