Şimdi Ara

PİLOTAJ ÖĞRENCİSİYİM [SORU-CEVAP]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
44
Cevap
4
Favori
17.261
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Havacılık >> PİLOTAJ ÖĞRENCİSİYİM [SORU-CEVAP]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Hocam diyelim 5000 yaptık eskişehir pilotaj garanti sağlık raporunu yazmadan önce alabliyor muyuz eğer alamıyorsak şimdi yazdık tuttu sonra sağlıktan kaldık o yerleştirme nasıl oluyor sonuçta tercih listesinde 6000 civarı olan bölümlerin hepsi doluyo aydınlatırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    950 Mesaj

Herhangi bir 1. Sınıf sağlık raporu veren hastaneden alabilirsiniz. Minimum 700 lira ücreti var.

|
    |
    Acdogumlubay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sizden alacağım cevaplar ileride bana yol gösterecektir,sorularıma geçiyorum.
    1)THK'üniversitesin de ücretli okunabiliyor mu,orada okuyacağımız yıl boyunca ödeme yapmamız gerekiyor mu
    2)Doğuştan apandistim yok, ve bulundugu yerde kucuk bır ameliyat oldum hıcbır sorun yaratmıyor bunun yanında 1.25 derece ve 1.75 derece gozluk kullanıyorum,ve pelteğim bunlara rağmen pes etme azmim yok ben pes etmesem bıle bunlara rağmen pilot olabılırmıyım?
    3)hangi mühendiligi okuyup oradan THK'na basvuru yaparsam pilot olma sansım daha yuksek olur

CEVABINIZI DÖRT GÖZLE BEKLİYECEĞİM.

Orijinalden alıntı: ümit4400

ÖNCELİKLE MERHABA
    Sizden alacağım cevaplar ileride bana yol gösterecektir,sorularıma geçiyorum.
    1)THK'üniversitesin de ücretli okunabiliyor mu,orada okuyacağımız yıl boyunca ödeme yapmamız gerekiyor mu
    2)Doğuştan apandistim yok, ve bulundugu yerde kucuk bır ameliyat oldum hıcbır sorun yaratmıyor bunun yanında 1.25 derece ve 1.75 derece gozluk kullanıyorum,ve pelteğim bunlara rağmen pes etme azmim yok ben pes etmesem bıle bunlara rağmen pilot olabılırmıyım?
    3)hangi mühendiligi okuyup oradan THK'na basvuru yaparsam pilot olma sansım daha yuksek olur

CEVABINIZI DÖRT GÖZLE BEKLİYECEĞİM.
    1) Yerleştirme kılavuzundan bakınız
    2)Apandist hakkında bilgim yok,gözler sıkıntı değil sivil için fakat peltekseniz hiç düsünmeyin.Okulu okusanız bile iş bulmanız imkansız.Pilotlugun %20si uçağı uçurmaksa %80i telsiz konuşmaları
    3)mühendislikle alakası yok sınavdan basarili olmanız gerekli.muhendislik olayı uydurma.sınav matematik fizik geometri yani sayısal ağırlıklı olduğundan mühendisler daha kolay geçiyorlar sadece.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,253
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.