Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.041
Cevap
88
Favori
466.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben sinemacı değilim ama avr olmadan tüm sistem boşmuş gibi geliyor, müzik dinlerken bile bir tarafta avr açık bekliyor :) film izliyorsanız bir an önce çözüm bulmalısınız, ancak pioneer'e alıştıktan sonra diğer ürünler pek tatmin edici gelmiyor insana
  • Merhabalar,

Öncelikle receiverlar hakkımda çok az bilgim var bu yüzden sizlere danışmak istiyorum.
    Amacım pikap bağlamak ve home theatre seti bağlamak.

Dolayısıyla f/p olarak giriş seviyesi bir ürün tavsiyesine ihtiyacım var.

Teşekkürler.
  • Paladin P kullanıcısına yanıt
    maalesef girş modellerde pikap katı olmuyor. :(
  • peki, nasıl bir şey önerirsiniz? hangi marka ve model?
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    @asramastra,
    @erdos113,

teşekkür ederim arkadaşlar. Uygun bir zamanda belirttiğiniz yerlerle iletişime geçeceğim.
  • Paladin P kullanıcısına yanıt
    bütçenizi ve pikabınızı bilmiyorum ama phono katlı avr ler pioneerda üst modellerde var
    alternatif olarak avr yi yine 921 gibi bir model alıp phono pre yi iğnenize göre (MM/MC) ayrıca alıp bağlamak mantıklı olacaktır.
  • pikap olarak project debut carbon düşünüyorum.
    receiver için ise 1000 tl gibi bir bütçe ayırabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paladin

pikap olarak project debut carbon düşünüyorum.
    receiver için ise 1000 tl gibi bir bütçe ayırabilirim.

o zaman receiver için ayırdığınız bütçe için vsx 921 uygun olacaktır,phono pre için de Pro-Ject in aşağıda ki linkteki ürünü alabilirsiniz.
    ilanı sizin için ararken tesadüfen gördüm ama satıcı arkadaşımdır :) ,güvenilirdir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-pro-ject-phono-131278911/detay

• Merhaba arkadaşlar,Pioneer vsx921 almayı düşünüyorum.En uygun fiyata nerden bulurum ?
    Hoparlör takımı vs. gibi ürünlerde ne tavsiye edersiniz ?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Merhaba arkadaşlar,Pioneer vsx921 almayı düşünüyorum.En uygun fiyata nerden bulurum ?
    Hoparlör takımı vs. gibi ürünlerde ne tavsiye edersiniz ?
    Teşekkürler.

ProAv tuncay beyi ara en uygun orda diger isteklerin içinde yardımcı olur demo odalarında test de edersin çok ilgili bir satıcı

http://www.proav.com.tr/index.php
  • Teşekkürler bir ara uğrayayım oraya.
    921, 922, 1021, 1022 arasında ne gibi farklılıklar var ? Sanırım 2 senelik olmasına rağmen genelde 921 tercih ediliyor forumda, açıklayan olursa sevinirim.
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Hocam farklarını bilmiyorum ama al bir 921 bak keyfine fazlasıyla yeterli Tam bir fiyat per. ürünü ben çok memnunum.
  • 921 satılıyor çünkü yenisi yok denecek kadar az. Bende 922 var. Yurtdışından alabiliyorsanız gayet uyguna alınabiliniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütün cihazlar avrye bağlı olarak kullanılıyor, tv bile izlerken avr üzerinden izliyoruz değil mi ?
    Yoksa avryi ps3,media player gibi belli kaynaklarda mı kullanmak daha iyi olur.Tv sabahtan geceye açık nerdeyse avrde hep açık oluyor bir sıkıntı olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben evde olduğum sürece avr açık, cihaz kaliteli ise, priz ve fişler de aynı şekilde kaliteli ise sıkıntı olacağını sanmıyorum, elektrik faturası da yaz döneminde bile 50 liranın altında geliyor
  • Aliciniz hdmi passthrough destekliyorsa tv yi bu sekilde ayarlayip normal zamanlarda acmayabilirsiniz. Ya da benim gibi tv sesini optikten aktariyorsaniz sadece istediginiz zaman aliciyi acarsiniz. Onun harici de tv hoparlorunden faydalanirsiniz.

• Hayırlı bayramlar

• Selamlar arkadaşlar, Pioneer VSX 520 kullanıyorum birkaç aydır. Geçenlerde başıma şöyle bir olay geldi. Müzik dinlerken uyumayı severim, geçen gün tam böyle bir sırada elektrikler kesildi. Uyukladığım için pek dikkat etmemiştim elektrik kesildi diye. Akşam işten geldiğimde Tele Dünya alıcısının bozulduğunu fark ettim. alet kesinlikle açılmıyor. Ayrıca LG 32LD751 model numaralı televizyonumdan da VSX 520 açıkken görüntü alamadığımı fark ettim. Elektriğin kesilme nedeni de bütün binanın sigortaları atmış, ve söylenene göre uyukladığım zamanki elektrik kesintisi ile aynı zamanda atmış tüm sigortalar. VSX 520 den TV'ye HDMI ile görüntü alamıyordum. Acaba VSX 520 bozuldu mu diye doğrudan Blu-ray oynatıcıyı HDMI ile TV'ye bağladım. Sadece 1 kez görüntü aldım. Daha sonra yine doğrudan TV'ye HDMI ile bilgisayarı bağladım, görüntü aldım yine ama sadece bir kez. Tekrar HDMI ile TV'ye Blu-ray'i bağladım ama artık görüntü alamıyorum. Aynı şekilde bilgisayar ile de görüntü alamıyorum. Sadece 1 kez gösterdi ve daha da görüntü alamadım. Bundan anladığım TV'nin tüm HDMI Girişlerinin bozulmuş olduğu (zira tüm HDMI girişleriyle deneme yaptım ama yine görüntü alamadım.). Esas sormak istediğim şu, bu konu da yabancı olduğum için soruyorum. VSX 520'ye HDMI kablo ile bilgisayar veya Blu-ray bağladığımda ses alabiliyorum ama acaba görüntü verme özelliği bozulmuş olabilir mi? TV kesin bozuk o belli, deneyecek başka alternatif TV'm yok. Şayet eğer VSX 520'de bozulduysa bana önerebileceğiniz İstanbul veya İzmir'de Pioneer servisi var mı? Ben Denizli'de ikamet ediyorum. Denizli'deki Pioneer servisi sadece araba ses sistemleri ile uğraşıyor. Başka bildikleri yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler ve iyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puandorg -- 10 Ağustos 2013; 3:54:46 >

• garantisi yok mu? garantisi olsa da olmasa da digicom'a telefon açıp bilgi alabilirsiniz, muhtemelen kargolayın bakarız diyeceklerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

garantisi yok mu? garantisi olsa da olmasa da digicom'a telefon açıp bilgi alabilirsiniz, muhtemelen kargolayın bakarız diyeceklerdir

Teşekkür ederim, söylediğinizi yapacağım.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.