Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amazon dan vsx 1131 veya sc lx 501 almayı düşünüyorum. Arada 1400tl civarı bir fark çıkıyor. Sizce değermi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende amazondan lx 501 veya 701 almayı düşünüyorum . Aradaki fiyat farkına değer mi diye düşünüyorum. bence sizde tercihinizi elite serisi class d bir amfi ile yaparsanız daha iyi olur. Sipariş süreci ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROONEY324

aynı şekilde bende amazondan lx 501 veya 701 almayı düşünüyorum . Aradaki fiyat farkına değer mi diye düşünüyorum. bence sizde tercihinizi elite serisi class d bir amfi ile yaparsanız daha iyi olur. Sipariş süreci ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. saygılar.

Bende 9.2 olması sebebiyle 701 i listeye ekledim. Birde denon 4300h var listemde. Bakalım biraz daha bekliyim diyorum. Haberleşelim sipariş durumunda

• Arkadaşlar fiyat konusunda fikrinize ihtiyacım var.

Pioneer VSX-920 cihazım var. Hiç bir sorunu yok. Çokda az kullandım. Apartman da yasadıgım için.
    Ayrıca quadral quintas 5000F 2 ön kule 2 arka bir merkez hoparlör setim var (sub yok)

Satmayı dusunuyorum. Piyasası nedir ?
  • Raskol R kullanıcısına yanıt
    Amfi icin aksesuar vs sıkıntısız ise 800-1000 tl de yakin zaman diliminde satılır. Üstü anlamsiz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkerdi -- 12 Haziran 2017; 3:20:45 >
  • Arkadaşlar elimde sıfır pioneer lx501 amfi var. Düşünen olursa detayları linkte mevcut.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-pioneer-sc-lx-501-b-av-receiver-sifir-avrupa-cihazi-448328108/detay/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • archieduke kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar üstadım. Ben de ilgili cihazın üst modelini Avrupadan veya Amazon aracılığı ile net ten almayı planlıyorum. Alışveriş deneyiminiz hakkında bilgi verebilirmisiniz nasıl temin ettiniz ? Getirirken kabine alabildiniz mi yoksa doğrudan bagaja mı verdiniz veya net aracılığı ile sipariş verilmesi durumunda ürün sadece kendi kutusunda mı geliyor? Yani temel endişem uçak ile getirirken veya kargo ile gelmesi durumunda ürünün zarar görme ihtimali. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Vsx-921 kullanıyorum. Çift hdmi out özellikli bir avr ile değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiyeleriniz var mı?
    İkinci el de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Vsx-921 kullanıyorum. Çift hdmi out özellikli bir avr ile değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiyeleriniz var mı?
    İkinci el de olabilir.

Merhaba Albati hocam. İyisinizdir inşallah.

Aynı dertden bende muzdaribim.Şimdilik HDMI Splitter ile idare ediyorum ama sorunsuz da çalışıyor.
  • quote:

Vsx-921 kullanıyorum. Çift hdmi out özellikli bir avr ile değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiyeleriniz var mı?
    İkinci el de olabilir.

Yamaha rx v2067 satıyorum ilgilenirsen. Üst seviye güçlü bir cihaz. Ama 4k ve atmos yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

İkinci el de olabilir.

Merhaba Albati hocam. İyisinizdir inşallah.

Aynı dertden bende muzdaribim.Şimdilik HDMI Splitter ile idare ediyorum ama sorunsuz da çalışıyor.

Abi merhaba, teşekkür ederim, siz de iyisinizdir umarım.
    Bir dönem idare ettim abi splitter ile fakat bazen resetleme yaptırıyor AVR'ye, tek çıkış kullanınca sorun olmuyor.
    Ne kadar kaliteli de olsa bu splitterler, orjinal çift çıkışın yerini tutmaz diye düşünüyorum.
    Gerçi bebekten dolayı bu aralar fazla film seansı yapamıyorum ama bir yandan şöyle mütevazi, 921 ayarında bir cihaz olsa da kenarda dursun dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

quote:

İkinci el de olabilir.

