Şimdi Ara

Pil Sağlığımızı paylaşıyoruz (iOS 11.3) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
7
Favori
150.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ocak ayına kadar piller 130tl garantisi olsun olmasın

Ama sonra 350tl olacak en kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    4 kez düşmemiştir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

4 kez düşmemiştir
    Hızlı şarj kullandınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    10-15 kez ipad şarj aletiyle şarj edildi.

Bataryayi yıpratacak bir durum olduğunu dusunmuyorum. Batarya sifira inip, tekrardan 100 e ciksa belki duzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Ocak ayına kadar piller 130tl garantisi olsun olmasın

Ama sonra 350tl olacak en kötü
    Evet 130tl'ye değiştirdim pazartesi günü. Telefonun kullanım süresi 7 saatten 4 saate düşmüştü ama sağlık durumu %87 gösteriyordu. Bence Apple burada hile yapıyor, fiziksel olarak yarı yarıya güç kaybetmiş bataryayı yazılımsal olarak öyle göstermiyor. Benim pilim garanti kapsamında ücretsiz değişmesi gerekiyor desem de o meşhur Apple Müşteri Memnuniyeti denilen hikayeyi göremedim. Mecbur parayla değiştirdim çünkü pilin son durumu rezaletti. Bundan sonra telefonu daha iyi servis ücreti verir diye Apple Store'dan almayacağım, nasıl olsa servisi kesinlikle parayla alıyorum gidip merdiven altı yerlerden ucuza alacağım bir daha ki iPhone'u mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 25 Nisan 2018; 8:36:38 >

• Pil sağlığı paylaşımı yapılmıyor son zamanlarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone X ilk çıktığı gün aldım ve 29w usb c apple şarj aleti ile şarj ettim,20 nin altına düşürmedim 80den 100 e çıkarkende hiç çekmedim.

Pil Sağlığımızı paylaşıyoruz (iOS 11.3)

• 4 aylık se (swap) 99

• 3 yıllık 6S Plus - %86
  • 3-4ay 8plus - %98

• 1 aylık 8 plusda durum bu,2 gün önceye kadar %99’du.Bir gecede %2’lik kayıp yaşadım.Telefonu normal bir şekilde kilitleyip koydum,şarjı %65 felandı,sabah kalktığımda telefon kendiliğinden kapanmıştı ve şarjı 57’e felan düşmüştü,şarjımda eskiye oranla çok daha hızlı azalıyor ne yapıcam bilemiyorum.Bu gidişle 1 yıla telefonun pili kompile biticek sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saintvicious22 -- 14 Mayıs 2018; 12:4:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

1 aylık 8 plusda durum bu,2 gün önceye kadar %99’du.Bir gecede %2’lik kayıp yaşadım.Telefonu normal bir şekilde kilitleyip koydum,şarjı %65 felandı,sabah kalktığımda telefon kendiliğinden kapanmıştı ve şarjı 57’e felan düşmüştü,şarjımda eskiye oranla çok daha hızlı azalıyor ne yapıcam bilemiyorum.Bu gidişle 1 yıla telefonun pili kompile biticek sanırım..
    Benim pilde birden sapıttı. 96 ömrü vardı biraz zaman geçtikten sonra bir baktım %98 e çıkmış kapasite bende dedim var anasını kapasite artmış diye ama gel gör ki ertesi gün bi baktım 95 e düşmüş ve şarj yarım saat daha az gidiyor.

• Kasım 2017'de aldığım iPhone 8 cihazım 6 ay sonunda %97'de gözüküyor şuan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebeb ne olabilir acaba ya,yemin ediyorum appledan soğudum bu pil mevzuları yüzünden,son iphoneum olabilir bu..

Telefonuda resleyemiyorum bi türlü,fotoğrafları yedekleyemediğim için,kaldık valla öyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

Sebeb ne olabilir acaba ya,yemin ediyorum appledan soğudum bu pil mevzuları yüzünden,son iphoneum olabilir bu..

Telefonuda resleyemiyorum bi türlü,fotoğrafları yedekleyemediğim için,kaldık valla öyle..
    Resetle felan uğraşma ben resetledikten sonra oldu zaten bu. Şuan se kullanıyorum bozulana kadar kullanırım dahada iphone almam.

• Ek olarak 1.5 senelik "se" %99 4 aylık "8 plus" %98
  • Kablosuz şarj etmek, pil sağlığını olumsuz etkiliyor mu?

Iphone 8 var, wireless özellikli powerbank ile şarj etmeye çekiniyorum.
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Bence etkiler fena ısınıyor telefon, samsung'un hızlı şarj özelliği olan modelini denedim, iyi güzel ama o kadar ısınma pek iyi gelmiyor. Apple'ın önerdiği cihazlarla o sorun muhtemelen olmaz.
  • 30 Ocak 2018’den beri kullanıyorum %95 iPad şarj aleti ile kullandım genelde %6 ile %15 aralığındaki pil seviyelerinde şarja taktım durum bu şekilde.

iPhone X (A1865/256GB)

• 1.5 senelik iPhone 7 plus: %87

Genelde sadece akşam yatmadan önce şarja takarım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.