Şimdi Ara

pioneer htp 300 ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar sevgili donanımhaber dostları;

Geçenlerde teknosada dolanırken pioneer htp 300 modelini 950 TL olduğunu gördüm. Hemen işin ayrıntısını öğrenmek için elemanı çağırıp meraklı meraklı sorular sormaya başladım ve öğrendim ki bu fiyat teşhir olan ürün içinmiş. Sizce bu cihazın teşhir ürünü için bu fiyat nasıl. Kolonlarda bir kaç çizik gördüm çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

VSX520/S11/S21 de yazıyor ,bunlar da tam olarak nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: BigBoss16

Merhabalar sevgili donanımhaber dostları;

Geçenlerde teknosada dolanırken pioneer htp 300 modelini 950 TL olduğunu gördüm. Hemen işin ayrıntısını öğrenmek için elemanı çağırıp meraklı meraklı sorular sormaya başladım ve öğrendim ki bu fiyat teşhir olan ürün içinmiş. Sizce bu cihazın teşhir ürünü için bu fiyat nasıl. Kolonlarda bir kaç çizik gördüm çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

VSX520/S11/S21 de yazıyor ,bunlar da tam olarak nedir?

http://www.kliksa.com/urun/pioneer-htp-200-vsx520-s11-s21-ev-sinema-sistemi/900167397

VSX520 amfi /S11 hoparlörler /S21 subwofer modeli. Bahsettiğin bu set htp-200. Yukarıda linkini verdim. Word ile alrsan %10 puan veriyor. 920 tl. İyi geceler...

• Sayın hocam ,htp-200 yazıyor ama kolonlar uzun.Bende netten bakınca htp-300 olduğunu gördüm ve ondan öyle yazdım. Acaba bi yanlışlık mı var?

Cihaz şu idi = http://shop.digicom.com.tr/images/products/00/12/03/1203_buyuk_zoom.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBoss16 -- 15 Şubat 2013; 0:31:10 >
  • Ben de pek anlamam ama kolanlar uzunsa 200 değildir .
  • Aynı sistem pioneer blu ray player ile beraber medimark ta var. Sanırım 1400 TL civarındaydı.
  • merhaba pioneer in 3 4 çeşit sinema sistemi var 1 htp 100 olan 420 avr s-11 uydu hoparlör s21 subwoofer 2 htp 200 520 avr s-11 s21 subwoofer 3 htp 300 sizin baktığınız model birde 420ve 520 avr lerle s-es3tb ve onun slim kasalı kule hoparlörlü paketleri var
  • eğer Resimkinin Aynısı ise Fiyat iyi Gibi geldi bana Çünkü Hatrladığıma Göre Bunun Fiyatı 1200 tl Falandı Çizikler Çok belirgin Değilse Yani abartılı durmuyorsa Onları sıkıntı yapma derim
  • Peki dostlar, htp 300 için avr , subwoofer ve hoparlörler için ne dersiniz. Kalite nedir?
  • Pioneer Al Kardeş paraya acıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigBoss16

Peki dostlar, htp 300 için avr , subwoofer ve hoparlörler için ne dersiniz. Kalite nedir?

Sub. Güzel olduğunu biliorm ama Çokta bi bilgim yok açıkçası
  • HTP 300 model anfi güçlü müdür kullanan var mı ? bir de denon 500 X AVR model var bu denon da çıkışları her biri 140 w olduğu bilgisi var bu HTP 300 de ise 150 w diye biliyorum bilgisi olan kulallanan paylaşabilir mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.