Şimdi Ara

PIONEER BDP-140 / BDP-150 CFW->3D Bluray.ISO Full menü,Cinavia-Region Free,Harici Altyazı,SACD,DVD-A (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.627
Cevap
46
Favori
206.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • r6s hd ses destekliyor muydu unuttum ama devri geçti artık

realtek 1295 1195 in gelişmiş versiyonu olacak 300mbpse kadar 4k destekleyecek doğal olarak hd ses passtrough r6si 100-150 arası isteyen ver gitsin geekbuyingte filan muhtemelen 110 dolar civarında olacak zidoo x9s
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

r6s hd ses destekliyor muydu unuttum ama devri geçti artık

realtek 1295 1195 in gelişmiş versiyonu olacak 300mbpse kadar 4k destekleyecek doğal olarak hd ses passtrough r6si 100-150 arası isteyen ver gitsin geekbuyingte filan muhtemelen 110 dolar civarında olacak zidoo x9s

1080p ye kadar herşeyi destekliyor. Tüm hd sesleri, blu ray isoları falan..

4k filmleri direk tv den açabiliyorum..

Nvidia Shield için ne dersin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3d oynatmıyordu en son ve görüntü kalitesi övüldüğü kadar değil
    Ama oyun konsolu ve media oynatıcı bir arada olsun dersen alternatif yoksa mp olarak tercih etmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK - Pioneer BDP 140 5.10 CFW'LI Bluray Player - 350 TL

Arkadaşlar cihaz 2 yıl önce teknosadan alınmıştır.Garantisi yeni bitti.

Kozmetik olarak kusursuz durumdadır.. Kutu ve akSesuarları mevcuttur..

5.10 cfw yüklüdür.. Harici harddiskten iso formatında kopya bluray filmleri menülü olarak oynatmaktadır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 30 Temmuz 2016; 15:38:33 >
  • Arkadaşlar merhabalar.

Konunun inanılmaz derecede cahiliyim.

Çok basitçe, sadece, tr altyazılı olmayan blu-raye altyazı eklemek istiyorum. Başka bir özelliğe gerek yok.

Sadece ama sadece bunu ücretsiz yağabileceğim pioneer ya da değil cihazlar var mıdır, yardımcı olursanız memnun olurum

• Sadece pioneer o da ikinci el olarak pio 180 hem pahalı hem de Çinli ile yazışıp firmware satın alacak kadar ingilizce bilmen lazım

Bir iki mesaj önce satan var görüş istersen

• Bdp140 veya bdp150 satan varsa msj ile ulaşabilirmi acaba..

• Bdp-150 aldım ancak downgrade yapamıyorum yardımcı olabilecek kimse varmı acaba

• https://mega.nz/#!H5BEVJDb!NS6r4DpLUpcThqj37XkTwDi-OPp0ZdTtKtfa3rdWxyw

bir de bunu dener misin?

bir de topiği oku bir sürümden sonra geri dönülmüyordu ama hangisi hatırlayamadım
  • BDP-140 için Orijinal Firmware'e nasıl dönebiliriz?
  • Merhaba arkadaşlar
    Bdp 140 player var. 4.03 yüklü
    Game of Trones bluray serisini aldım. Birinci cd de iki bölüm var. İlk bölüme altyazı koyabildim fakat aynı cd icindeki ikinci bolume altyazı koyamadım . Hic gözükmüyor. Yardım edebilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remains81 -- 11 Ekim 2016; 4:46:15 >
  • Yazılım yükseltmen lazım 5.09a kendin zor yaparsın forumda var kabloyla yükleme ya da satın alacaksın

www.bd-mod.com

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Tekrar Merhaba

Bu dediginiz verisiyon bdp 140 ile uyumlu mu. forumda biraz okudum da sanki biraz üst versiyonlar icin lx 55 gibi versiyonlar icin gecerli bu 5.09a

bu verdiginiz linkten mi satın alacak eger uyumlu ise bu sürüm.

biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz size zahmet olmazsa.

• Kardeş oradaki bdp 140 için olan dosyayı indiriyorsun kuruyorsun kurunca menüde xxxx-xxxx-xxxx-xxx
    Şeklinde olan seri nosunu
    Oraya yazıyorsun sana aktivasyon dosyasını göndereceği e-mail adresini de yazıyorsun paypalle ödüyorsun diyecektim ki aklıma geldi paypal türkiyeden çıktı

rong@hdlsl.com mail adresi hem 140 için halen devam ediyor mu onu sor bir de paypal türkiyeden çıktı nasıl ödeyeceğim de bakalım ne olacak olmazsa en kötü kablo ile güncellersin ama yardımcı olamam işler yoğun bir de kaç yıl oldu unuttum kabloyu bile arasam bulamam

• Arkadaslar merhaba, eski bir forum aslinda bu ama oyle saniyorumki burada yorum yapan arkadaslar bu konuda bilgililer. 3 yildir bluray alirim ve elimdede samsung h6500 var cok asiri derecede memnunum cihazdan ama bazi filmlerin hic turkcelerinin bulunmasi ve olanlarinda turkce olmayanlara nazaran cok daha pahali olmasi sebebiyle altyazi ekleyebilecegim bir cihaz almak istiyorum. İlk yazilanlari okudum 2013 de yazilmislar dolayisiyla sonradan farkli teknolijiler cikmis olabilir. Suan bana bu istegimi yapabilmem icin hangi cihazi onerirsiniz ve bu kirma islemi kolay bir islemmi bu konuda yol gostereniniz olursa memnun olurum. Herkese iyi forumlar

• Kardeş bilgi yukarıda mail adresine sor sorun paypal türkiyeden çıktığı için ödemede çıkabilir
    Sadece pioneerlara türkçe altyazı ekleyebilirsin
    140
    150
    160
    180
    450
    Lx-55
    Lx-58
    Lx-88

Alacağın modeller bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Yazılım yükseltmen lazım 5.09a kendin zor yaparsın forumda var kabloyla yükleme ya da satın alacaksın

www.bd-mod.com

5.09 yazılım güncellemesi ile filmleri ileri-geri alma sorunu (direk başa döndürüyor) giderilebiliyor mu?

• Hayır 5.09 sadece çoklu altyazı desteği getiriyor

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Bende BDP-140 var ama sanki sigortası attı, açılmıyor. Acaba İstanbulda servise nereye gönderebilirim.
  • http://www.digicom.com.tr/iletisim.html

Benim bildiğim halen distribütör buradan size en yakın servisi öğrenebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.