Şimdi Ara

Pınar Karşıyaka Basketbol Ana Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
5
Favori
28.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mükemmel giderken bir kaç yüzbin uğruna gary satıldı. yerine çıkma bir adam geldi.
    artık kafkafımın maçlarına gitmeyeceğim.
    yazıklar olsun bu yönetime.
  • Bende bu hafta gitmeyeceğim İstanbulspor ile futbolda karşılaşacağız bu maç daha önemli
  • Kandemir'den taraftara çağrı
    Beko Basketbol Ligi ekibi Pınar Karşıyaka'da, antrenör Ahmet Kandemir, cumartesi günü oynayacakları Galatasaray Cafe Crown maçında taraftarların salonu dolduracağından emin olduklarını söyledi.
    Kandemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon başından bu yana içeride oynadıkları tüm maçlarda taraftarların büyük desteğini gördüklerini belirterek, şunları kaydetti:

''Karşıyaka taraftarının desteğini Galatasaray Cafe Crown maçında da vereceğinden eminiz. Play off'a kalma hedefimiz aynı şekilde devam ediyor. Ligin sonlarına yaklaştığımız bu günlerde artık her maç çok zor geçecek. Alt sıralarda küme düşmemeye oynayan takımlar, üstte zirveye oynayan takımlar maçlarını daha ciddiye alıyor. Hedefimizin tutması için bu maçı mutlaka kazanmamız lazım.''

Bu arada daha önce saat 16.00 olarak açıklanan maçın başlama saatinin, TV naklen yayını nedeniyle saat 14.00'e alındığı bildirildi.

şahsen ben gitmeyeceğim bu maçtan kesinlikle umudum yok ama inşallah yanılırım

NEAL GİTTİ KSK BİTTİ

• Karşıyaka taraftarı çok yanlış yapıyor çok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GunsL1ngeR

Karşıyaka taraftarı çok yanlış yapıyor çok.

kesinlikle..Smacı kaçırdı adama para attılar yahu..Daha ne istiyorsun adam kaçırdı işte..
  •  Pınar Karşıyaka Basketbol Ana Konusu
  • quote:

Pınar Karşıyaka Basketbol Ana Konusu

bu görüntü yeter heralde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Alp.

quote:

kesinlikle..Smacı kaçırdı adama para attılar yahu..Daha ne istiyorsun adam kaçırdı işte..

orası oglede olayın ateslenmesını adam sagladı. sahaya atılan para ve su sıselerını tekrar trıbune yolladı gereksız nıe fırlatıosun tekrar trıbune .sporcusun sen yanı yapmaman lazım
  • kazandık ... şu an ne kadar mutluyum anlatamam [sm=band.gif

SEAN MARSHALL
  • quote:

Sizin taraftar çok farklı sanki sizin yaptıklarınızı da biliyoruz
  • Son periyodun 9 dakikalık kısmında çok ama çok kötü oynadık, zaten 4 sayı attık sadece. 72-64 geride girdik, son dakikaya. Öyle kaybetsek, üzülmezdim ama gidip 3 tane üçlük atıp 73-73 yapıp kaybetmek çok kötü oldu. Hite o atışları 2/2 de atamadı. Sonra bana göre gereksiz faul yaptık, 10 saniyede bıraksaydık, Karşıyaka hücum etse atamama şansları yüksekti. Onu da geçtik, son 8 saniyede anlamsız şekilde sakat sakat Dee'yi sokuyorsun, bugün hiç birşey yapamamış, son hücumu ona kullandırıyorsun. 8 saniyenin 5 i yarı sahayı geçmekle bitti. Son saniyede de karpuz sallar gibi sallayınca da doğal olarak maç gitti.

Bu maçın gitmesine üzüldüm ama çıkan olaylar daha bir üzücüydü. Yukarıdaki resim zaten herşeyi ortaya döküyor. Aynı şey Aydın Örs'e oldu. Ayran kutusu atıldı sırtına, hemen tribünler boşaltıldı. Burada bütün sahaya madde yağdı, Gaines'ın sırtına geldi. Tribüne ceza yok, Gaines'e ihraç, 2 atış ve top Karşıyaka'ya. Gaines'e verilen doğru ama bunu veriyorsan o tribünleri de boşaltacaksın. İnanılmaz şekilde iğrendim hakemlerin kararlarından ve taraftarların hareketlerinden.

