Şimdi Ara

pinar taze kasar 700 gr 9.90 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sherefff

quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Markası Pınar olmasa da heryerde taze kaşar bu fiyata zaten

Sıcak fırsatların piri büyük insan değerli şahsiyet tuvnera bunu yazdıktan sonra benim için konu kapanmıştır...

+35

tuvnera abim bir de şu resmi değiştir'se iyi olacak da:) benim hanım her gördüğünde bu kız yine burda ne konuşuyon bunla diyo

sayın kavurmacızade, markası mercedes olmasa da her yerde araba fiyatları 10bin lira.. demek olmaz herhalde, pınar markasının kilosu 17 liradan aşağı olmaz benim bildiğim,burda biraz daha indirime girmiş işte

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Şu sıra peynirin her çesidinde oyun var, beyaz peynir 20 liraya dayandı, kaşar zaten iyi bir şey bulunmuyor.

Eti bıraktılar, şimdi de et fiyatına peynir satiyor, gozlerini toprak doyurasıcılar...

enflosyon belli fiyatlarda alım gücü düşük insanlar borçlanarak karnını doyuruyor desem yeridir yukarıdakilerin allah korkusu yok bilesiniz firavunluğa soyunmuşlar daha da yükselecek ve kalitesi düşücek akşama kadar çalış 1 kg et al yoksa 1 kg peynir alll aa ne almasııı kira isee ev ödee borç öde 3-5 çocuk yap diyorlar yap allah verir nereye hırsızmı olur eşkiya mı bilinmez gerçek bu arkadaşlar !!!
  • quote:

quote:

Sıcak fırsatların piri büyük insan değerli şahsiyet tuvnera bunu yazdıktan sonra benim için konu kapanmıştır...

ya bırak Allah aşkına, neden bahsediyorsun hocam sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

quote:

bu nasıl bir mantık ki "Markası Pınar olmasa da heryerde taze kaşar bu fiyata zaten" zaten markası Pınar olduğu için sıcak fırsat olarak geçiyor; Pınar marka peynirin 700 gr'nın 9.90 TL olması önemli olan. sizin kilosunu 10 TL'ye, heryerde bulup aldığınız şeylerin kaşar peyniri mi olduğunu düşünüyorsunuz. içine 4-5 kg süt koy, bas eritme tuzunu olsun sana kaşar peyniri. normalde kaşar peynirinin içine 11 kg süt konur...

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

kaşar'ı peynir diye alıp eve sokmam sadece kars kaşarı hariç istediği kadar sağlam büyük firma olsun hiç farketmez almayın marketlere oraya buraya verdikleri peynirlerin iadelerini alıp karıştırıyorlar(iade derken son kullanma tarihi geçmiş ürünleri)içinde küflenmiş kokuşmuş peynirde var ki kaşar peyniri denen bu ucube şey her türlü sahtekarlığa açık birşey onun için alıp yemeyin

bilmediğimiz şeylerde yorum yapmayı ne kadar çok seviyoruz... küflenmiş kokuşmuş peynirler konuyormuş, iadeler karıştırılıyormuş...
  • antalya özdilek markette 9 TL den aldım 700 gr mını ama hiç beğenmedim çok çok yumuşak yemek için değilde tost için falan anca alınır.. ben genelde sütaş alıyorum ne yumuşak ne sert orta kıvamda ayrıca tost içinde real marketlerde kiloluk kaşarlar satılıyor onları ince ince dilim dilim kestiriyorum daha uzun ömürlü oluyor tost için kesme derdinden de kurtuluyorum
  • Geçenlerde cebel marka aldım Migrostan. Pek ucuz sayılmaz, ama şimdiye kadar denediğim taze kaşarlar arasında en lezzetlilerinden. Üzerlerindeki besin değerleri tablosunu inceleyin derim. Yağı fazla, karbonhidratı az olmasına dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenghis -- 21 Mayıs 2013; 11:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Yüzde 100 dana eti deyip tavuk eti yediren PINAR'dan hiçbirşey almam.

