Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, giriş seviyesi sinema sistemimi satıyorum. 2013 Ağustos'da GSA Elektronik'den almıştım. Ürünleri çok az ve titizlikle kullandım. Kondisyon olarak rahatlıkla 10 üzerinden 9,5 verilebilir. İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.

Amfi = Pioneer VSX 322 K (Kutusu ve tüm aksesuarları mevcut)
    Hoparlör = Magnat Monitör Supreme 800 Set (Kutusu yok)
  • beyler s-esr2tb var bende s-es3tb ile ustune para koyup degistirecegim kablolari sokmeme gerek yok di mi ya hepsi 8ohm zaten yenisinin de...bir de az da olsa seste bi canlilik farkeder miyim bu degisiklikle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Evet

eyvallah saol baskan 4 tane 8 ohm hopla denicem haber ederm
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Hoparlörler arızalı değil üstad. Çünkü, az ses veren sağ surround back hoparlörü sol tarafa bağlayınca sesi normalleşiyor.. Normal ses veren sol surroundback'i sağ tarafa bağlayınca bu sefer onun sesi azalıyor.. Yani sağ bağlantıda bir sorun var gibi. Amfi'nin arkasındaki kablolamayı defalarca kontrol ettim, problem gözükmüyor. Artık sadece hoparlör kablosunun arızalı olduğunu düşünmeye başladım.. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum :/
  • selamlar n-50 satmayı düşünen varsa alabilirim.
  • Arkadaşlar merhaba...Mikrofon olmadan 'Manuel mcacc' ayarlarını yapmak mümkün değilmi?...
  • one gun kullanıcısına yanıt
    Evet mümkün değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Pioneer 921 kullandığım vakitler avr kalibrizisayonu
    istenilen düzeyde sesi kalibre edemiyordu

Kalibrasyon sistemi ek kotu marka Pioneer en kotu modellerde vsx seri si

Gerçi Lx serisi de çok iyi degil

• Konu son zamanlarda aktif değil ama yine de sorayım.

VSX924 cihazım huawei modeme kablosuz bağlı. İpad üzerinden AirPlay ile müzik dinlerken bazen takılmalar oluyor. Öyleki bıkıp kapatmak zorunda kalıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba? Sebebi ne olabilir?

Cihaz salonda, modem bitişikte mutfakta. Sinyal şiddeti normal. İnternet radyo dinlerken hiç bir sorun yok.

• Pioneer vsx 1131 + indiana line tesi 560/760/260/basso850 + inakustik premium 25 metre Kablo 8500tl sifir adiniza faturali; ozel fiyat ve diğer modelleri için PM atiniz

• Arkadaşlar Vsx 921 de UE33 hatası alıyorum ekranda yanıp sönüyor ne yapmam lazım ? Update sorunu hatasıymış online update de yapmıyor ?
  • Selam arkadaşlar vsx 921 için en iyi eqolizer ayarları vardı sanırım bir arkadaş resim olarak yayınlamıştı.Onu aradım ama bulamadım.

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Buyrun;

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Buyrun;

Hocam teşekkürler yalnız sanırım bu ayarlar icontrol de fakat ben nete baglayamiyorum avr yi su an için.Aynisini nornal eq ayarlarına uygulayacağız sanırım.

Peki eq ayarlarını nasıl açacağız acaba ?

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Doğrudur icontrol üzerinden yapılan ayar bu, bundan bahsediyorsunuz sanmıştım. Pioneer avr yi değiştireli bayağı oldu emin değilim, kullanmakta olan arkadaşlar bilgilendirirse daha sağlıklı olur.

• vsx930 receiver ım mevcut..5 kanallı sisteme bağlı..(2büyük ön,2 küçük arka)..şimdi bir projeksiyon aldım ve yan duvara yansıtacağım..receiverın 2.hdmi çıkışına bağlamamla sistem aynı şekilde çalışır mı?
    ayrıca zone değişince hoparlörlerin yerlerini de receiverdan değiştirebiliyor muyuz?biraz okudum kafam karıştı
  • Pioneer'ı Onkyo aldıktan sonra ilk çıkan modellere bu durum yansımış.
    VSX-1131 modelinin amfi bölümü ve DAC'ı direk Onkyo 656 modelinden aktarılmış. Örnek; Sabre DAC gitmiş yerine AK4458 DAC gelmiş, Amfi bölümü specsleri Onkyo 656 ile birebir aynı. Daha önce Pioneer kullana kişiler VSX-1131 i alınca çıkan sese bence şaşıracaklardır. VSX-1131 ses açısından daha çok Onkyo karakteristiği taşıyan bir AVR olacaktır.
    2016 LX serisi modeller ise hala Pioneer D3 Class Amfi ve Sabre DAC kullandığı için LX lerde değişiklik yok.
    2016 model Pioneer alacak arkadaşlara bilgi olsun diye paylaşayım dedim
  • Asefik kullanıcısına yanıt
    Aynen bir component video girişi fazlalığı dışında hiç fark yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Asefik kullanıcısına yanıt
    Bu iyi bişey mi kötü bişey mi, anlayamadım. Yıllardır sayıklıyorum avr sistem kurmak için ama henüz başaramafım. Yani pek muvaffak değilim avr olayına.

• Dediğim şu 2016 yeni nesil VSX kodlu Pioneerların ses karakteristiği artık Ampili ve DAC tarafı Onkyo'dan alındığı için Onkyo'ya benzeyecek. Bu Pionnerın sesini seven 9xx ve 1xxx serisi kullancıların için kayıp yada LX serisi alabilmek için masraf kapısı diyelim.
    Onun harici Onkyo fiyatları Pioneer AVR lere gör yüksek olmuştur hep. Pioneer VSX-1131 alan kişi Onkyo 6xx yada 7xx almış gibi düşünebilir kendini.
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.