Şimdi Ara

pioneer 2100-2150 arasındaki fiyat farkı neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
6.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki model arasında özellik olarak neredeyse fark yok gördüğüm kadarıyla, ancak aralarında fiyat farkı çok fazla. deh-2100 315 tl iken, deh-2150 175 tl. bu fiyat farkının nasıl bir açıklaması var, bilen burada bize açıklarsa memnun olurum.

• RDS, garanti, fazla sayıda aracı.
    Bu arada, 2010 model olan x250 serisi çıktı.
    Sahibinden.com ve GG de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 10 Ocak 2010; 15:45:02 >
  • arkadasım 2150 dıs ulkeler yanı dıs dedıgım fakır olan gelır durumu dusuk ulkeler ıcın uretılmıs olan urundur okuyucuları 2100 serısıne gore dusuktur.. rds yoktur vs vs... garantısı ıı deıl... kendım 2100 kullanıcısıyım ankara maltepe pazarından 235 lıraya aldım memnunum saygılarımla !
  • quote:

Orijinalden alıntı: profurio

Bu iki model arasında özellik olarak neredeyse fark yok gördüğüm kadarıyla, ancak aralarında fiyat farkı çok fazla. deh-2100 315 tl iken, deh-2150 175 tl. bu fiyat farkının nasıl bir açıklaması var, bilen burada bize açıklarsa memnun olurum.

kardeş deh-2150 175 tl. liraya nerde var link atarsan almayı düşünüyorumda... SONY CDX-GT 480 de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profurio

Bu iki model arasında özellik olarak neredeyse fark yok gördüğüm kadarıyla, ancak aralarında fiyat farkı çok fazla. deh-2100 315 tl iken, deh-2150 175 tl. bu fiyat farkının nasıl bir açıklaması var, bilen burada bize açıklarsa memnun olurum.

merhaba
    deh-2150 li seriler kaçak garantisi yok ve rds özelliği yok
    deh-2100 li seriler garantili rds var

fiat farki ondan dır .. ama aklıma takıldı deh-2150 yi nerde buldun 175 tl link verimisin

iyi günler
  • bu kacak dedığımız 50 lı serılerı kım uretıyor ?

pıoneer mı yoksa cakma bı fırmamı ?
  • Üzerinde Pioneer yazdığına göre, Pioneer üretiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

Üzerinde Pioneer yazdığına göre, Pioneer üretiyor.

tamamda bı urunun uzerıne etıket basmak en kolay ıs

50 serılerde cok cıddı bı fıyat farkı var pıoneer neden butun urunlerını 50 lı serılerdekı fıyatlarda satmıyorda sonunda 50 olmayan modellerı asırı yuksek fıyata verıyor ?

sonucta urunler teknık acıdan hemen hemen aynı değilmi aradakı bu kadar buyuk fıyat farkı nerden olusuyor acaba
  • Herkes zaten aynı soruyu soruyor.
    Ben üşenmeden 1 daha yazayım.
    Pioneer Türkiye Distribütörü Digicom.
    Ürünleri TR ye sokarken, ticaret yaptığı için çeşitli vergiler ödüyor.
    Radyo yayınlarını alan ürünler için de bandrol ücreti ödüyor.
    Bandrol olunca da damga pulu ödüyor.
    Servis sağladığı için, bunu fiyata yansıtıyor.
    xx50 li serilerde, aracı yok, adam yurtdışından alıyor, herhangi 1 vergi ödemeden, garantisiz olarak ve aracı olmadan satıyor.
    Bu sebeple de ucuz oluyor.
    Zaten xx50 li serilerde RDS de yok, bu da fiyatın ucuz olmasına etki edebilir.
    Sanırım anlamışsındır artık.

