Şimdi Ara

Ping 2 Kat Arttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 hafta kadar önce pingim 10 dan 20 ye yükseldi bu da oyun içinde çok fark ettiriyor.

TTNET'e online hizmetten başvurdum hızlarımın normal olduğunu söylediler.Bunun üzerine telefon açtım konuştuğum kişi pingin TTNET ile alakası olmadığını modem markasını aramamı söylediler.Mail attım hala cevap alamadım TPLİNK'ten.

Ne önerirsiniz ? Reset atsam düzelir mi ?Reset atmayada korkuyorum access point ile 2 modemi birbirine bağladım ayarlar bozulacak vs. diye çekiniyorum.

Ping 2 Kat Arttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 16 Ağustos 2017; 17:54:41 >

• Hocam 1 hafta kadar önce diyorsanız, bu modemden kaynaklı olabilir modemlerin uzun süre açık kalmaları performans düşüşüne yol açabilmektedir.

Modemi resetlemekten kasıt kapatıp açmaksa bunda bir sıkıntı olmaz da access point ile 2 modemi nasıl bağladın onu anlamadım?
  • MyZor kullanıcısına yanıt
    15 metrelik ethernet kablosu ile asıl kullandığım modeme bir modem daha bağladım.
    Modem bazen kapalı kalıyor ama kasaya giden ethernet kablosu 5 metrelik acaba 1 metrelik olanı taksam değişir mi değerler.Değişmez gibi geliyor ama odanın düzenini değiştirmem gerektirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 17 Ağustos 2017; 16:39:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.