Şimdi Ara

pioneer A6 & A30 amfiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fiyat performans oranı yüksek giriş seviyesi 750-1000 tl fiyat scalası arasında A6 bir önceki seri olmak üzere A30 ise son seri amfi olmak üzere yapıları ve ses performansları arasında ne farklar vardır.Tercihen hangisi seçersiniz sebepleri ile yazarsanız memnun olurum.yeni seriler A50 ve A 70 D class amfiler ama A30 farklı yapıda zannedersem ayrıca A6 çıkışlarıda uht mofset mi vb.. sorularım konusunda yardımcı olurmusunuz.

• sağlam bir hort, ama ben de tam olarak bu sorunun cevabını arıyordum yabancı forumlarda.
    yeni konu açmayalım.

1000 tl civarında aşağıdaki üç seçenekten biri yapılabiliyor, hangisi daha mantıklı?

1) Sıfır A-30 almak
    2) ikinci el 6-7 senelik bir A6 almak
    3) Az kullanılmış ikinci A-50 almak
  • zennx Z kullanıcısına yanıt
    Yanlış yer
  • crimsonrivers C kullanıcısına yanıt
    A6 bence hem a30 dan hem a50 den belkide a70 den bile daha iyidir. Hatta biraz daha ekleyip a9 alınabiliyorsa çok daha iyidir. Keza bu amfi birkaç kez dinlediğim kadarıyla çok naşarılı özellikle mk2 olanları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

A6 bence hem a30 dan hem a50 den belkide a70 den bile daha iyidir. Hatta biraz daha ekleyip a9 alınabiliyorsa çok daha iyidir. Keza bu amfi birkaç kez dinlediğim kadarıyla çok naşarılı özellikle mk2 olanları.

müdür, yakalamışken bir karşılaştırma rica etsek;

* NAD 316 (ikinci eli 900 civarı)
    * HK 670 (980 için de zorlayabilirim, ikinci eli 800-900 gibi)
    * Pio A6 (a9 için zorlayamam sanırım ikinci eli hala pahalı)
  • marantz'ın o bütçedeki amfilerini de ekleyelim hatta karşılaştırmaya,

çok yakın zamanda alma niyetim yok ama bilgi sahibi olalım / ilgilenen diğer kişiler bilgi sahibi olsun..
    Bu amfilere hangi hoparlörü bağlamayı düşünüyorsun bilmiyorum ama bana göre A6-HK980-NAD316ve HK670 sıralaması olırdu. MArantz demişsin ben düşük bütçeli bir amfi için Denon Pma720 tercih ederdim. Çokça dinledim keyif veriyor ve tank gibi sağlam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Monitor Audio BX6'ya bağlayacağım.

Denon 720 için birden fazla negatif yorum okumuştum, hoparlörüm ile nasıl eşleşir orasını bilmiyorum belki de çok iyi olacak..

maalesef internetten okuduğum ile iş yapmak zorunda olan gruptanım :)
    Monitor Audio Bronz Bx için Denon önerimi unut... Pioneer A6 daha iyi olabilir hiç Hk ile monitor Audio dinlemedim iyi olabilirdi herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.