Şimdi Ara

PİERCİNG HAKKINDA BİLGİİ!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar göbek piercing hakkında bilgisi olan varmı?!?!?!?!Acıyomu,zararını gören oldumu yaptıran varsa tavsiye edeceği bi yer varmı?!?!?!

• Bence yaptırma.
  • niye?!?!?!?!?!?
  • ilk başta tabiki acıo ist anadolu yakasında oturuosan kadıköy rexx sinemasının orda bu işin müdavimleri vardır yıllardır piercing işiyle ugraşıolar tamamen güvenilirdir.Doktorada gidip deldirebilirsin ama genelde yamuk deliolar ama genede göbeği deldirmenin pek gerekli olmadıgı kanısındayım tabiki sana kalmış bişi

Geçmiş olsun şimdiden...
  • offff yaa nerden aklıma geldi bilmiyorum birden merak sardı yaptırmak istiyorum ama bi okadarda korkuyorum biraz daha araştırayımda ondan sonra yaptırıp yaptırmayacağıma karar vereyim
  • göbeği bilmem ama .kızın biri göğsüne yaptırmış.yaptırdığı yer iltihap kapmış.sonra tekini almışlar.
  • Ben Piercing karşıtı biri değilim, hatta hem erkeklerde hem de bayanlarda bazı şekillerde kaş'a yaptırılan veya dudak altı tek top şeklinde yakıştığını düşünüyorum ama göbek piercing'i olayını bi bayana yakıştıramıyorum..

Erkeklere de tabi..
  • taktıranları hiç anlamıyorum ne sorununuz var begenilmeme gibimi zaten takıpta begenceklerse kalsın dikkat edin vücudunuzdan bi yeri deldiriyorsunuz darbe almış araba gibi yani
  • bir faydasını göreceksen deldir..
  • Mutlu hissedeceksen mutlaka yaptır.
  • yaptırın bakalım repciler sizin işiniz gücünüz kendinize zarar vermek bunun öte tarafıda var atamızın ğüvendigi ğençler işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.