Şimdi Ara

pilotların doktorlar kadar hatta daha fazla kazanması saçmalık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
5.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doktor gidiyor öss, öys, ygs, lys ye çalışıyor o kadar. 4 sene okuyor. üstüne uzmanlık doktora offf. çek babam çek
    pilot ise ya baba parasıyla kurs bitiriyor ya da şansa bala şirket tarafından kabul edilip eğitim görüyor.

böyle saçmalık olur mu yahu
    birisi çalışıyor öbürü hiçbir şey yapmıyor.

• Düzenli bir hayatları olmuyor,sürekli seferdeler,SAYILARI AZ.Bu yüzden iyi maaş alıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlikoProtein -- 1 Ağustos 2011; 23:36:04 >
  • turkiyede kac tane pilot var kac tane doctor gerisini sen yorumla
    pilotluk oyle kolay idmi sanisun koskocs ucak sana emanet
    ayrica kursu bitirdin buyur kokpit senin diye de bisey yok olamaz yani
    maaslarina gelince her ikisinin de kendince zorluklari vardir ama tabi tip daha zordur kanimca ama maaslarini ne kadar oldugunu benbilmiorum sen kimden ogrendin veya kulaktan dolma bi bilgi mi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmenserkan_30

turkiyede kac tane pilot var kac tane doctor gerisini sen yorumla
    pilotluk oyle kolay idmi sanisun koskocs ucak sana emanet
    ayrica kursu bitirdin buyur kokpit senin diye de bisey yok olamaz yani
    maaslarina gelince her ikisinin de kendince zorluklari vardir ama tabi tip daha zordur kanimca ama maaslarini ne kadar oldugunu benbilmiorum sen kimden ogrendin veya kulaktan dolma bi bilgi mi bu

1. dereceden akrabam pilot THY'de. 737/800 pilotu
    2. dereceden akrabam doktor
  • Daha ne kazanacaklar ? Yok artık be arkadaşım.
  • Ülkede ki toplam pilot sayısına ve toplam pilot sayısına bak. Borsa gibi, talep arttıkça sayı azaldıkça değeri artar. Ayrıca pilotların üzerine binen sorumluluk doktorlardan az değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsz -- 1 Ağustos 2011; 23:34:49 >
  • Tıp 6yıldır. Turkiye'deki pilot sayisi 1000e ulasmamistir daha. Herkes olabilseydi ya da her parasi olan olabilseydi daha cok olurdu.

Şöyle bir durum var. Daha cok calisan daha cok para kazanir diye bir sey yok. Bir borsaci saatler icinde zengin olabilir. Bir isci ise 12 saat calisip 50lira kazanabilir. Hayatin herkese ayni davrandigini iddia eden yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu -- 1 Ağustos 2011; 23:36:11 >
  • git sende ol pilot tutanmı var sanki devlet torpil yapıyo gibi konuşmussun doktor veya pilot değilim
  • 737 800 pilotu dediğin nedirki ben fsx de kullanıyorum
  • doktor musun ?
  • baba parası mı sadece?? yanlış hatırlamıyorsam ilk olarak bi 80 bin tl kadar para veriyorsun kurslarına gidiyorsun.. sonra sınava giriyorsun kazanırsan diğer kurslara geçiyorsun.. bak altını çizerim kazanırsan.. kazanamazsan 80 bin tlyi çöpe atıyorsun.. sınavı geçtikten sonra ki kursa da min 60 bin tl ve sonra yine sınav.. yani kesin pilot olma şansın yok.. parayla değil para + zekayla pilot olunuyor da ondan..

not: bu arada rakamları tamı tamına bilmiyorum.. geçen sene okumuştum pilot olmayı ondan pek hatırlamıyorum.. aklıma gelen yaklaşık rakamları yazdım..
  • Pilotşarı savunmuyorum ama bir şeyi merak ettim. Pilotlar baba parasıyla okuyor demişsin,doktorlar nereden gelen parayla okuyor peki ?
  • Bizim sınıfta bi çocuğun babası 11-12 milyar mayış alıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamtaratumtam144928

doktor gidiyor öss, öys, ygs, lys ye çalışıyor o kadar. 4 sene okuyor. üstüne uzmanlık doktora offf. çek babam çek
    pilot ise ya baba parasıyla kurs bitiriyor ya da şansa bala şirket tarafından kabul edilip eğitim görüyor.

işsiz doktor detected

• Doktorsun herhalde,ya da tıp okuyacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

quote:

Orijinalden alıntı: Tamtaratumtam144928

doktor gidiyor öss, öys, ygs, lys ye çalışıyor o kadar. 4 sene okuyor. üstüne uzmanlık doktora offf. çek babam çek

işsiz doktor detected

Tıpı 4 yıl bilen biri doktor olabilir mi?

• Sayısı az lduğundan olabilir.
  • pilot 100 can taşıyor doktor 1 can taşıyor
    pilotlar 5 dil hatta daha fazlasını bilen var doktorların bazıları dil bile bilmiyor
  • ya bırak doktorlar ne yapıyorlar ki hepsi kendi keyiflerine göre çalışıyorlar adam gibi bir hastayı muane etmiyorlar gelmiş ne diyorsun.Hepsi kasıntı lisede sürekli embesil çalışkanlar olarak dışlanmış tek bildikleri ders olan daha sonrada parayı görüncede bu tarz triplere girmiş kişilerdir.Özel sektör dışında çalışanları at çöpe bir ike yaradıkları yok aldıkları para bile fazla.Babam çocuk doktoru ordan biliyorum kendisininde diğerlerinden pek farkı yok.salla başı al maaşı felsefesinde takıldıkları için bence pilotların aldıkları maaş haklarıdır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.