Şimdi Ara

Pioneer SA-301 / Pioneer Tx-301 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir tanıdığımda başlıkta belirttiğim ürünler var. Tuner ve amfinin çok temiz olduğunu, tamir görmediğini söyledi. Giriş amaçlı olarak alınabilir mi ? Bir de ne kadar bütçeyi hak ederler ? Yoksa bu ürünler fuzuli uğraş mı olur ?

• EQ ile birlikte pazarlık edilmeden 350 lira fiyat vermişler ,artık sen hesap et .

https://tr.letgo.com/tr/i/pioneer-sa-301-sg-550-tx-301_d63706f3-9eec-42a5-b892-0a55dd16cf26
  • elektürükçü kullanıcısına yanıt
    EQ olmadan bana verilen fiyat 300 TL. 100 Tuner 200 Amfi için. Eski bir cihaz olduğundan dolayı tamirsiz olmaması ve temiz durumda olması biraz aklımı çeliyor. Bu tarz eski cihazları seviyorum.
  • turkeroztrk kullanıcısına yanıt
    EQ 50 lira mıymış 100 liraya ben alayım .
    Sanırım kendimi yanlış ifade ettim. :) sizin verdiğiniz ilan değil de tanıdığımda olan ürünler için aldığım fiyattı 300tl :) sizce verilir mi dersiniz? Yoksa daha mı düşük olmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    300 lira ikisi için normal fiyat . sesini kullanacağınız hoparlörlerde beğendiyseniz ,problemi yoksa alınabilir .
    Açıkçası kullanacak olduğum bir hoparlör belirlemedim. Önce hoparlör alıp ona göre mi amfi / tuner seçimi yapılmalı? Yoksa Amfi ve tuneri alıp daha sonra da onlara uygun bir hoparlör ile dinlenip mi alınmalı ?
    Bütçenizin el verdiği en iyi hoparlörü alın ,kötü hoparlör ister 30bin dolarlık amplifikatör olsun ,iyi ses alamayacaksınız .
    Hocam açıkçası çok fazla beklentiler içinde değilim. Radyo dinlerken nispeten kaliteli ses alayım. O eski ürünlerin ses rengini biraz olsun yakalayayım. Bir de elimde biraz flac dosyalar var onları daha kaliteli dinleyeyim. Amaç bu. Tabi bunun yanında birşeyler ile uğraşarak keyif edinmek :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.