Şimdi Ara

Pillars of Eternity (2015) [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
13
Favori
37.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme geldi diyorlar ama akşama açılabilir gibi geliyor bana. Çıkış tarihi bugün yoksa.

http://store.steampowered.com/app/373340/
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Hocam companion'lar aynı mı? Durance'in questinde çuvallamıştım ben, acaba bu expansion sayesinde kurtarabilir miyiz durumu.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Ek paket çıktı. 24 TL. 15 $ olduğunu düşünürsek ek paketin fiyatı çok iyi bizim için. Be aldım şu an 4.4 gb iniyor.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    2 tane yeni gelen eleman var, biri rogue biri de monk. Diğerleri duruyor ama exp.da eskilere fazla özen göstereceklerini sanmıyorum.
  • Konunun şenlenmesi güzel. Ben hala devam ediyorum normal oyuna ama artık bitmek üzere. Burning Isle, Oldsong civarlarındayım, dediğiniz gibi Raedric sonrası bazı durumlar oldu bir de onun için geri oralara dönmem gerekecek
  • İyi geceler arkadaşlar PoE oynamak istiyorum fakat mevcut makinem acaba bu oyunu kaldırırmı ?

Intel Core i3-2310M 2.10Ghz NVIDIA GFORCE 315M 512 Ekran kartı

Birde Steamde champion edition ve royal edition diye 2 farklı seçenek var.. Bunların hero edition ile ne farkı var ?
  • Denemek amaçlı oyunu torrentten indirdim ve oyunu oynayabiliyorum.. Şimdi ise digital alıp orjinal hali ile oynamak istiyorum.. Torrentteki save dosyalarım orjinal oyunda sorun çıkartırmı bilen varmıdır ?
  • Dışardan steam hesabıma girilmeye çalışıldı hesabı kitledim şimdi açtıramıyorum supportta cevap veren yok 10 gündür. White MArch alıp oynayacağım hala bekliyorum. İşin kötüsü ay sonu daha çok beklediğim sword coast legend geliyor onu nasıl alıcağım bakalım..
  • takipteyim bu oyonu. indirime girince almayı düşünüyorum.
  • Baldur's Gate, Baldurs Gate 2 , Icewind Dale gibi rpg oyunlarını oynamış biri olarak diyebilirim ki,
    Bu oyun Baldur's Gate gibi oyunlardan çok şey almış. Bir amacı da eski oyuncuya o lezzeti tattırabilmek fakat bir eksikliği var ki BG olsun BGII olsun müzikleri o atmosteri yaşatır insanı etkileyecek türdendi oyun müzik olarak sınıfta kalmış ben baştan söyleyeyim.
    Karanlık,meraklı,heyecanlandırıcı müzikler şöyle dursun insanın canını sıkan düdük sesi ile başbaşa bırakıyor.
    İkicisi "Bebe,Velet" oyuncular için kesinlikle uygun bir oyun değil.Usta RPG oyuncuları bile normal zorluk ayarında zorlanabiliyor. Defalarca load-save yapıyoruz. Böyle olması çerez bir oyun olmasını engellemiş. "Casual veled oyunu" devrinde böyle bir zor oyunu görmek etkileyici.
    Grafik bakımından oldukça etkilendim. Pixelleri saymayalım kafasında açtığım oyunda çeşitli efektleri görünce ve aşırı zoom yapmadıkça görüntünün bozulmadığını görünce adamlar gerçekten çalışmış dedim. 2 boyutlu oyunu yapmak 3 boyutlu yapmakdan kolay değildir. Eskiden bütün monitörlerin 800x600 olduğu dönemde 800x600 oyun çıkarırdın biterdi şimdi yüz çeşit monitör var Kalitenin bozulmaması gerekiyor.
    Skill-Eşya-Özellik sistemi biraz karmaşık görünmekte. En hoşuma gitmeyen şeylerden biri de RPG oyunlarında 4 basit stat bir kaç skill olmasıdır. (KO gibi) elindeki kısıtlı özelliklerle aynı fabrikadan çıkmış mal gibi karekter yapardınız. Eski DnD oyunlarında sistem karmaşık olsa da bu da hiç aratmıyor.

Bu oyun ticari kaygı olmadan belli bir kitleye uygun yapılmış. LoLcü bebeler oynayamaz , Casual oyuncular oynayamaz. Eski oyunculardan da hepsi oynamaz. Eğer Eski RPG hastasıysanız son on yılda bunun gibi başka bulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RitalinDelisi -- 26 Eylül 2015; 2:01:53 >

• paladin kasmak istiyorum da build konusunda yardımcı olur musunuz?
  • White March ek pakedinin ikinci ve son kısmı ve oyunun 3.0 versiyonu çıktı bu haftaki yama ile.

