Şimdi Ara

Pınar süt 7.45 ₺ olmuş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
4.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Köy sütü alıyorum litresi 2,5 tl ' den, misss.......

• quote:

Orijinalden alıntı: eskikarateci

Bu mesaj silindi.

terbiyesizlik yabma uyanık stokçular yüzünden bu hallere düştük

• Reisimiz bizi düşünüyor. Önce sağlıklı yiyeceklerden uzak durup cips vs. tarzı şeylerle karnımızı doyurucaz, kilo alınca da spora gidicez. Yani Reisimiz sağolsun bizi spora yönlendiriyor <3

• Şenlik başlasın. Bir tık daha zamlanmalar devam ederse oyumu reise atar keyfime bakarım. Dibi görelim ki akıllanalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çükütüs kullanıcısına yanıt

Zaten Dünyada ''Gecekonduda yaşayıp Sarayda 1000 odalı yerde yaşayanlara laf ettirmeyen'' Tek ülkedir Türkiye hocam. Bizim millet ne ara böyle duyarsız ve vurdumduymaz oldu bilmiyorum

• Ekonomistin birini dinlemiştim 2019 yılının başlarında, "yavaş yavaş fakirleşecek Türk halkı" demişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt

geberesiceler yüzünden ne hallere düştük, gebersinler evine ekmek götürmeyi bırak

• Pınar süt 7.45 ₺ olmuş
  • Köy sütünede zam gelmiş litresi 5 lira olmuş bazı yerlerde 5,25 lira olmuş...
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    Gardassssa
  • Emeği geçenlerin allah belasını versin.

• Bir şeyin fiyatı yükselince muadilini önermenin mantığını da anlayabilmiş değilim. Sanki tek fiyatı artan sütmüş, yaşamanın bedeli artıyor arkadaşlar.

• TÜİK ayvayı yedi. Şimdi nereden kıssam da enflasyonu düşük göstersem diye beyin fırtınası yapıyorlardır.

• içmeyin kardeşim alla alla eskiden süt mü vardı

• Köy sütü nedir ? İneklerin şehirlisi falan mı çıktı? Onun ismi "çiğ süt" olmasın? Pınar süt 7.45 ₺ olmuş 

Çiğ sütün fiyatı 5,50TL falan olması lazım. Altında alıyorsan su katıyordur. Pınar süt 7.45 ₺ olmuş 

• Beyler duyduğuma göre süt zararlıymış.

• Süt dediğin 1.95 olur be abi. ... ...... .............

• quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Köy sütü nedir ? İneklerin şehirlisi falan mı çıktı? Onun ismi "çiğ süt" olmasın?  

Çiğ sütün fiyatı 5,50TL falan olması lazım. Altında alıyorsan su katıyordur.  

Kesinlikle, o paraya süt satabilecek adam yok. İneğini satar. Tonlarca süt alan firmalar bu fiyata alamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuksws_99 -- 18 Ocak 2021; 23:10:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagriErcan

Tek bir dileğim ve duam var; Bunlara oy verenler, çocuklarına süt alamayacak duruma gelsin, evlerine değil süt ekmek götüremesinler. Nefret ettim şu akepelilerden artık.

Adamlar her gün ekmek arası makarna yiyip A haber izleyip Türkiye'nin süper güç olduğunu sanıyorlar bunlar gider yine ilk seçimde Akp'ye verir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.