Ben zaten radyo, RDS, CD kullanmam, garanti ile de işim olmaz.
    Zaten bu güne kadar hiçbir Pioneer ürünümde sorun yaşamadım, 7950 teybim de vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 12 Ocak 2010; 19:35:31 >
  • arkadaşlar cahilliğimi hoşgörün bu rds nedir ne işe yarar
    pioneer deh-2150 de klassör seçme özelliği varmı
    varsa alacağım yoksa sony 480

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crepis -- 12 Ocak 2010; 22:57:10 >
  • USB varsa, o da vardır.
    Gerçi tek satır ekranda nasıl olur bilemem.
    Ben olsam 250 Tl ye 5150 alırdım, ne ararsan var cihazda.
    Zaten 4150 den aşağısına para verilmez bence.
  • kardeş 175 lira son sınırım aşmak istemiyorum bana temiz bir ses versin yeter ama klasör seçme mutlaka olmalı sony de high browser yazıyo bu dediğim özellik
    bide bu rds ne işe yarar
  • kardeş diğer tarafa cevap vermişsin teşekkürler
  • USB Text yazıyor, bu sanırım.
  • Arkadaşlar Merhaba bende bi yorum ekleyim dedim.
    Öncelikle eski bir pioneer çalışanı olarak farkı söyleyim.
    50 li seriler denilen 1150, 2150 vs. modeller serbest bölgeden ithal kaçak ürünlerdir. Ürünlerin herhangi bir garantisi bulunmaz.
    Diğer modeller ise digicom garantisi altındadır. ve rds özelliği vardır yani radyo da çalan vs müziklerin ismini ve sanatçıyı ekranda görürsünüz ayrıca 2 yıl
    distribütör garantisi altındadır. Sana tavsiyem yakınsan pendik mediamarktta 2120 modeli (2100 serisinin ışığı farklı olan) 2 yıl garantili ve taksitli olrak 269 tl. oldukça güzel bi cihaz usb li tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoloji danışmanı

Arkadaşlar Merhaba bende bi yorum ekleyim dedim.
    Öncelikle eski bir pioneer çalışanı olarak farkı söyleyim.
    50 li seriler denilen 1150, 2150 vs. modeller serbest bölgeden ithal kaçak ürünlerdir. Ürünlerin herhangi bir garantisi bulunmaz.
    Diğer modeller ise digicom garantisi altındadır. ve rds özelliği vardır yani radyo da çalan vs müziklerin ismini ve sanatçıyı ekranda görürsünüz ayrıca 2 yıl
    distribütör garantisi altındadır. Sana tavsiyem yakınsan pendik mediamarktta 2120 modeli (2100 serisinin ışığı farklı olan) 2 yıl garantili ve taksitli olrak 269 tl. oldukça güzel bi cihaz usb li tavsiye ederim.

arkadaslar tamam bu 50 lı serıler kacak urunler vergı odenmıyor bı sekılde ucuz yollu pıyasaya gırıyor buraya kadar hem fıkırız

ben sormak ıstedığım seyı ıfade edemedım sanırım

sımdı dıyelımkı bu 50 lı serı urunlerı pıoneer uretıyor cesıtlı ulkelerede kacar gırıyor ok.

pekı pıoneer salakmıda kendı urunlerı kacak yollu satılabılsın dıye 50 lı serı urun uretsın

sonu 50 olan cıhazla la olmayan arasındakı tek fark rds değilmi ? , bu meret rds bı cıhazda fıyat farkı olusturabılcek bısey mı ? (bence hayır)

neden pıoneer ın sonu 50 ıle bıten modellerı kacak gırebılıyoda sonunda 50 olmayan modeller kacak gıremıyo
  • Bölgelere göre ürün kodları farklı.
    xx50 var, xx00 var, xx0 var.
    Siz getirtin de görelim o zaman.
  • Tüm cevap veren forumdaşlara teşekkür ederim. Ben farkları kısmen anladım. Tek anlamadığım kısım neden kaçak yolla gelen 21xx serisine 2100 değilde 2150 adı verildiği. Yani kaçak 2100 modeli yok onun yerine 2150 var. Neden 2100 modeli kaçak gelmiyor veya piyasada neden garantili 2150 yok?
  • O modelin kaçağını eBay den alın.
    Radyolu olduğu için gümrüğe takılır.
    135 Tl gibi vergi ödersiniz.
    Ürün buradakinden ucuzdur, ama kargo ücreti ve gümrük masrafı binince fiyatı buradakinden pahalıya gelir ve garantisiz olur zaten, ama RDS olayını halletmiş olursunuz.
    Demekki adamların bağlantıları var ve Pioneer ın xx50 li serilerinin üretilip satıldığı yerden daha uygun fiyata gümrüksüz sokabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 14 Ocak 2010; 13:07:02 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.