Gözümde değeri kalmadı benim için. Kim bilir kaşarında ne vardır.

http://www.memurlar.net/haber/240013/

oyle demeyın,
    tesıslerını gıdıp gezenler hayran kalıyor,
    Gıda muhendısı arkadaslar gonul rahatlıgıyla alın, memleketın standartlarının uzerınde kalıtede uretım yapıyorlar dedıler.

O ısın ıcınde bır ıs vardır,
    Polıtık vs bıle olabılır.
    hersey olabılır.

Aslında pınarın yaptığı bir şey değil, fabrika büyük olup kullandıkları makineler pahalı olunca belli bir zaman kırmızı et üretiminde kullanıyorlar diğer zamanlarda tavuk et
    için kullanıyorlar aletleri mesela akşama kadar kırmızı et akşamdan sonra tavuk eti...Böyle olunca da aslında %100 dana eti ürene tavuk eti ürünler karışmıyor ama
    tavuk etinden 1 damla kan gelse bu %100 dana eti ürünlerin %100 lüğü gidiyor sonuçta orada tavuk dna sı bulunuyor...Yani olay tamamen bu yoksa karıştırma gibi bir durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 21 Mayıs 2013; 12:00:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende haftasonu almıştım. ancak tuzlu geldi bana... birde bende 1 kg sanıyordum ama şimdi baktım gerçekten 700 grammış... fiyat normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: hades8282

quote:

kaşar'ı peynir diye alıp eve sokmam sadece kars kaşarı hariç istediği kadar sağlam büyük firma olsun hiç farketmez almayın marketlere oraya buraya verdikleri peynirlerin iadelerini alıp karıştırıyorlar(iade derken son kullanma tarihi geçmiş ürünleri)içinde küflenmiş kokuşmuş peynirde var ki kaşar peyniri denen bu ucube şey her türlü sahtekarlığa açık birşey onun için alıp yemeyin

bilmediğimiz şeylerde yorum yapmayı ne kadar çok seviyoruz... küflenmiş kokuşmuş peynirler konuyormuş, iadeler karıştırılıyormuş...

ben bilmiyorum sen biliyorsun onun için sen almaya devam et,hiç süt katılmadan kaşar peyniri yapıldığını biliyormuydun ben biliyorum,arkadaş büyük firmada çalışıyor oda iadelerin karıştırılarak yapıldığını söylüyor kaşarın bak gördünmü sen çok biliyrmuşsun onun için sen al afiyetle ye

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu nasıl bir mantık ki "Markası Pınar olmasa da heryerde taze kaşar bu fiyata zaten" zaten markası Pınar olduğu için sıcak fırsat olarak geçiyor; Pınar marka peynirin 700 gr'nın 9.90 TL olması önemli olan. sizin kilosunu 10 TL'ye, heryerde bulup aldığınız şeylerin kaşar peyniri mi olduğunu düşünüyorsunuz. içine 4-5 kg süt koy, bas eritme tuzunu olsun sana kaşar peyniri. normalde kaşar peynirinin içine 11 kg süt konur...

Ne yani pınar kaşarın bahsettiğiniz yöntemlerle üretilmediğini nereden biliyorsunuz? Bence asıl oyunlar büyük markalarda oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

quote:

oyle demeyın,
    Gıda muhendısı arkadaslar gonul rahatlıgıyla alın, memleketın standartlarının uzerınde kalıtede uretım yapıyorlar dedıler.

hersey olabılır.

Aslında pınarın yaptığı bir şey değil, fabrika büyük olup kullandıkları makineler pahalı olunca belli bir zaman kırmızı et üretiminde kullanıyorlar diğer zamanlarda tavuk et
    için kullanıyorlar aletleri mesela akşama kadar kırmızı et akşamdan sonra tavuk eti...Böyle olunca da aslında %100 dana eti ürene tavuk eti ürünler karışmıyor ama
    tavuk etinden 1 damla kan gelse bu %100 dana eti ürünlerin %100 lüğü gidiyor sonuçta orada tavuk dna sı bulunuyor...Yani olay tamamen bu yoksa karıştırma gibi bir durum yok.

Eğer büyük firmaysa makineleri yalnızca bir işte kullansınlar.Alacak paraları mı yok?Bence denetimler daha sık olmalı ki herkes kendine çeki düzen versin...

