Şimdi Ara

pilot alevi yanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jazzIII (2 mesaj) kombiustası (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    155 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    apartmandaki bir doğazgaz çalışması nedeniyle bugün gazı kesmişler, akşam eve geldiğimde kombinin pilot alevi sönmüştü. çakmakla yakmayı deniyorum ama yaklaşık 1 saattir uğraşmama rağmen pilot alevi yanmadı. çakmak çıt çıt sürekli çakıyor ama alev yanmıyor. neden olabilir?

|
    |
  • Yarbay
    5256 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jazzIII

apartmandaki bir doğazgaz çalışması nedeniyle bugün gazı kesmişler, akşam eve geldiğimde kombinin pilot alevi sönmüştü. çakmakla yakmayı deniyorum ama yaklaşık 1 saattir uğraşmama rağmen pilot alevi yanmadı. çakmak çıt çıt sürekli çakıyor ama alev yanmıyor. neden olabilir?

öncelikle ocak yanıyormu ona bak gaz geliyorsa pilot düğmesine uzun süreli bas havasını atsın yanar
  • Teğmen
    155 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

quote:

Orijinalden alıntı: jazzIII

öncelikle ocak yanıyormu ona bak gaz geliyorsa pilot düğmesine uzun süreli bas havasını atsın yanar

malesef evdeki ocak elektrikli. düğmeye bastığımda mavi bir alev yanıyor ama bırakınca kayboluyor. düğmede sola doğru bir ok var ama otarafa dönmüyor.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.