• quote:

Orjinalden alıntı: Yearning

quote:

Sen ne alakasın ya. Oradaki Karşıyakalıların avukatı mısın bilader ? Veya Karşıyakalı mısın ? Yoksa Galatasaray'a karşı bir yaran mı var ? Bu GS kompleksi nedir Allah'ım, şu Fenerlilerde. 0-5 yaş grubu adam gelip saçmalıyor ya.
  • sen iğrenmeye devam et gainesin yaptığı doğrumuydu gidiyo parayı suları geri atıyo tribünler haliyle sinirlendi şimdiye kadar hakemlerden en çok çeken takım karşıyakadır bunu da göz önene al
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömer ortaköy

sen iğrenmeye devam et gainesin yaptığı doğrumuydu gidiyo parayı suları geri atıyo tribünler haliyle sinirlendi şimdiye kadar hakemlerden en çok çeken takım karşıyakadır bunu da göz önene al

En çok çekense ona yumuşak, en az çekense sert davranacaksın diye birşey mi var. Bilmiyorum ben Karşıyaka'nın ne kadar çektiğini, doğru söylüyorsundur tamam ama bu maçta Karşıyaka'ya çalıştı. Gaines'ın yaptığı yanlıştı diyorum zaten. Sen diyorsunki tribünler sinirlendi, kardeşim tribünler atıyor maddeyi zaten ilk. Gaines atınca daha da abartıyorlar olayı. Gaines'i ihraç ediyorsan, o taraftarı da çıkaracaksın, ötesi yok.

Ben Karşıyaka taraftarından iğreniyorum demiyorum ( gerçi sevmiyorum ) yaptıkları haraketten iğrendim diyorum.

• eğer karşıyakalı taraftarlar yapılan ihtardan sonra sahaya madde atmayı sürdürselerdi tribünler boşaltılırdı.bir defa yapınca ihtar veriliyor.sonrada olaylar devam etmediği için maç soreunsuz bir şekilde deavm etti.gaines ise yaptığı artisliğin cezasını çekti.hakemler bir tek son topta hata yaptı.orada sean marshall'a faul yapılmamıştı bence.
  • quote:

quote:

quote:

Sen ne alakasın ya. Oradaki Karşıyakalıların avukatı mısın bilader ? Veya Karşıyakalı mısın ? Yoksa Galatasaray'a karşı bir yaran mı var ? Bu GS kompleksi nedir Allah'ım, şu Fenerlilerde. 0-5 yaş grubu adam gelip saçmalıyor ya.

Fazla konuşma sen, maçı izledim adamlar söke söke aldılar gelmiş kuyruk acınla konuşuyorsun karşıyakalı falan değilim gs,bjk,fb maçlarında da böyle olaylar oluyor zaman zaman karşıyaka yapınca mı suç oluyor?

Karşıyaka hakkıyla aldı maçı gaines de olması gerektiği gibi şutlandı sen kimsin ki kimin attığı belli olmayan parayı gelişinie fırlatıyorsun tribündeki bi çocuğa gelse nolacak...

• 1 tane hatasıda olsun isterseniz hekemlerin @quaking doğru söylüyor.Karşıyaka taraftarı uyarıdan sonra tekrarladımı sahaya yabancı madde atışlarını hayır ! onun için Gaines'e ihraç verildi ve taraftar salonda kaldı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fazla konuşma sen, maçı izledim adamlar söke söke aldılar gelmiş kuyruk acınla konuşuyorsun karşıyakalı falan değilim gs,bjk,fb maçlarında da böyle olaylar oluyor zaman zaman karşıyaka yapınca mı suç oluyor?

Karşıyaka hakkıyla aldı maçı gaines de olması gerektiği gibi şutlandı sen kimsin ki kimin attığı belli olmayan parayı gelişinie fırlatıyorsun tribündeki bi çocuğa gelse nolacak...

Sanane fazla konuşup konuşmam seni mi ilgilendiriyor ?

Anlamıyorsun galiba 2 mesajdır Gaines'ın atılmasının doğru olduğunu söylüyorum ama o taraftarda boşalmalıydı.

Kuyruk acımla konuştuğum da yok, mesajımda zaten kendi yaptığımız hataların büyük ölçüde maçı kaybettirdiğinden bahsetmişim, bunun yanında diğer faktörler var.

O yaptı yanlış ama ceza verilmedi diye yanlışın üstüne yanlışla mı gideceğiz, sorarım ?

• quote:

Orjinalden alıntı: ömer ortaköy

1 tane hatasıda olsun isterseniz hekemlerin @quaking doğru söylüyor.Karşıyaka taraftarı uyarıdan sonra tekrarladımı sahaya yabancı madde atışlarını hayır ! onun için Gaines'e ihraç verildi ve taraftar salonda kaldı

O hata olmasaydı maç değişebilirdi yalnız..Bunu da biliyorsun değilmi?
  • quote:

GunsL1ngeR

Sanane fazla konuşup konuşmam seni mi ilgilendiriyor ?

Anlamıyorsun galiba 2 mesajdır Gaines'ın atılmasının doğru olduğunu söylüyorum ama o taraftarda boşalmalıydı.

Kuyruk acımla konuştuğum da yok, mesajımda zaten kendi yaptığımız hataların büyük ölçüde maçı kaybettirdiğinden bahsetmişim, bunun yanında diğer faktörler var.

O yaptı yanlış ama ceza verilmedi diye yanlışın üstüne yanlışla mı gideceğiz, sorarım ?

cevap

quote:

quaking
    eğer karşıyakalı taraftarlar yapılan ihtardan sonra sahaya madde atmayı sürdürselerdi tribünler boşaltılırdı.bir defa yapınca ihtar veriliyor.sonrada olaylar devam etmediği için maç soreunsuz bir şekilde deavm etti.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.