Yamaha rx v2067 satıyorum ilgilenirsen. Üst seviye güçlü bir cihaz. Ama 4k ve atmos yok..

Önceliğim Pioneer hocam, teşekkür ederim.
  • Arkadaslar vsx 921 kullaniyor7m sorunsuz sikintisiz yalniz klipsch rp-260f kuleleri aldigim icin avr yi degistirecegim.

Vsx 921 i kaca satabilirim? Ayrica pioneer cephesinde klipschler icin inereceginiz avr nedir? Denon x4300h bakiyirdum ama suanda gonderimi kapali.pioneer tarafinda dengi nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Arkadaslar vsx 921 kullaniyor7m sorunsuz sikintisiz yalniz klipsch rp-260f kuleleri aldigim icin avr yi degistirecegim.

Vsx 921 i kaca satabilirim? Ayrica pioneer cephesinde klipschler icin inereceginiz avr nedir? Denon x4300h bakiyirdum ama suanda gonderimi kapali.pioneer tarafinda dengi nedir ?

Sanırım sc-lx701. 1250 euro sanırım fiyat

• Arkadaşlar merhaba. Logitech z906 ses sisteminin güç besleme kartı yandı ve sağolsun servis 500tl civarı bir yapım ücreti isteyince araştırmalarım sonucu avr denen bir dünya olduğunu öğrendim :) konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan ricam bir pioner vsx-921 i 2. el olarak alsam elimdeki z906 a ait hoparlörleri kullanarak sistemin orjinalindeki gibi bir ses alabilir miyim? Bilgisi olan arkadaşlar eğer yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Teşekkürler
  • albati kullanıcısına yanıt
    bende vsx 921 kullandım 2 yıl atmos ve dts x için değiştirdim onkyo 656 aldım aldığımda ilk hissettiğim şey vsx 921 in 656 ya göre çok parlak çaldığı kullanış açısından onkyo 656 yı gözünüzü kapayıp öyle kullanabilirsiniz o kadar basit yapmışlar ama asıl fark dolby atmosta çıktı ortaya fark çok net güç olarak iki amfide hemen hemen aynı güçteler şunu rahatlıkla söyleyebilirim onkyo 656 vsx 921 den özellik olarak ses olarak iki tık önde sitede ikinci el bir onkyo 656 vardı sanırım bir bakın isterseniz
  • tavsiyenizi göz önüne alacağım. peki z906 dan çıkan hoparlörler işimi görür mü sizce? Yani eminim ki çok daha iyi hoparlörlerle çok daha başarılı sonuçlar alınır. benim şuanki amacım öncelikle bir sinema amfisiyle tanışıp elimdeki hoparlörleri de değerlendirmek. İlerleyen yıllarda eminim ki daha farklı amfi ve hoparlör kombinasyonları deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtatlilioglu -- 25 Haziran 2017; 17:8:56 >
  • Selamlar bende vsx 329 var benq mp620p projeksiyon bağlamak istiyorum ama vga girişi var hdmi vga dönüştürücü ile bağladım görüntü alamadım ne yapmam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: odesy

bende vsx 921 kullandım 2 yıl atmos ve dts x için değiştirdim onkyo 656 aldım aldığımda ilk hissettiğim şey vsx 921 in 656 ya göre çok parlak çaldığı kullanış açısından onkyo 656 yı gözünüzü kapayıp öyle kullanabilirsiniz o kadar basit yapmışlar ama asıl fark dolby atmosta çıktı ortaya fark çok net güç olarak iki amfide hemen hemen aynı güçteler şunu rahatlıkla söyleyebilirim onkyo 656 vsx 921 den özellik olarak ses olarak iki tık önde sitede ikinci el bir onkyo 656 vardı sanırım bir bakın isterseniz

Teşekkürler tavsiye için, ilan linki var mı?

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.