Şimdi Ara

Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
17
Favori
27.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1- Hayır cd, DVD, mp3, video v.s. oynatamazsınız, usb sadece firmware update ve telefona güç çıkışı için.
    2- Evet android yada iphone bir cihaz bağlamadıkça sadece radyo olarak çalışıyor.
    3- Cevabı 2 de :)

Lg g2 için mhl adaptörü alırsanız cihaza bağlayıp kullanabilirsiniz. Diğer teyp konusunda kararınız size kalmış, amaçları farklı cihazlar çünkü.
  • DA110 ve türevleri biraz daha Android vs. ile uğraşmaktan zevk alanlar için uygun. Android box gibi bir kavram bu güne kadar ilginizi çekmemiş olduğuna göre bence yazdığınız diğer alternatif size daha uygun olacaktır.
    Verdiğiniz linkteki ürün veya benzeri bir teyp olursa hem USB den video/müzik dosyalarını çalıştırabilir hem de DVD/CD kullanabilirsiniz. İleride de AppRadio kullanımı ilginizi çekerse bir denersiniz. (Yazdığınız model de Appradio uyumlu)

Sadece Navigasyon mevcut değil anldığım kadarıyla...
  • sirjohn78 S kullanıcısına yanıt
    verilen linkde appradio ibaresini göremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

verilen linkde appradio ibaresini göremedim?

Kendi sayfası:

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/DVD-Receivers/AVH-X2500BT
  • Kısa bir tanıtım videosu yapmaya çalıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirjohn78 -- 12 Aralık 2014; 19:42:58 >
    Eline saglik, yine forumda nasil eklendigine dair sayfa bulunmasi lazim. Hic olmadi simdilik youtube linkini direk verin, bi yandan izleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Youtube değil de direkt foruma upload ettim... Araştırıyorum bakayım :) Becereceğim umarım...
  • Sonunda olmus, video gercekden güzel. Ilk mesajada eklemissin.

Arkadasin linkini verdigi üründe guzel gibi. Bunun cd vs mp3 calani sanirim. Tabi birbirine göre dez avantajlarida var. Mesela o 6.1 ekranli vs. En onemliside fiyat tabi.

Napsak bilemedim, geri dönüş kamera girişi ve navigasyon var diyor. Dahili gps anteni varsa iş görür gibi. Appradio bunda da varmis.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Video ile ilgili güzel yorum için teşekkürler.

Linkteki cihazda Appradio var diyor ama hep Iphone'dan bahsetmiş... Biraz daha farklı bir versiyonu sanırım Appradio 'nun. Birinci veya ikinci sürümü herhalde...

Almış olsak, buna baglayacagimiz android box nasil olmali. Olmazsa olmaz ozellikleri (android surumu, Bluetooth, hdmi cikis, root olabilmesi, yazilim destegi vs) gibi seyleride dusunursek turkiyede satilan ne olabilir ? mesela;http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/4-cekirdekli-2gb-ram-android-4-4-2-kit-kat-wifi-133821156?gclid=CP_wu4u7wcICFUjJtAodxkEAAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Acikcasi suan Doğu illerinden birindeyim, bunu araca baglayabilirler mi bilemiyorum. Hele o acma.kapama anahtari meselesini hic sanmiyorum.

Size direksiyon kumandasi, acma.kapama anahtari, geri donus kamerasi, android box vs vs bin tl yi gecti sanirim.

Bir ara geri dönüş kamerasini gormek icin bir kac foto olsun cekersen sevinirim sana zahmet. Nasil duruyor merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 12 Aralık 2014; 23:50:56 >

Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş.. Yandex navigasyon Avealılarda ücretsiz data hizmeti var online trafik ve diğer kullanıcıların radar yerlerini bildirme vs yapılabiliniyor. Bildiğim kadarı ile de Android lere DVB-T alıcı da bağlanabiliyor. (Gerçi ülkemizde hala yok sanırım) Arka planda goolge+ çalıştırarak yerinizi istediğiniz kullanıcılara realtime takipde sağlanabilir. (Eskiden bu latidude yapardı).

Araçda ODB2 cihaz takmayı düşünüyormusun ve androidbox 2 bluetooth bağlantısını ayna anda yapabiliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 12 Aralık 2014; 23:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirjohn78

Kısa bir tanıtım videosu yapmaya çalıştım...

Yapmış olduğunuz paylaşım ve bilgilendirme için sonsuz teşekkürlerimi sunarım
    Çok yararlı bir paylaşım olmuş her geçen gün burada bilgilerimizi paylaşırsak hepimiz bu konudan faydalanmış olacağız.
    Tekrar teşekkürler emeği geçen herkese

• Benden de sizlere faydası olacağını düşündüğüm bir paylaşım arkadaşlar.
    Malum Pioneer SPH-DA110 cihazımınız ekranı 7'' inc ve çizilmeye karşı el verişli ebay üzerinde dolaşırken bir koruma jelatinine rastladım ve hemen siparişi geçtim. Ürün Almanya dan gelmekte ve ücretsiz kargo Ultra Clear ve 6 adet Pioneer SPH-DA110 için tasarlanmıştır. Herkes de bulunması gereken bir ürün. 10.12.2014 tarihinde sipariş geçtim bulunduğum ilin ptt merkezine 12.12.2014 de geldi 2 günde inanılmaz derecede hızlı almanızı şiddetle tavsiye ediyorum ürün elime geçince gerekli paylaşımı yapacağım iyi paylaşımlar.

