Şimdi Ara

Pioneer MVH-1400UB Oto Teyp Nasıldır (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
9
Favori
166.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mhkiraz

arkadaşlar pioneer den başka birde piranha , navitech , roadstar , gibi markalar var bunlar nasıldır sonuçta sd card veya usb yi hepsi okuyo bu diğer markaları alırsak pişman olurmuyuz tavsiye edeceğiniz bi ürün varmı özelliklerinde çalan şarkıyıda gösteren icabında radyo kanalının ismini ve neyin çaldığını gösteren gibi net bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim herkesin bilgilerini yazması değilde bilgili bir arkadaşın tavsiyesi daha faydalı olacağına inanıyorum şimdiden teşekkür ederim.

Aman diyim piranha almayın. Tecrübeyle sabit bir hatayla r type ucuz bişi aldım pişman oldum. Radyosu berbat sürekli cızırdamasından başım ağrıdı çıkarıp attım. Radyo dinlemem sadece usb kullanırım dereniz bilemem. Ama malzeme kalitesi de kötüydü. Sonuç olarak bence bu tarz elektronik ürünlerde biraz fazla verip kaliteli bir ürün almak en mantıklısı...

• bugun aldım 2 rca bide sub çıkışı var bende yok biliyodum varmış on numara fiyatına görede çok iyi herkese tavsiye ederim kafasıda çıkıyor bu arada bilmeyen arkadaslar için...
  • arkadaşlar bu teyp ses sistemi için nasıldır? yani çıkışları falan yeterlimidir?
  • bu özellikleri pioneer in sitesinden buldum tam olarak neye yaradığını bile varmı arkadaşlar
    Hard-wired Uzaktan Kumanda Girişi Evet
    Gelişmiş Ses Düzenleyici Evet
  • arkadaşlar bu üründe uzaktan kumanda gözü varmı?yani mevcut pionner uzaktan kumandamızla bunu kontrol edebiliyormuyuz?
  • hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: desire5272

bu özellikleri pioneer in sitesinden buldum tam olarak neye yaradığını bile varmı arkadaşlar
    Hard-wired Uzaktan Kumanda Girişi Evet
    Gelişmiş Ses Düzenleyici Evet

Benim anladığım , kablo vasıtasıyla teybe alıcı takılabiliyor ve bu sayede kumanda kullanabiliyoruz.
  • çok şık bir alet.
  • güzel de radyosunun olmaması dezavantaj bence.. RADYO YOK !!!

sony'nin de benzer bir ürünü var, radyosuz ..

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-usb-ve-aux-girisli-kumandali-dijital-medya-alicisi/productDetails.aspx?productId=otsonydsxa30&categoryId=26080

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolantin -- 28 Ağustos 2012; 13:21:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dolantin

güzel de radyosunun olmaması dezavantaj bence.. RADYO YOK !!!

sony'nin de benzer bir ürünü var, radyosuz ..

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-usb-ve-aux-girisli-kumandali-dijital-medya-alicisi/productDetails.aspx?productId=otsonydsxa30&categoryId=26080

Radyo yoksa teybin üstündeki RDS , BAND yazıları süs mü ? Ya da teybin arkasındaki anten çıkışı süs mü ?

• radyosu varmış arkadaşlar.. aldım zaten.. süper bir ürün
  • http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/oto_radyo_cd_mp3_calar/1353/110021285/pioneer_mvh_1400ub_oto_teyp

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/oto_radyo_cd_mp3_calar/1353/110021307/jvc_kdr436_oto_cd_calar

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/oto_radyo_cd_mp3_calar/1353/110020603/sony_cdxgt250mp_oto_hifi

Bu üç cihaz arasında kaldım.Bunlardan kullanan arkadaşlarımız yardım ederse sevinirim hangisini almalıyım.Dört hoparlör kullanıyorum arka ikisi oval pionner 80w rms .Öndekiler kimliği belirsiz orta boyutlu hoparlörler.Şimdiden teşekkür ederim

• Arkadaşlar bu teybi aldım bende yaklaşık 2.5-3 ay önce. Son derece memnunum. Fakat, bulamadığım birşey var. Usb'den müziği dinlerken şarkı bittiğinde 1 sonraki şarkıya geçiyor. Ben böyle olmasını istemiyorum. Yani karışık ilerlesin. Ayarını bulamadım. Mümkünmü acaba böyle birşey?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum ve sonunda ben de üye oldum. Bu teybi alıp yeni aldığım 2004 model Getz arabama taktırmayı düşünüyorum üzerinde kendi orijinal teybi var ve ses çıkmıyor. Aranızda 2004 model Getz arabaların ön ve arka hoparlörünün kaç cm olduğunu bilen var mı acaba ön ve arkaya da hoparlör almayı düşünüyorum da. Şimdiden teşekkürler.
  • Pioneer MVH 1400 UB aldım, gayet memnunum. Bence mp3 lerinizin ses kalitesi iyiyse gayet güzel ses çıkartıyor. 8 GB ve 32 GB lık usb taktım, hızlı bir şekilde okuyor. Kontağı kapattığınız yerde hangi şarkıda kaldıysanız, arabayı çalıştırınca o şarkıdan başlıyor. Radyo çekimi (İstanbul'da) güzel. Kafası çıkıyor. Ben beğendim. CD siz teyp arayanlar bunu alabilirler.
  • Bende geçenlerde aldım elektroworld ten 149 du aldıgımda 3-4 gun sonra 169 TL oldu.
    Cihazdan cok memnunum herkese de tavsiye ederim.
    benim kinin de baglantısını yanlış yapmışlar herhalde her açılışta setup yes /no cıkıyor..tam kurulum olmadı herhalde anlamadım. az sonra baglatıgım yere ugrayacam soracam.
  • Bu arada 2004 polo var bende govde cuk oturdu iyi oldu yani. Kafa kısmı cıkıyor...ses çıkışları ve bass destegi de bence super..
  • şarkılar arasında klasör seçimi varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayko

şarkılar arasında klasör seçimi varmı arkadaşlar ?

Evet var. Menüsü oldukça sade ve basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delta-epsilon

quote:

Orijinalden alıntı: ayko

şarkılar arasında klasör seçimi varmı arkadaşlar ?

Evet var. Menüsü oldukça sade ve basit.

SES KALİTESİ NASIL TATMİN EDERMİ İYİMİ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.