Şimdi Ara

Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
17
Favori
27.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üründen elinde fazla olan yada satmayı düşünen varsa bana mesaj atarsa sevinirim :)
  • MK809IV Mini PC TV root konusuna yardımcı olacak var mı acaba?
    yada root lu olma ihtimali var mı?
  • DHinferno D kullanıcısına yanıt
    Tabi, cihazinizin wifi cipi nedir biliyormusunuz ?

Yazilim olayi basit ama dogru yazılımı bulmak lazim. Bunun icinde once cihazin tam olarak ozelliklerini.

Cihazinizi pc ye usb uzerinden bagladiginizda pc goruyormu flas bellek gibi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Tabi, cihazinizin wifi cipi nedir biliyormusunuz ?

Yazilim olayi basit ama dogru yazılımı bulmak lazim. Bunun icinde once cihazin tam olarak ozelliklerini.

Cihazinizi pc ye usb uzerinden bagladiginizda pc goruyormu flas bellek gibi ?

Görmüyor sanırım.Otg kablonun bir ucunu cihaza usb ucunu pc ye taktım, cihaz çalıştı ama pc görmedi.wifi chip i nasıl öğrenebilirim?(wifi bağlanmıyor zaten)iyi çekiyor gözüküyor bağlan deyince wifi kaydedildi yazıyor fakat bağlantı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHinferno -- 15 Şubat 2015; 10:19:29 >
  • DHinferno D kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir hocam, yardımcı olacagımız birsey varsa cekinmeyin.
  • Arkadaşlar cihazın aracı her stop edip çalıştırdığınızda meydana gelen cihazın kapanıp açılma sorunundan herkes müzdarip bazı arkadaşlar aküden bazıları da araç çakmaklığından bağlantı ile sorunu çözmüşler. Benimde aklıma kolay bir yöntem geldi arkadaşlar. Cihazı Taşınabilir Şarj Aleti ile sorunu çözmüş olacağız. Aklımdaki yöntem cihazın normal bağlantısını yaparak. Otg girişinden harici taşınabilir şarjı takalım. Normal DC girişindende cihazın usb bağlantısını Appradio ile yapalım. Daha sonra aracı stop etmeden önce harici şarj cihazını açıp aracı stop edelim bu arada aracı tekrar çalıştırmak istediğimizde meydana gelen elektrik kesilmesinin önüne taşınabilir şarj ile geçmiş oluyoruz.Bu yöntemi kendinize göre uyarlayabilirsiniz. Deneme yanılma yöntemi ile size en uygun yöntemi seçiniz.

NOT: Şuan için BİM A.Ş büyük bir indirim yapmakta ve harici Taşınabilir Şarj Cihazı 29.90 tl düşmüş durum da kampanya 20.02.2015 tarihi ile sabahtan itibaren geçerlidir.
    İLGİLİ ÜRÜN:http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/tasinabilir_sarj_aleti/aktuel.aspx

• beyler bende aleti ilk defa bugun bağladım teyip üzerinde rk3188 yazıyo bluetoot tan bir bağlanıyor ama kontol yok dokunmatik iptal orjinal appradıo kurulu ondan yaparmı birde root olayını yapmadan appradio unchained kurulabiliyormu sormak istediğim bir diğer konu benim teyp güncelleme istiyor 8.5 yaptık onda sorun yok bluetoot güncelemesi var diyor yap diyomda bi turlü beceremedim yapan varmı
  • Root olmadan yapamazsınız.
    Ilk önce cihazını pc ye bağla box ayarlarindan usb modunu aktif etmen Lazım yoksa pc Görmez ve kingoroot indir pc ye root yap ve cihaza appradio unchained 0.15 surumunu yükle. Daha sonra teyple Bağlantıyı bu cihazla Bluetooth yardımıyla tamam la yalnız bu aşamaları yapmadan önce box mouse yardımı ile ayarlari yap kurulumu vs
    Cihaz root olmadan hiçbir şekilde Bağlantıyı yapamazsın internette ücretsiz appradio unchained ve GPS çalıştırmak için appradio GPS injetor var apk olarak bu ve kurulumu gerçekleştir. Ve box un Bluetooth ayalarına gir appradio seç eşle ve appradio unchained Çalışır sana kalibrasyon ayarlarını soracak yap ve ekrana ilk kurulumda rootdan sonra gelecek olan SuperSu uyarılarını ve tüm esleme ayarlarını onayla kalibre tamamlandıktan sonra işlem tamamdır.

