Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratakbulak

Bende lx 501 düşünüyorum amazonda fiyat uygun geldi Türkiye de ne kadardır acaba ? Birde vsx 932 ile arasında çok fark var mıdır?

Türkiye fiyatları iki katı desek abartmış olmayız. LX serisi, VSX serisinin üstünde modeller olarak sıralanıyor. Orta-üst seviye diyebiliriz. Pioneer 1131 kullandım. Gayet güzeldi. LX serisi elbette daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01LZ1XNTH/ref=dp_olp_new_mbc?ie=UTF8&condition=new
    https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01M0PAENT/ref=dp_olp_0?ie=UTF8&condition=all&qid=1506235138&sr=1-2

Bu iki ürün aynı ürün değil mi arkadaşlar biri 599 euro biri 745 euro biri sc-lx 501-B diye geçiyor biri sc-lx 501-S aradaki farkı bilen var mı ben çözemedim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathülagü -- 24 Eylül 2017; 9:44:16 >

• quote:

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01LZ1XNTH/ref=dp_olp_new_mbc?ie=UTF8&condition=new
    https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01M0PAENT/ref=dp_olp_0?ie=UTF8&condition=all&qid=1506235138&sr=1-2

Bu iki ürün aynı ürün değil mi arkadaşlar biri 599 euro biri 745 euro biri sc-lx 501-B diye geçiyor biri sc-lx 501-S aradaki farkı bilen var mı ben çözemedim ?

Selamunaleykum

S= Silver , gümüş

B= Black , siyah

olması lazım. Renk farkı yani. Genelde öyle oluyor.

• Teşekkürler hocam dediğin doğru bencede ama renk farkına ne çok para istiyorlarmış :)

Hocam birde sence Marantz 5011 mi Pioneer sc-lx 501 mi kararsız kaldım.
  • quote:

Teşekkürler hocam dediğin doğru bencede ama renk farkına ne çok para istiyorlarmış :)

Hocam birde sence Marantz 5011 mi Pioneer sc-lx 501 mi kararsız kaldım.

Hocam perakende satis fiyatlari arasinda fark yok aslinda. Amazon birini ispanyadan tedarik ediyordur digerini Polonyodan fark ondan bu ve bunun gibi sebepten oluyor. Yani pioneer icin ikisi de ayni fiyat aslinda

• Yıllarca Pioneer kullandıktan sonra 1 sene önce Marantz'a geçtim ve çok memnunum.
    Marantz daha sıcak çalar Pioneer daha parlak çalar. Şuan ki yeni serilerin ses karakterin bir değişiklik olduysa onu bilmiyorum. lx 501 serisini kullanan arkadaşların yorumlarını alabilirsin. Marantz 5011'in tek eksik yanı Display ekranı ufak ve yuvarlak. Bir çok kişi bu yüzden tercih etmeyebiliyor cihazı. Display ekranı önemli bir konu bir çok kişi için. Alırken bu noktayıda düşünmelisin.
  • vsx 924 k ile aranızdayım.

Avr ye digitürk ve ps4 bağlı.

Ps4 ile blray film izlerken avr ekranında pcm yazıyor. bu normalmidir?

Yoksa dollby digital yada dts mi yazması gerekir?
  • Konuyu yeni gördüm

Bende yaklaşık 6 yildan beri vsx d510 kullaniyorum

Tv, pc bagli suan konsol vardi sattim.

2 x kenwood lsk 500 II kolonlarimla mutlu mesuduz

• aykutx kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 ayarlarından veri akışını Bitstream seçin dts veya dolby yazısı çıkacaktır pcm de kalsa olur sese bir artısı yada eksisi yok ama amfide dts yada dolby yazısını görmek istiyor insan kısacası zevkinize kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

hocam ps4 ayarlarından veri akışını Bitstream seçin dts veya dolby yazısı çıkacaktır pcm de kalsa olur sese bir artısı yada eksisi yok ama amfide dts yada dolby yazısını görmek istiyor insan kısacası zevkinize kalmış

teşekkür ederim . benim ayar sanırım opticde eve gidince bakarım.
  • Merhaba arkadaşlar bende 921 kullanıcısıyım telefonumu bluetooth ile amifiye bağlamak istiyorum ancak pioneer bluetooth adaptörler hem çok pahalı hemde zor bulunuyor buna alternatif olarak farklı bir marka bluetooth adaptör kullanabilirmiyim? Kullanan arkadaşlar tavsiyede bulunursa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkblt85

Merhaba arkadaşlar bende 921 kullanıcısıyım telefonumu bluetooth ile amifiye bağlamak istiyorum ancak pioneer bluetooth adaptörler hem çok pahalı hemde zor bulunuyor buna alternatif olarak farklı bir marka bluetooth adaptör kullanabilirmiyim? Kullanan arkadaşlar tavsiyede bulunursa çok sevinirim.

