Şimdi Ara

Pilotluk için sorun olurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende küçükken bilgisayar başında oturmaktan oluşan biraz kamburluk var ve bu sağlık raporu için bir engel oluştururmu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Bildigim kadariyla yok asagidaki linkten ayrica bi bak

http://web.shgm.gov.tr/tr/preview/4808-hava-saglik-birimine-sikca-sorulan-sorular

Bu ise girismeden 1. Sinif saglik sertifikasi alirsan isini garantilemis olursun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funditores

Bildigim kadariyla yok asagidaki linkten ayrica bi bak

http://web.shgm.gov.tr/tr/preview/4808-hava-saglik-birimine-sikca-sorulan-sorular

Bu ise girismeden 1. Sinif saglik sertifikasi alirsan isini garantilemis olursun

Evet ama bu rapor için 500tl bir ücret varmış şimdi ve daha sonra tekrar oldukça masraflı olmazmı

• doqu10 D kullanıcısına yanıt
    daha önce hayallerin yıkılmadı galiba. benim askeri okullarda yıkıldı keşke 5.000 lira vereydimde baştan hiç ümitlenmeseydim. ayrıca 500 lira pilotluk için çok az bir para uçuş kıyafetiydi sghmye yatılacak harçlardı bu 500 liranın yanında kuş kalır.
    bence kafanızda soru işaretleri kalmaması adına teste girin hem başka sağlık sıkıntılarınız varsa alanında uzman hekimler tarafından incelenirsiniz gönlünüz rahatlar.
  • Askeri pilot olmak istiyorsan unut..İki kaşındada eşit kıl çıkmazsa pilotluğun iptal olur o derece dikkat ediyorlar sen anla artık..Eğer uluslararası ticari havacılık yani atpl için soruyorsan eğer , hiç problem yok , kalp damar , psikoloji , ve gözlerin iyi olduktan sonra parayı basar pilot olursun kardeşim..Bol şans
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekinoxhan

Askeri pilot olmak istiyorsan unut..İki kaşındada eşit kıl çıkmazsa pilotluğun iptal olur o derece dikkat ediyorlar sen anla artık..Eğer uluslararası ticari havacılık yani atpl için soruyorsan eğer , hiç problem yok , kalp damar , psikoloji , ve gözlerin iyi olduktan sonra parayı basar pilot olursun kardeşim..Bol şans

Aynen askeri değil sivil istiyorum hani gözle görülür bi hastalığım yok hafif bi kamburluğum var onunda geçmesi için uğraşıyorum ufakken biraz astımım vardı ama geçti hiç bi sorun yok şuan oda bi sorun çıkarmaz acaba demi

• Up

• Up

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.