Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

pin kırıkmış ne yapayım ya venice 3000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> pin kırıkmış ne yapayım ya venice 3000
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    196 Mesaj
    selam arkadaşlar ben 1 ay once pc mi g.o.l.d bilgisayar a gonderdim anakart için bir problem vardı neyse çözmüşler falan cpu yu da çıkarttılar o zmn ama sonra ben bilgisayarı aldım herşey çalışıo fln sonra opty 146 almaya karar verdim daha sonra MrRain arkadaşla anlaştık cpu mu çıkarttım özenle koydum kutuya buluştuk MrRain abiyle ben ondan opty 146+gskill ram aldm ve venice + bir miktar para verdim sonra arkadaş eve gittiğinde bakıyo ki pinlerden biri kırık biri de yamuk ama bende çalışıyordu ve hiç bir şekilde bende kırılmış olamaz sonra işte konuştuk MrRain arkadaşla bşiler yapmam lazm ya yaptırıcam 2 pini de yamuk ve kırık olanı yada gold pc ye gidicem solicem çünkü o zaman bana çok ağır çalışıyodu makine ve durduk durmadık yerde mavi ekran veriyodu ve adamlar bana format at duzelr dedi bende formatı attm hdd leri boşalttım vs neyse hala aynı sonra duzeldi bi ara cpu fln ama bu gun verdim MrRain abiye ama şu anda cpu onda hala ve napıcaz bilmiyorum gold pc ye gondersem ne derim nasıl kanıtlarım bunu bana bi arkadaş tawsieetti de kırık pinleri yapan biyerden ole bşe dusunuyorum siz ne dersiniz cpu çalışıo şu anda fakat dediğim gibi 1 pin kırık 1 i ise oturmuyo cpu ya ama çalışıo bu pinleri yapan adam bana garanti verebilirmi acaba sonra cpu dan da olmayalım ve son olarak bildiğiniz biryer varmı bu işiçin çünkü bıktım artık gold pc den ikide bir git gel sonra uğraşıp durucam...

Cevap veren herkeze çok teşekkür ederm!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oc_MaNiAcH -- 18 Mart 2006; 19:22:52 >

|
    |

• Binbaşı
    1585 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: Solitude

http://forum.donanimhaber.com/m_6214225/mpage_1/key_k%25FDr%25FDk%252Cpin//tm.htm#6214225 umarım sorunu halledebilirsin
    biriside şu nickimi taklit etmesin yaw...

ALLAH ALLAH KAFAYI YİYECEM SİZİN YÜZÜNÜZDEN!!!!
    |
    |

Orijinalden alıntı: ::ExtremE::

Alıntıları Göster
    Kardeşş m.köyde pini yapan yerler var ama ben bilmiom bilen arkadaşlar forumda vardır onlar sana yardımcı olurlar umarım!!!
    |
    |

• Yüzbaşı
    648 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ::ExtremE::

Alıntıları Göster
    sen neredesin bi lehim atalım diyecem.. ben nevşehirdeyim
    |
    |

cpu 20Cº system 20Cº Hdd 20Cº NF7-s v2,0 bios mod merlin d27 Twinmos 2*512mb BH-5 {2,5-3-3-3} 2,9V {Asus 9550 ge/td 250-200stock =oc=500/540} Jaguar B51 5+1 50w_sub_25W*5sat total 190w rms kartal wrc(1-60_2-100_3-140_4-180 stabil)
  • Yarbay
    7070 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLL

sen neredesin bi lehim atalım diyecem.. ben nevşehirdeyim

Alıntıları Göster
    hiçbişeyi ispat edemezsin artık geçmiş olsun.Tamir işide zor venicelerin pinleri çok hassas kolay bükülüyor anakartın soketine kırık pinlerin olduğu yerlere ince tel koy işlemciyi üstüne oturt en kolayı bu.
    |
    |

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

• Binbaşı
    1585 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: MANIACH

bu konuda sana hak veriyorum bende üye olduğum kesinlikle yoktu bi benzerim ama geçenlerde gördüm
    |
    |

Orijinalden alıntı: Solitude

quote:

Orjinalden alıntı: MANIACH

bu konuda sana hak veriyorum bende üye olduğum kesinlikle yoktu bi benzerim ama geçenlerde gördüm

Alıntıları Göster
    Arkadaşım cpu yu ters takmıştı 2 pin yamuldu düzeltelim derken koptu.aldık cpu yu ceptelefonundan anlayan bir tamirciye gittik ve durumu anlattım , anlatmaya gerek kalmadı kaç pin kırık dedi 2 dedik iki üç dakikada halletti işi.

arkadaş o cpu yu hala kullanıyor.hiç bir problem yok.

bence sende bir cep telefonu tamir edilen bir yere gidebilirsin.
    |
    |

• Teğmen
    196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blacknightrider64

Arkadaşım cpu yu ters takmıştı 2 pin yamuldu düzeltelim derken koptu.aldık cpu yu ceptelefonundan anlayan bir tamirciye gittik ve durumu anlattım , anlatmaya gerek kalmadı kaç pin kırık dedi 2 dedik iki üç dakikada halletti işi.

arkadaş o cpu yu hala kullanıyor.hiç bir problem yok.

bence sende bir cep telefonu tamir edilen bir yere gidebilirsin.

Alıntıları Göster
    abi neredeydi o cep tel tamircisi ayrıca maniach abi ben ne bliim senin nickinin bole olduunu ya ben aklıma geldi de koydum yine de kusura bakma yani hiçbiyerde gormedim ve duymadım ama sadece kendi sallamasyonumdu neyse cewap weren herkeze çok tesekkur ederim...
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 29 gün cezanın, 28 gün 15 saat 23 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Oc_MaNiAcH

abi neredeydi o cep tel tamircisi ayrıca maniach abi ben ne bliim senin nickinin bole olduunu ya ben aklıma geldi de koydum yine de kusura bakma yani hiçbiyerde gormedim ve duymadım ama sadece kendi sallamasyonumdu neyse cewap weren herkeze çok tesekkur ederim...

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun. işlemci pin kırıklarını yapan çok yer var. birine götürebilirsin ama güvenilir mi bilmem?
    |
    |

Orijinalden alıntı: sonersec

geçmiş olsun. işlemci pin kırıklarını yapan çok yer var. birine götürebilirsin ama güvenilir mi bilmem?

Alıntıları Göster
    saolun abi ya ama guvenilir biri olması lazmmm
    |
    |

Orijinalden alıntı: Oc_MaNiAcH

saolun abi ya ama guvenilir biri olması lazmmm

Alıntıları Göster
    Sana kimse tamirin garantisini vermez.Forumda bir eleman vardı bu işlerden anlayan ama şimdi unuttum ismini.
    |
    |

Yardım talepleriniz için, lütfen özel mesaj atmayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.