Şimdi Ara

Pioneer AVH-X 1550 mi Sony XAV-65 mi ? sizce hangi teyp ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
1
Favori
3.016
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Ses ve Görüntü Sistemleri >> Pioneer AVH-X 1550 mi Sony XAV-65 mi ? sizce hangi teyp ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Sony XAV-65 In-Dash 6.2" bunu almayı düşünüyorum sizce nasıldır iyimidir kullananlar var mı yardım ederseniz çok sevinirim... fiyat 600 tl

birde Pioneer AVH-X 1550 bu var bunun fiyatı ise 700 tl sizce hangisi daha iyidir açıkcası 500 tl gibi bir limitim var o yüzden pıoneer biraz pahalı geliyor ama sizce çok bişey farketmez diyorsanız sonyi alıcam ama pıoneer derseniz imkanları zorluyacağız artık acill yardıma ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali sayan -- 25 Şubat 2014; 19:44:38 >

|
    |

• Er
    6 Mesaj
    hiç kimse yok mu yardım edecek ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: ali sayan

hiç kimse yok mu yardım edecek ?

tabkide pioneer der herkes

arka çıkışları daha güçlü ve daha sorunsuz olur sony e göre bu arada pioneer cd ve dvd daha hızlı okur
    |
    |

.:|MSI GE60/GE70 KULLANICILARI KULÜBÜ|:.
    Intel Core Ivy Bridge i7 3630QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

ana ünite : Pioneer x9550BT + 4 adet pioneer oval peak/rms 400/60 + Pioneer TS w307D2 Peak/rms 1200/400 + Jameson usa 6004 steryo amfi + soundmagus dk1200 mono bass amfisi.

• Teğmen
    167 Mesaj
    Pioneer 1550 serisini dun sokup yerine sony xav-65 indash 6.2" taktirdim cok memnunum arasindaki goruntu ve ses farki bariz belli artik gerisine sen karar ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    slyt

Pioneer in alt serilerini saglam ve dayanikli cok kullanisli. Sony hic kullanmadim ama ust serilerini gordum hd cok iyi ekranlari var. Pioneer 6 senedir double satiyor peynir ekmek gibi sony dha yeni 2yildir double satiyor alt serileride daha yeni cikmis. Mesela hala bi indash yok mesela sony de. Ikisibede bakin cok fark yoksa pioneer alin

|
    |
    Navitech icin yorumlariniz nedir?

slyt

quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

Navitech icin yorumlariniz nedir?

Sony al daha iyu hocam double da bence pioneer sony jvc kenwood. Bana gore diger butun markalar kotu!

|
    |
    Sony çok güzel fiyat performans açısından ancak o usb girişinin önde olması hayallerimi yıktı. Sene olmuş 2014 hala...
    tamamen görsellik üzerine kurulu bir cihazın ön yüzünde kocaman usb kullanmak zorunda bırakmak kullanıcıyı, mantıksız neresinden baksan.

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,287
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.