Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Evet mi box da ses çıkış ayarları vardı ,pcm vs.. bişeydi passthrough Gibi bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: ironmantr

Sizdeki "s" modelimi?
    Evet S modeli linkte verdigim de S ve normal her ikisi icinde 24/192 desteginden bahsediyor.

• quote:

Sizdeki "s" modelimi?
    Yeşille boyadım

PIONEER AV RECEIVERS

• Teşekkür ederim,bende bu cihazdan vardı Dolby truehd Atmos ses alamıyordum açıkcası 7.1 truehd ses vermesi bile bu fiyattaki bir ürün gerçekten çok iy, haa bu arada eğer T-hd Atmos ses alırsan bizi haberdar et tekrardan şoka gireyim ))

• quote:

Teşekkür ederim,bende bu cihazdan vardı Dolby truehd Atmos ses alamıyordum açıkcası 7.1 truehd ses vermesi bile bu fiyattaki bir ürün gerçekten çok iy, haa bu arada eğer T-hd Atmos ses alırsan bizi haberdar et tekrardan şoka gireyim ))
    Dediğim gibi 2007 model bluray playerlarda hd ses verebiliyor bu kadar ucuz cihazın vermesi takfdire şayan

• Ben genede bunun 5 katı para vererek Nvidia shield pro aldım şuan yolda bakalım artık neler olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironmantr -- 11 Şubat 2020; 1:18:43 >
  • quote:

Ben genede bunun 5 katı para vererek Nvidia shield pro aldım şuan yolda bakalım artık neler olacak
    İllaki fark olacaktır illaki. Mibox basit bir sistem

• merhaba, şöyle bir problemim var
    Nvidia shield pro'yu direk TV'ye 2 metre HDMI 2.1 kablo ile bağlıyorum ve bana 4k 60hz 4.4.4 10-12bit Dolby vision +hdr görüntü veriyor, ama Pioneer vsx lx 504 e aynı 2 adet 2metre 2.1 Kablo ile bağladığımda bana 4k 8bit görüntü veriyor , hdcp 2.3 girişlerinden bağlı gerekli tüm ayarları yaptım olmuyor , cec kapalı açık, passthrough kapalı açık vs..

• AVR'yi kapatıyorum, prizin anahtarını kapatana kadar Zone 2 ışığı yanmaya devam ediyor, ayarlarda Zone 2 aktif değil ama. Bu şekildeyken cihazın elektriğini kesersem çat çut sesleri iki kez geliyor. Z2'yi kapatmak için ne yapmam gerek?
    Cihazım VSX-1131
     PIONEER AV RECEIVERS

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Electro-Man

AVR'yi kapatıyorum, prizin anahtarını kapatana kadar Zone 2 ışığı yanmaya devam ediyor, ayarlarda Zone 2 aktif değil ama. Bu şekildeyken cihazın elektriğini kesersem çat çut sesleri iki kez geliyor. Z2'yi kapatmak için ne yapmam gerek?
    Cihazım VSX-1131
    Merhaba;
    Fotoğrafta işaretli tuşlar ile Z2'yi kapatmıyor mu? (Z2 Off)
     PIONEER AV RECEIVERS

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Merhaba;
    Fotoğrafta işaretli tuşlar ile Z2'yi kapatmıyor mu? (Z2 Off)

Alıntıları Göster
    3 4 senedir kullanıyorum, orada tuş olduğunun bile farkında değildim. 🤣 Evet oradaki off tuşuna basınca kapandı. Herhâlde farkında olmadan on tuşuna elim çarptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Electro-Man

3 4 senedir kullanıyorum, orada tuş olduğunun bile farkında değildim. 🤣 Evet oradaki off tuşuna basınca kapandı. Herhâlde farkında olmadan on tuşuna elim çarptı.

Alıntıları Göster
    Düzeldiğine sevindim.
    😊

• Merhaba;
    Evimde geçen hafta aldığım Pioneer vsx-934 anfi, Benq w1110 projektör ve Superonline Sagemcom 4K alıcı mevcut. Anfiyi Playstation 4 Pro , mi box s 4k ve popcorn'a bağlı sorunsuz kullanıyorum. Ne zaman TV izlemek istesem ki eski Pioneer 921 anfide böyle sorunum yoktu HDCP 2.2 uyumlu cihaza bağlantı yapın şeklinde bir hata alıyorum.
    Sagemcom 4K cihazını direk projektöre bağladığımda hiçbir sorun söz konusu değil, kablo vs değiştirmeyi de denedim ancak sorunu çözemedim.
    İnternette çok sınırlı bilgiye ulaştım ki daha önce burada da yazanlar olmuş çözüm konusunda yardım talep ediyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim.

PS:Lütfen yeni projektör al gibi öneri sunmayın, saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Ataşehir de TAYF AUDIO var, güvenebilirsiniz.
    http://www.tayfelektronik.com/index.php/onarim/

Alıntıları Göster
    Aradım hocam digital aletlerle çok çalışmıyorlarmış , yani bu av receiver falan... orası bana uymadı.

Ben tekrar sorayım

Arkadaşlar selam pioneer Avr cihazım bozuldu anadolu yakasında güvelinir bu işlerle uğraşan tamirci var mı ?

Edit: Birkaç yare daha sordum kimse yapmıyor bu cihazları, bende çizgi elektroniğe bıraktım yetkili pioneer servisi napalım yenilerinin fiyatları uçmuş :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 9 Mart 2020; 17:52:31 >

• Piooner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7C8DAEABE -- 17 Mart 2020; 18:20:14 >
  • Pioneer AVR LX85 cihazım HDMI çıkışları yandı tahminim bu yönde, ses var görüntü yok. Yakınlara Yıldırım düştükten sonra oldu bu olay.

Güvenilebilecek tamir yapan bi yer var mı acaba ?
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    Yıldırım’dan sonra olduysa kuvvetle muhtemel arıza yapmıştır.hdmi out 2 yi denediniz mi? Birde her ihtimale karşı hdmi kabloyuda değiştirip test edebilirsiniz.

• PRODJ kullanıcısına yanıt
    Hepsini yaptım, hiç bir hdmi yeri çalışmıyor aynı. Digicom a göndermek lazım sanırım.

• Aydindril kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Digicom’a göndermeden önce bir telefonla görüşün isterseniz. Direk cihaz kabul etmiyorlar servise yönlendiriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.