Şimdi Ara

pilot alevi yanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • apartmandaki bir doğazgaz çalışması nedeniyle bugün gazı kesmişler, akşam eve geldiğimde kombinin pilot alevi sönmüştü. çakmakla yakmayı deniyorum ama yaklaşık 1 saattir uğraşmama rağmen pilot alevi yanmadı. çakmak çıt çıt sürekli çakıyor ama alev yanmıyor. neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: jazzIII

apartmandaki bir doğazgaz çalışması nedeniyle bugün gazı kesmişler, akşam eve geldiğimde kombinin pilot alevi sönmüştü. çakmakla yakmayı deniyorum ama yaklaşık 1 saattir uğraşmama rağmen pilot alevi yanmadı. çakmak çıt çıt sürekli çakıyor ama alev yanmıyor. neden olabilir?

öncelikle ocak yanıyormu ona bak gaz geliyorsa pilot düğmesine uzun süreli bas havasını atsın yanar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

quote:

Orijinalden alıntı: jazzIII

apartmandaki bir doğazgaz çalışması nedeniyle bugün gazı kesmişler, akşam eve geldiğimde kombinin pilot alevi sönmüştü. çakmakla yakmayı deniyorum ama yaklaşık 1 saattir uğraşmama rağmen pilot alevi yanmadı. çakmak çıt çıt sürekli çakıyor ama alev yanmıyor. neden olabilir?

öncelikle ocak yanıyormu ona bak gaz geliyorsa pilot düğmesine uzun süreli bas havasını atsın yanar

malesef evdeki ocak elektrikli. düğmeye bastığımda mavi bir alev yanıyor ama bırakınca kayboluyor. düğmede sola doğru bir ok var ama otarafa dönmüyor.
     pilot alevi yanmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.