• quote:

quote:

quote:

ben bilmiyorum sen biliyorsun onun için sen almaya devam et,hiç süt katılmadan kaşar peyniri yapıldığını biliyormuydun ben biliyorum,arkadaş büyük firmada çalışıyor oda iadelerin karıştırılarak yapıldığını söylüyor kaşarın bak gördünmü sen çok biliyrmuşsun onun için sen al afiyetle ye

:) kardeş hiç süt katılmadan yapılan peynirler zaten kaşar peyniri değil eritme peynir olur; iade gelen, üretim hatası bulunan peynirler eritilerek eritme peynir (üçgen peynirler, krem peynirler gibi) olurlar; kaşar peyniri değil yanlış biliyorsun. ambalajın üstüne kaşar peyniri yazmak için belli bir standartta yapması gerekir, eğer o gerekeleri yerine getiremezse anında tepesine binerler.
    senin o sadece kars kaşarı alırım dediklerini alırken bir kere daha düşün; sağlam, güvenilir bir yerden alıyorsan sorun yok. ama kars kaşarı diye aldığın bir çok ürünün içine ayçiçek yağı gibi dışarıdan yağ eklenerek yapılıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yani pınar kaşarın bahsettiğiniz yöntemlerle üretilmediğini nereden biliyorsunuz? Bence asıl oyunlar büyük markalarda oynanıyor.

yok bence büyük markalar hile yapamazlar, bence rekabet çok fazla olduğu için birbirlerinin açıklarını kolluyorlardır. birisi hata ya da hile yaptığında diğeri anında bunu analiz ettirip rakibinin foyasını meydana çıkarır. kısaca şöyle diyebiliriz; eğer kg fiyatı (promosyonlar hariç) 18-19 TL altında kaşar peynir satılıyorsa ona şüpheyle yaklaşmak gerekir.

• Geçenlerde. Mova aldim 700 gr bu fiyata realde tum kasarkarda o sira indirim vardi. Carfour 4x1 kampanyasindan sebeple baska yerden almiyorum 700 gr icin fiyat sicak olmasada indirimli sayilir alinirmi; peysanin mova nin kasaei varken ben almam. Bu fiyatlara ancak 500 gr olani alabil:rsiniz 2-3 once 500 gr kasar 6-7 tl iken simdi 9 tl den asagi yok bim vs kasar la kiyaslamayalim buyuk markalari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burası türkiye siz nerede yaşadığınızı sanıyorsunuz,denetim falan hak getire burada çok meşhur bir ayran markası var adı lazım değil arkadaşın hanımı içerken içinden sülük çıkmış fotoğraflayıp şikayet etmişler sadece para cezası kesilmiş o kadar,cezalar caydırıcı değil denetim yok boş versene büyük firma laflarını
  • Arkadaşlar Sek'te dağıtım şirketi sahibi bir arkadaşım var. İade oranı yüzde 2.5 diye hatırlıyorum en son bunun üstünü firma geri almaz. Yani 200 şişe sütten 5 tanesini alır, bunlar lor peyniri olur bir kısmı(az bir kısmı o da ancak üretim tiarihi bir gün falan geçmişler varsa), geri kalanı imha edilir. Peynir gibi fermente katı ürünlerde iade pek olmaz(raf ömrü daha uzun olduğundan dağıtıcı ona göre satış yapar), olursa da onlar eritme peyniri olur. Kaşar peyniri iade gelen fermente ürünlerden yapılmaz. Kaşarda standart 1 kg kaşar için 11 kg taze süt kullanılmasıdır ona göre fiyatı yüksek olacaktır. Elbette hile her gıda ürününde olduğu gibi kaşarda da olur dikkat edin büfe tipi peyniri kashkaval(kaşar peyniri) olarak satabilirler, bu peynirler karışık peynirdir.
    Pınar ise gıda sanayiinin en iyi firmalarındandır-belki de en iyisi-
  • Markası Pınar'sa gözüm kapalı alırım. En güvendiğim firmalardan biridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam ediyomu tek günlük müydü?
  • quote:

quote:

oyle demeyın,

hersey olabılır.

gittim gördüm. gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.