• arkadaşlar hoparlör tavsiyesi istiyorum bu cihaza ön kapılarda 16 cm lik yuva arka kapılarda 10 cm lik hoparlör yuvası var arka şapkalığada 2 adet 6x9 koaksiyellerden koyabilirim (şart değil) öyle çok bangır bangır bağıran bi şey istemiyorum kaliteli ses versin müzik dinlerken bütün enstrümanları seçebileceğim bi şey olsun yani bu cihazdan maksimum verim alabileceğim hoparlör istiyorum bu işlerden de pek anlamadığım için tavsiyelerinizi bekliyorum bütçe derseniz 300-500 arası gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Son durum nedir hocam, yardımcı olacagımız birsey varsa cekinmeyin.

Sonunda sanırım bugün hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHinferno -- 27 Şubat 2015; 17:11:17 >
  • Arkadaşlar Appradio 3 ü evde adaptör yardımı ile çalışltırabilme imkanım varmı nasıl yapabilirim +12v -12v bağlantısını nasıl yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim ayarlamarı ve diğer şeyleri evde gerçekleştirmek istiyorum.
  • Evde kullanmayı mı dusunuyorsunuz ?

Ayarlardan kastınız cözemediğiniz bir konu varsa yardımcı olamaya calısayım
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Evde kullanmak değilde firmware program vs yüklemelerini evde gerçekleştirmek için mesela bir firmwarede dokunmatik bağlantısı box açıldıktan sonra 1.5 - 2 dakika sonra bağlanıyor. Eski bir diğer firmwarede cihaz açıldıktan 5 10 saniye Arasında baglaniyor bu tarz durumları kontrol etmek ve ayarlamaları yapmak için deneme yanılma Yöntemi'yle evde kullanmak istiyorum sürekli araçta beklemek ve ayarlamak zor sıkıntılı oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aqresifim

Root olmadan yapamazsınız.
    Ilk önce cihazını pc ye bağla box ayarlarindan usb modunu aktif etmen Lazım yoksa pc Görmez ve kingoroot indir pc ye root yap ve cihaza appradio unchained 0.15 surumunu yükle. Daha sonra teyple Bağlantıyı bu cihazla Bluetooth yardımıyla tamam la yalnız bu aşamaları yapmadan önce box mouse yardımı ile ayarlari yap kurulumu vs
    Cihaz root olmadan hiçbir şekilde Bağlantıyı yapamazsın internette ücretsiz appradio unchained ve GPS çalıştırmak için appradio GPS injetor var apk olarak bu ve kurulumu gerçekleştir. Ve box un Bluetooth ayalarına gir appradio seç eşle ve appradio unchained Çalışır sana kalibrasyon ayarlarını soracak yap ve ekrana ilk kurulumda rootdan sonra gelecek olan SuperSu uyarılarını ve tüm esleme ayarlarını onayla kalibre tamamlandıktan sonra işlem tamamdır.

hocam ben bu kingo root u indirdim alet üzerinden de geliştirici ayarlarından usb yi açtım bilgisayara taınca flash bellek gibi görüyor lakin kingoroot görmüyor bağlantı yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: elestern

quote:

hocam ben bu kingo root u indirdim alet üzerinden de geliştirici ayarlarından usb yi açtım bilgisayara taınca flash bellek gibi görüyor lakin kingoroot görmüyor bağlantı yapmıyor

USB hata ayıklama modunuda aktif et kardesim

• quote:

quote:

quote:

USB hata ayıklama modunuda aktif et kardesim

aktif ettim

• Sorun devam ediyorsa Pc de driver yok demektir verdiğim linkten rar indir içindeki Rock USB driver klasöründe bulunan ve işletim sisteminle uyumlu driveri system32 klasörüne kopyala yada aygıt yöneticisinden driveri yükle.
    Link:https://docs.google.com/file/d/0B5CckBsq0adeOTQtZkxOZGR5dHM/edit
  • batch tool içindeki rkbarchtool u mu kuruyoz agyıt yöneticisinden sürücü güncelleştir dedim bulanamadı dedi
  • quote:

batch tool içindeki rkbarchtool u mu kuruyoz agyıt yöneticisinden sürücü güncelleştir dedim bulanamadı dedi

x86 x64 klasörü var kullandığın sisteme uygun olan sürümü C:/windows/system32 klasörüne kopyala. yada aygıt yöneticisinden android box bul varsa sürücü güncelleştir de klasörü seç
  • quote:

quote:

batch tool içindeki rkbarchtool u mu kuruyoz agyıt yöneticisinden sürücü güncelleştir dedim bulanamadı dedi

x86 x64 klasörü var kullandığın sisteme uygun olan sürümü C:/windows/system32 klasörüne kopyala. yada aygıt yöneticisinden android box bul varsa sürücü güncelleştir de klasörü seç

hocam kopyaladım olmadı

aygıt yöneticisinden güncelleştir dedim olmadı

bende x64 kullanıyom x84 bile denedim nafile
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.