Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Pink Floyd dinleyenler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    752 Mesaj
    Pink Floyd hayranları sizce bu efsane grubun en iyi albümü hangisi? Ben Pulse ile The Wall arasında kaldım ama Pulse daha ağır basıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    793 Mesaj
    hepsi güzel :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    valla grup hakkında bi bilgim yok ama dinlemek istiyorum...bu yüzden şöyle numunelik 2-3 parça ismi yazarsanız test etmek istiyorum.... :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crow</i>
    <br />valla grup hakkında bi bilgim yok ama dinlemek istiyorum...bu yüzden şöyle numunelik 2-3 parça ismi yazarsanız test etmek istiyorum.... :)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

wish you were here'dan shine on you crazy diamond'ı dinle derim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by AzRaEL</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crow</i>
    <br />valla grup hakkında bi bilgim yok ama dinlemek istiyorum...bu yüzden şöyle numunelik 2-3 parça ismi yazarsanız test etmek istiyorum.... :)

wish you were here'dan shine on you crazy diamond'ı dinle derim.

ve High Hopes. Bu arada Shine on crazy diamond uzun bir şarkıdır boyutu seni şaşırtmasın.
    |
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    ya mp3 konusu öyle naapalım parasızlık....bende istemem mi yoksa orcinal orcinal kolekisyon yapiim? isterim....
    |
    |
  • Binbaşı
    1142 Mesaj
    division bell albümlerini de tavsiye ederim...
    |
    |
    the wall ve dark side of the moon güzldir diicem ama division bell ve wish you were here da iyidir.yaa pink floyd iyidir zaten abiler pink floyd die search edip her şarkısını indirebilirsiniz
    |
    |
  • Yarbay
    7105 Mesaj
    high hopes'u bir dinleyin derim

edit: ayrıca hey you diye bir parçaları var, o da çok güzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 6 Ekim 2004, 0:45:55 >
    |
    |

• Yarbay
    7352 Mesaj
    hey you standing in the road always doing what you're told...
    |
    |
  • Yarbay
    4396 Mesaj
    Stay Out of The Road İf You Want to Grow Old!!!
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.