Ben kullanmadım ama Logitech Bluetooth Adaptörü tavsiye ediliyor. 80-90 tl civarı fiyatı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar bende 921 kullanıcısıyım telefonumu bluetooth ile amifiye bağlamak istiyorum ancak pioneer bluetooth adaptörler hem çok pahalı hemde zor bulunuyor buna alternatif olarak farklı bir marka bluetooth adaptör kullanabilirmiyim? Kullanan arkadaşlar tavsiyede bulunursa çok sevinirim.

https://www.philips.com.tr/c-p/AEA2700_12/bluetooth-adaptoerue

Zaman zaman 80 tl düşüyor cok başarılı

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Bende de bundan var işte, cidden şaşırtıcı derecede başarılı, çok sevdim bu ürünü.
  • quote:

Merhaba, uygun olursa pioneer vsx 921 ile ilgili birkaç soru sorabilirmiyim.

Arc üzerinden tvye bağlantı yaptım.Ses akışı normal.Fakat avr üzerinde hdmi bağlı olduğu gözükmüyor. Bu normalmidir?

TV üzerinden mkv veya bluray formatlarında filim açtığımda dts vs gibi özellikleri aktif olduğunu göremiyorum.Bu tarz konularda bilginiz var ise , yardımcı olabilirmisiniz?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

https://www.philips.com.tr/c-p/AEA2700_12/bluetooth-adaptoerue

Zaman zaman 80 tl düşüyor cok başarılı

Tavsiyede bulunan arkadaşlara teşekkürler ancak bu cihaz çok gelişmiş bir şeye benziyor fiyat 195 TL nerde 80 civarı satılıyor ve ek kablo bağlantılarıda olacak (optik ve güç kablosu) ben öyle 3 4 günde bir telefondan aklıma gelince müzik dinlemek istiyorum bu kadar gelişmiş bir cihaza gerek yok gibi daha basit bir adaptör arıyorum logitech adaptöre bir bakacağım.

• uzun zamandır bakmıyordum bu başlığa..
    cihazlar genelde eski modeller sanırım. pioneer amfi el değiştirince pek alan yok mu? yoksa çok pahalı olduğundan mı?

vsx-919/922 gibi modelleri 2. el yeni alan varsa, sorularına cevabı blogumda bulabilirler.
    imzama bakınız.. sorunuz olursa buraya sorarsanız daha hızlı cevap alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.karacayir

quote:

Merhaba, uygun olursa pioneer vsx 921 ile ilgili birkaç soru sorabilirmiyim.

Arc üzerinden tvye bağlantı yaptım.Ses akışı normal.Fakat avr üzerinde hdmi bağlı olduğu gözükmüyor. Bu normalmidir?

TV üzerinden mkv veya bluray formatlarında filim açtığımda dts vs gibi özellikleri aktif olduğunu göremiyorum.Bu tarz konularda bilginiz var ise , yardımcı olabilirmisiniz?

Teşekkürler.

avr ve tv bağlantısını nasıl yaptınız?

• VSX 921 isteyen varsa uygun fiyata satıyorum beyler ;

https://forum.donanimhaber.com/pioneer-vsx-921k-7-1-avr--129394962
  • avr ile sun arasında normal mono rca subwoofer kablosu kullanıyordum.
    Geçen gün amazondan aşağıdaki Y subwoofer kablo aldım.

Avrın nin subwoofer çıkışından sub ın arkasındaki kırmızı beyaz girişlere taktım.
    sorunsuz çalışıyor ve basslar sanki daha iyi geldi sa
    subwooferın arkası şöyle

Avr den cutoff frekansı 80 olarak ayarlı.
    sub ın arkasındaki cutoff frekans ayarını nasıl yapmak lazım. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.