Şimdi Ara

Pioneer kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, geçen gün mediamarkt'da >>şu Kulaklık<<'ı denedim ve bassları çok iyiydi resmen subwoofer gibi bass veriyordu , midler tizzler orta dereceydi sanırım ilerde biraz daha açılır ama şunu belirmek isterimki hemen yanında duran 1000 tl lik beats kulaklıktan bile bu kadar harika bass alamadım , zaten bu tip kulaklıklar tek sürücülü olduğu için ya tize kayıyor ya bass a hepsinin mükemmel olduğu bi kulaklık ancak çoklu sürücü ile mümkün sanırım, oda çok tuzlu tabi

sizce bu kulaklık nasıldır, kullanan arkadaşlar oldumu? bunun yerine önerebileceğiniz başka kulaklık varmı ??

Bütçem 99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 16 Kasım 2014; 22:34:42 >

• Ben de denedim bu kulaklığı mm'de kulaküstü istiyosan aynı fiyata daha iyisini pek bulamazsın al gitsin

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklıktan çok memnun kaldım arkadaşlar tam aradığım tip ,sesi inanılmaz iyi , bassları resmen subwoofer , açık söyleyeyim 300 lira verdiğim akg kulaklıktan bile bu kadar sağlam bas alamadım

midler ve tizzler basslar kadar iyi değil kulaklık full bass olduğu için midler ve tizler biraz eziliyor ama etkilenmiyor
    kalite olarak logitech ses sistemlerinden alışık olduğum bi ses aldım tizzler kulağı sağır etmiyor çok yerinde
    tizzlere eq kullanarak rahatça müdahale edebiliyosunuz bu arada

kulaklık 32 ohm ve inanılmaz bi bass veriyor eğer Dubstep tarzını seviyosanız bayılıcaksınız

tizzleri tam aradığım gibi diyebilirim ben tiz çok sevmeyen biriyim tizzler kulağımı tırmalamıyor

merak edenler mediamarktan deneyebilir ,tizzleri midleri beats kadar olmasada bassları beatsdan daha doyurucu

Örnek vermek gerekirse eğer Sennheiser cx200 street-II den daha iyi bassları var midleri tizzleri ise ona yakın diyebilirim

tam bir basshead kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 30 Kasım 2014; 19:08:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.