Şimdi Ara

Pioneer Avic Kullananlar Buraya (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.358
Cevap
17
Favori
174.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 veya 2017 harita güncellemesi de gelirse güzel olur
  • ametal82 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben de sizdeki işlemi yapmak istiyorum. Ancak sizdeki dosyaya internetten ulaşamadım. Rica etmesem benimle paylaşır mısınız?

Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar Selamlar. Pioneer avic f9220bt modeli için en son harita sürümü nedir paylaşabilir misiniz?
  • pioneer avic den gelen mail ;
    ,
    We'll make sure you wont't get lost this summer Akik!
    Summer is here, and we all feel like a road trip to the beach, ready for an adventure!

We just updated to the latest 2017 Maps for your radior your beloved "old" Pioneer avic unit so you can make sure to get home after your roadtrip!

Since we appriaciate you as a returning costumer, we want to give you a the latest version, 2017Q1 maps + firmware and speedcam update with a 25% discount. You won't be paying €24,95 but just €18,71! The offer is valid untill tomorow, Sunday 9 Juli!

You can use coupon "2017DISCOUNT" while checking out to receive your discount untill the end of the week!

Cheers,
    The Pioneer Avic Team

Join our Facebook Group

F900BT 2017 Maps
    € 24.95-.
    Buy Now

F700BT 2017 Maps
    € 24.95-.
    Buy Now

F910BT 2017 Maps
    € 24.95-.
    Buy Now

F710BT 2017 Maps
    € 24.95-.
    Buy Now

acaba bunlardan biri f9220bt ile uyumlu olur mu ki ;?
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde bende mesaj attım f9220bt 2017 harita güncellemesi için. Henüz çıkmadığını bir kaç ay içinde çıkacağı şeklinde cevap verdiler. Takip ediyorum. Çıktığında satın alıp Türkçe yama ile ücretsiz indirmeniz için siteme koyacağım.

Bu arada araç hareket halinde iken video izleyebilmeniz için video bypass işlemini fotoğraflı olarak anlattım. İhtiyacınız olur ise www.istanbulyazarlari.com dan bilgileri temin edebilirsiniz. İşlemi bu sefer elektrikçiye gitmeden kendim yaptım, sorunsuz çalışıyor. Ayrıca geri görüş kamera bağlantısınıda yaptım. Yakında fotoğraflı olarak anlatacağım.

Ayrıca 2015 güncellemesini tekrar siteye yükledim. Ücretsiz ve şifresizdir, dileyen indirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondeo_selective -- 9 Ağustos 2017; 23:7:20 >
  • mondeo_selective kullanıcısına yanıt
    Galiba 2017 harita çıkmış.
    Yalnız 9220 uyumluluğu muamma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondeo_selective

Geçenlerde bende mesaj attım f9220bt 2017 harita güncellemesi için. Henüz çıkmadığını bir kaç ay içinde çıkacağı şeklinde cevap verdiler. Takip ediyorum. Çıktığında satın alıp Türkçe yama ile ücretsiz indirmeniz için siteme koyacağım.

Bu arada araç hareket halinde iken video izleyebilmeniz için video bypass işlemini fotoğraflı olarak anlattım. İhtiyacınız olur ise www.istanbulyazarlari.com dan bilgileri temin edebilirsiniz. İşlemi bu sefer elektrikçiye gitmeden kendim yaptım, sorunsuz çalışıyor. Ayrıca geri görüş kamera bağlantısınıda yaptım. Yakında fotoğraflı olarak anlatacağım.

Ayrıca 2015 güncellemesini tekrar siteye yükledim. Ücretsiz ve şifresizdir, dileyen indirebilir.

Ben de bugün Amazon dan 32 pin to rc aldım iki haftaya gelir. Kameram var takınca bakalım nasıl olacak. Yarın güncelleme de deneyeceğim. Sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thymus79 T kullanıcısına yanıt
    AVIC-F9220BT 2017 MAPS AVAILABLE

New 2017 EU maps for F20BT, F920BT, F9220BT with shortfuse, update ready.