Ürün Linki :http://www.ebay.com/itm/6x-Savvies-SU75-Displayschutzfolie-fur-Pioneer-SPH-DA110-/361121419768?pt=MP3_Player_Zubeh%C3%B6r&hash=item54148391f8
     Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTinvrz -- 12 Aralık 2014; 23:57:50 >

• Hazırladığım video ile ilgili yapılan tüm yorumlar için teşekkür ederim.
  • Güzel bir ürün. Siz hava boşluğu bırakmadan uygulamayı başardınız mı?
    Bir de dokunmatik hassasiyetini etkiliyor mu?
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Mehmet Bey,

Yandex konusundaki bilgi için çok teşekkürler. Hemen deneyeceğim.

Google ile alakalı bir problem var şu anda ben de onu çözmeye çalışıyorum. Maps te ne yazık ki konum bilgisi gözükmüyor. Konum ayarlarında da paylaşım kapalı gibi bir ibare var ve değiştirilemiyor. Benim stick te kullandığım firmware ile ilgili olabilir. Zaman bulduğumda deneyeceğim. Maps hariç Sygic olsun Glympse olsun ve daha bir kaç farklı program sorunsuzca GPS datasını kullanabiliyor. Dolayısıyla yazılımsal bir sıkıntı var ama bakalım.... Yandex deneyince yazacağım burada

OBD2 konusunu iyi hatırlattınız. Torkmuş beygir gücüymüş çok ilgilenmesem de Android'e o tür bir şeyi entegre etmek hoşuma gidebilir. Aynı anda 2 BT bağlantısı yapılabilir mi ben de emin değilim ama Youtube'da OBD2 kullanılan DA110 videoları var. Sanırım yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirjohn78 -- 13 Aralık 2014; 12:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirjohn78

Güzel bir ürün. Siz hava boşluğu bırakmadan uygulamayı başardınız mı?
    Bir de dokunmatik hassasiyetini etkiliyor mu?

Ürünü Henüz teslim almadım ofisime gelecek ürün muhtemelen pazartesiye kalır.
    Daha önce kendim 8inc tablet jelatinini keserek kendi imkanlarımla kaplamıştım tam istediğim havayı vermedi orj olmadığı için hava vs kalmadı ve dokunmatikte sorun yaşatmıyor. Tavsiyem cihazı çıkartıp evde temiz toz zerresi olmayan bir yerde uygularsanız daha sağlam olacaktır. uyguladığım zaman detayları paylaşacağım
  • Ek Olarak iphone 5 cihazımla app radio özelliğini kullanmak için aşağıdaki ürünün siparişini verdim.

Ürün :http://www.ebay.com/itm/400743528901
     Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü

İphone 5/ 5s 6/6 Plus desteği için aşağıdaki 30 pin to Lightning çevirici siparişi geçtim

Ürün :http://www.ebay.com/itm/WHITE-30-PIN-APPLE-IPOD-TO-LIGHTNING-ADAPTER-CABLE-POWER-DATA-TRANSFER-CONNECTOR-/331391188762

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTinvrz -- 13 Aralık 2014; 13:11:25 >

• Cihazım geldi şimdi sıra android box veya stick almaya tavsiyelerinizi bekliyorum birde geri görüş kamerası içinde tavsiye lütfen ürünü kendim monte edicem eski cd çaları söktüm bağlantılardan yana problem yok kalıp gibi oturacak yerine cihazla birlikte gelen kabloları Torpido gözüne atıp android cihazı geldimi hemen baglayacagım birde detaylı gösteren bir video istiyorum yapabilecek arkadaşlardan o unchained appradio reloaded nasıl nerden yüklenecek bunu yükledikten sonra tamamen tablet gibimi olacak androidin bütün uygulamaları kullanılabilecekmi? Şimdiden çok teşekkürler çok çok ucuza kaliteli bir multimedya sahibi olduğum için

• Uzun bir tereddütten sonra ben de cihazdan satın aldım, android stick işi çok zahmetli görünüyor, her taraf kablo, zaten iphone kullandığım için ben digital av adaptör aldım, haritayı bu şekilde kullanırım. n11 üzerinden bir tane de hd özellikli geri vites kamerası aldım, ürünler geldiğinde oto elektrikçisine taktırmayı düşünüyorum. Ortalama işçilik ne kadardır, ben 50 liradan fazla vermeyi düşünmüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.