Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pioneer vsx lx 302 alarak aranıza katıldım , magnat supreme 802 set ile kullanacağım inşallah iyi sonuçlar alırım.
  • Benim 4 5 yıldan beri kullandığım vsx-920 son zamanlarda içinden elektrik sesi gibi vizzzzz diye ses çıkıyor, sadece amfiden, yarım saat sonra düzeliyor kendi kendine.. nedir bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • by_sinekli kullanıcısına yanıt
    Elektrik şebekesinde voltaj çok değişken olabiliyor.
    Kadıköy’de oturuyorum, tv ve avr UPS üzerinden bağlı durumda, UPS’in ekranında voltajın 210 ila 245 arasında değiştiğine şahit oluyorum. benim UPS çıkışı regüle ettiği için sorun olmaz ama sizde de böyle bir dalgalanma oluyorsa ve regülasyon yok ise ses geliyor olabilir.

• meke kullanıcısına yanıt
    Doğrudur.. bizim buralarda (İstanbul/k.cekmece) sin zamanlarda geceleri çok elektrik gidip geliyor.. bu arada kullandığınız ups hangi marka model?

Fsp ep 1500

• meke kullanıcısına yanıt
    Peki bu 55 inç Philips tv, uydu cihazı, Apple TV, masaüstü pc,modem+vsx920’yi kaldırırımi acaba?

Ups hesap listeleri var internette,
    Philips tv için peak değer,
    Masaüstü pc için peak değer nedir öğrenmen lazım.

Benim 1500 VA’lık ups yaklaşık 950Watt destekliyor.

Buna 65” plazma tv, wd my cloud hdd, intel nuc pc, pioneer bd ve vsx920 bağlı.
    Hepsi açıkken yük durumu %60 oluyor.
    Amaç canlı voltaj regülasyonu ve elektrik kesintisinde pc’yi shutdown edecek vakit elde etmek.

• arkadaşlar ilk defa sistem kuruyorum ve hiç bilgim yok,sisteme subwoofer ekleyeceğim nasıl bir kablo almalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meke

Ups hesap listeleri var internette,
    Philips tv için peak değer,
    Masaüstü pc için peak değer nedir öğrenmen lazım.

Benim 1500 VA’lık ups yaklaşık 950Watt destekliyor.

Buna 65” plazma tv, wd my cloud hdd, intel nuc pc, pioneer bd ve vsx920 bağlı.
    Hepsi açıkken yük durumu %60 oluyor.
    Amaç canlı voltaj regülasyonu ve elektrik kesintisinde pc’yi shutdown edecek vakit elde etmek.
    Anladım, Teşekkür ederim..
  • merhaba
    sc-lx 86 cihazım var uzun zamandır ara sıra sadece müzik dinlemek için kullandım. şimdi bir problemim var hdmi out 1 çıkışını tv ye , hmdmi out 2 projektöre bağladım .cihaz çalışırken bunlar arasında geçişi nasıl yapabilirim

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kodak

merhaba
    sc-lx 86 cihazım var uzun zamandır ara sıra sadece müzik dinlemek için kullandım. şimdi bir problemim var hdmi out 1 çıkışını tv ye , hmdmi out 2 projektöre bağladım .cihaz çalışırken bunlar arasında geçişi nasıl yapabilirim

teşekkürler

İkisine aynı zamanda vermiyor mu görüntüyü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt
    merhaba

hayır , hdmi 1 den tv ye görüntü giderken hdmi 2 den projektöre görüntü gelmiyor
  • kodak K kullanıcısına yanıt
    Ayarsal bir sıkıntı yoksa. Yani cihaz arizali ise hdmi coklayici ile halledebilirsiniz herhalde @kodak

• quote:

Orijinalden alıntı: kodak

merhaba

hayır , hdmi 1 den tv ye görüntü giderken hdmi 2 den projektöre görüntü gelmiyor

Bende tek hdmi çıkış var fakat hdmi splitterla hem tvye hem pjye aynı anda görüntü alıyorum. Mantıken sizinki de aynı şeyi yapmalı. Bunu 2 hdmi çıkışlı avrsi olan arkadaşlar daha sağlıklı cevaplar.

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    galiba o ayarı bulamıyorum cevabınız için teşekkür ederim
  • albati kullanıcısına yanıt
    cihazda iki hdmi da çalışıyor ama çıkışlar arasında kumanda ile geçiş yapamıyorum . cevabınız için teşekkür ederim
  • Kumanda üzerindeki 0 tuşu ile HDMI çıkışlar arasında geçiş yapabilirsiniz.Öncelikle RECEİVER tuşuna basmanız gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: PRODJ

Kumanda üzerindeki 0 tuşu ile HDMI çıkışlar arasında geçiş yapabilirsiniz.Öncelikle RECEİVER tuşuna basmanız gerekir.

çok teşekkür ederim
  • Vsx520 amfi alma arefesindeyim. Televizyonum 4k, ahrıca egreat a10 android box da aldım. 4k destekliyor. Bu avr ile 4k görüntü alamaz mıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ted Skjellum kullanıcısına yanıt
    Alamazsınız. Avr için bütçe ne kadar?

Denon 1400 ve 2400 gibi güncel avr’lere Bakın. Hem 4K 60hz desteği hem de hdr vs desteği olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.