Link:  https://drive.google.com/file/d/0B9LFYOC_DTFqazJPcEFPaGVxZmM/view?usp=sharing

Torrent: https://drive.google.com/open?id=0B9LFYOC_DTFqZ29HTWlsNXMtSkk

Z130BT, Z140BH, X930BT, X940BT F940BT F930BT 40BT  for;

​CARDINFO.

Link: https://drive.google.com/open?id=0B9LFYOC_DTFqMENFekpJajg3TGM

quotation:
    http://avic411.com/index.php?/topic/83561-2017-eu-map-available/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafealsamp -- 31 Ağustos 2017; 0:53:34 >
  • Gözümüz aydın @mondeo_selective

• Bende AVIC-F940BT var. Bu güncellemeyi yükleyebilir miyim?
  • akoseoglu02 A kullanıcısına yanıt
    Hi,

The first large file (2,9GB)is AVIC-F9220BT compatible, for 940BT you should download the CardInfo file and replace it with the one in the software.

Good luck;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafealsamp -- 1 Eylül 2017; 23:29:38 >
  • Did you upload this map for AVIC-940BT?
    What is the loading procedure?
    Thanks
  • akoseoglu02 A kullanıcısına yanıt
    Kardeş
    Üstteki ve alttaki dosyaları indir. Daha sonra alttaki dosyada bulunan card.info dosyasını üstte indirdiğin dosyanın içine at. Büyük ihtimal üzerine yazılsın mı uyarısı verecek. Ona evet dersin. Sd kartı cihaza takıp cihazı yeniden başlatırsan kuruluma geçer..

istanbulyazarlari.com sitesinde 2015 haritasının nasıl yüklendiği bulunuyor. Büyük ihtimal bu da aynıdır.

Kolay gelsin

• akemals42 bilgi için teşekkürler

Juke 2017 arabaya Multimedia olarak Pioneer AVIC-F940BT aldım. Pioneer bayisine kaça takarsın dediğimde uçuk bir rakam söyledi. 700 liraya geri görüş ve Direksiyon kumandası dahil yaparım demişti.

Karar verdim ve kendim takmayı düşünüyorum. İzmirde bir yer buldum direksiyon kumandası için. 50 TL dedi fiyatına. 40 TL ye de bir geri görüş kamerası alacağım. Kendim bir çerçeve de yapacağım. Bana maliyeti 90 TL

Pioneer AVIC-F940BT cihazını gittigidiyor.com dan 1499 TL sıfır aldım. İkinci ellerine baktığımda sıfır fıyatlarına bakım öyle görüşelim diye yazmışlardı. Bende bakmakla kalmadım cihazı da aldım.

Pioneer AVIC-F940BT 2013 sürümü vardı ve benim olduğum bölgede hiç yol yokmuş gibi görüyordu. 2015 güncellemesini yaptım, düzeldi. Yarın da 2017 güncellemesini yapacağım.
    OK,

1- Be sure of the downloaded file size (2,93 GB) and exract zip 4GB empty SD Card.
    2- A short update when you plug it into device SD Slot.
    3- The update screen will appear after the device is turned on.
    4- Enter a random 16-digit value in the password screen (for example pass; A124 H567 YL63 DF84)
    5- The system will restart and update will be begin.
    6- At the end of the update AVIC version will be 7.000 (2017 EU Maps)

2015 map version is 6.000

Change only cardinfo file for AVIC-F940BT model
  • rafealsamp R kullanıcısına yanıt
    What is password ? , why is need password ?

Hi,

AVIC devices asks for a password to accept this update.This pass-code is entered from the device's on-screen keyboard.
    All of the avic devices, same password ?

The Update Firmware is hacked, you can enter the any 16 digit numbers.
    Thanks. İ will try, then i will write here again

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.