-Yama ile White March bitiyor ve başka bir ek paket planlanmıyor şu an için.
    -En yüksek seviye 14 ten 16 ya yükseltilmiş durumuda.
    -Oyunu sadece hikayesi için oynamak isteyenlere özel (...) "Story Mode" eklendi. Savaşlar çok basit olacak bu modda.
    -Kalemiz baya bir elden geçip olması gerektiği kıvama gelmiş.
    -Yeni bir parti elemanı katılıyor, barbar bu sefer ki.
    -UI elden geçmiş durumda baya, güzel olmuş.
    -Athletics ve survival da elden geçmiş ve daha işe yarar olmuş 1-2 görev ekranı dışında.

• Yahu bu White March'ı aldık iyi güzel. Haydi oynayalım diye bir girdik ki son bölgeye adım attıktan sonra geri dönüş yokmuş meğerse. Benim en yakın gerideki save dosyası da taaa Act 1'de kalmış. Yani benim White March oynayabilmem için en baştan başlamam lazım. Bir yere portal mortal koyun white march'ı alanlar için falan dedik ama bir sonuç çıkmadı.

Oynayamadığımız ek pakete para vermiş olduk, çok kızdım yapımcıya.
  • fiyat uçmuş oyunun ya.
  • Uçmuş derken? Ek paketler olmadan şu an için 32,50 TL ye alabilirsiniz oyunu.

http://store.steampowered.com/app/291650/
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLakiss

fiyat uçmuş oyunun ya.

Hafta sonu indirimiyle oyunun sade halini (32,50 tl) ve ek paketleri (39 tl) alabilirsin.
    Ben royal edition ve her iki ek paketi aldım.Royal edition da benim gibi ingilizcesi az olanlar için pdf formatında güzel bir tam çözüm vermişler.
    divinity orjinal sin'i yeni bitirdim.(oynamayanlar için kesinlikle tavsiye ederim).Sıradaki oyun Pillars of Eternity idi.Normalde oyunu yaz indiriminde alıcaktım; Dayanamadım dünde hafta sonu indirimine girmiş aldım.(rpg oyunları çıktımı 6-12 ay beklerim genelde hem ucuzlar hemde buglarından arınır.Dlcler ek paketler çıkar.)
    Oyuna başlamadan önce sizlere sormak istediğim bir kaç sorum var.
    1-Tavernalarda maksimum sınıra kadar karakter yaratabiliyor muyuz.(Oyunlarda Companionların yetenek dağılımları genelde hoşuma gitmez.Divinity orjinal sin dede bunu düşünmüşler bir npc ile yetenekleri belli bir para karşılığı resetleyebiliyoduk.)
    2-Başlangıç karakteri ya mage yada chiper açmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
    3.Oyunda kilitli kasalar tuzaklar kaldırmak için hırgız karakter lazımmı yoksa mesela kilitli kasayı kırarak açma vb. secenekler var mı?

• maaile M kullanıcısına yanıt
    1- Evet. Tavernadan yarattığımız elemanlar sadece 1 seviye geriden başlıyorlar ama yetişiyorlar en sonunda.
    2-Cipher değişik ve eğlencelidir, çok güzel kontrol büyüleri vardır hasarı da kötü değildir. Mage biraz sıkıcı ne yazık ki büyüleri kuvvetli olsa da. Druid i tavsiye ederim onun yerine, hem daha eğlenceli büyüleri var hem de yeri gelince hayvan olup ortamlara akıyor.
    3-İlla hırsız gerekli değil, herkes belli yeteneklere yüklenip sandıkları açabilir veya gizlice ilerleyebilir. Kırarak açma çok nadir var.
  • Arkadaşlar attributes puanları oyunun başında karakter yaratırken ne verdiysek öylece kalıyor mu? Yoksa belli level atlama aralıklarında yine verebiliyor muyuz?
    Oyunda multi class seçeneği var mı?
    Büyü ezberleme olayı sadece wizarlardamı var? Diğer sınıflarda büyü olayı farklı şekildemi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaile -- 19 Şubat 2016; 0:43:39 >
  • Ek paketleri oynamak için baştan başladım Barbar ile 2h viking! İnt. kullanan barbar konu da canlansın belki oynamayan vardır.
  • Bayadır yazan olmamış ama bir soru soracağım. chanter ı pek anlamadım ben. Yolda bir tane geveze chanter la karşılaşıp takıma aldım. Nasıl kullanmak gerekir. Melee de eline two handed mace verdim zira tüfek çok yavaş kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.