Şimdi Ara

pil ile ilgili çözümleyemediğim bi sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tabletimin şarzı %7 ye gelince bi güzellik oluyo ve tableti bu %7 şarzla baya kullanıyorum örneğin bir saat nette dolaştım ve %6 olmadi kapattım tableti ( power off yani uyku değil) sabah bi otobusun saatine bakiyim diye bi 15 dk daha kurcaladım hala aynı demem o ki acaba pilin durumu %7 deki hali mi normal yani diger rakamlardada boyle uzun mu durmali yoksa sıkintı %7 de mı tablet reeder a8iw 4600mah pil biraz saçma soru oldu ama siz anladınız onu normalde pilin hızlı bittiğini söyleyebilirim nette saatte %20 yiyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şansa bak ben de 319 TL'ye düştüğünü görünce yarın Bimeks'ten almayı düşünüyorudum bu cihazı. Siz bu problemden bahsedince içime bir kurt düştü şimdi hocam. Bugün Reeder'ın müşteri temsilcisi ile de görüşmüştüm şarj %30'da iken oluşan kapanma sorununun güncelleme ile çözüldüğünü söylemişti. Sevinmiştim. Özelliklerinde belirtildiği gibi 10 saate kadar bir kullanım sunuyor mu gerçekten bu cihaz?
  • sanmam ama kullanıma göre değişir bn nette dolaşıyorum aradavideolara bakıyorum bu şekilde elimden düşürmezsem 5-6 saat gidiyo ama şunu söyliyim bu fiyata bu performansı bulamazsın gayet akıcı kastığı oyun görmedim bende asfalt 8 yüklü bide çılgın hırsız ikiside yağ gibi akıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_24 -- 2 Mart 2015; 18:49:32 >
  • Kesinlikle katlıyorum hocam, herşeye rağmen yarın 320 liraya alacağım bu cihazı. Dediğin gibi özellik bakımından gayet iyi olacak benim için de. pili de kötü değil söylediğin ve gördüğüm kadarıyla. En çok hoşuma giden de hdmi çıkışının olması. Bir ara asus 176c'ye yönelmiştim ama hem pili 3910 mah hemde hdmi olmaması nedeniyle reeder'da karar kıldım sonunda. Fiyatının indirime girmesi de benim için sürpriz oldu :) Umarım başlıkta belirttiğin problemin de çözülür.
  • bu benim için bi problem değil aslında yüzde 7 ye gelince telaşlanmıyorum kapancak diye en az bi saat daha kullanıyorum iyi oluyo aslında
    hayırlı olsun güle güle kullan gerçi daha almadın ya bi sorun olursa bana sorabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_24 -- 2 Mart 2015; 19:48:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.