Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

pioneer 6350 çerçeve hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Ses ve Görüntü Sistemleri >> pioneer 6350 çerçeve hakkında yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    352 Mesaj
    Pioneer 6350 kullanıyorum aldığım günden beri çerçevesi tutumuyor kendi kendi kendine çıkıyor bunun sebebi ne olabilir babamla papaz olduk valla bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum

|
    |
    tırnakları kırılmış olabilir veya tırnaklar açılmıtır. çerçeveyi çıkart tırnaklarını kontrol et eğer tırnakları sağlamsa çok fazla zorlamadan tırnaklarını çerçevenin içine doğru büktür ama çok fazla değil kırma sakın =)
    quote:

Orijinalden alıntı: _By_BoSs_

tırnakları kırılmış olabilir veya tırnaklar açılmıtır. çerçeveyi çıkart tırnaklarını kontrol et eğer tırnakları sağlamsa çok fazla zorlamadan tırnaklarını çerçevenin içine doğru büktür ama çok fazla değil kırma sakın =)

tırnaklar sağlamdı bi tarafı tutsa bi tarafı tutmuyor tutan tarafta bi süre sonra atıyor dediğin gibi deneyeceğim tırnaklar kırıksa bi çaresi varmı
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,159
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.