Şimdi Ara

Pidede domuz, sucukta eşek eti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın yaptığı denetimlerde aralarında köklü firmaların da yer aldığı bazı markaların ürünlerinde hileler tespit edildi.

Sucuklarda at ve eşek eti, tereyağında bitkisel yağ, tulum peynirinde nişasta, pidede domuz eti, yüzde 100 dana sosiste ise kanatlı etine rastlandı.

İşte bakanlığın denetimine takılan 13 firma:

Pidede domuz, sucukta eşek eti

• bence en önemlisi

Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş Kemalpaşa/İZMİR
    Uzun Soyulmuş Sosis (%100 Dana)
    Kanatlı Eti Tespiti Pınar
  • aralarında köklü firmalar kimmiş hocam bi pınar burda bilinen firma. Diğerlerinden de zaten aklı olan alışveriş yapmaz
  • Pınarda da mı çalışmış , daha ne diyeyim ya
  • ya diğerleri? onarlı da bilelim, bakanlığı göreve çağırıyoruz nedir bu gıda teröristlerinden çektiğimiz? artık dur densin yeter
  • domuz eti satan pideci cehennemde odun olursun inşallah
  • Adam Domuz koymuş arkadaş pideye. Bu ne Allah'sızlıktır!
  • Halkın sağlığıyla oynayan vicdansızlar.Halen akıllanmamışlar afişe olmaktan korkmadan hile yapmaya devam ediyorlar.Bence akşam haberlerde hepsi afişe edilmeli.Özellikle pınar markası
  • Guncel tutmakta fayda var herkes okusun.

Bunlar bildiklerimiz bilmediginiz daha neler var kimbilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marketten et almayın , güvendiğiniz kasaplardan alın , mümkünse akrabanız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan öküz gibi GDO'lu ürün yiyonuz sesiniz çıkmıyorda dağdaki termetemiz domuz'a laf ediyonuz. Domuz sağlıksız diye dinen yasaksa bundan kat ve kat sağlıksız GDO ultra haram o zaman bu ülkede GDO'suz üründe kalmadğına göre Türkiyede yaşamamız günahdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hissetme -- 5 Haziran 2012; 20:52:33 >
  • Pınar beni çok şaşaırrtı. Artık hiçbir ürününü almam.
  • listedekilerin hiçbirinden et ürünü alıp yemiyorum sadece tanıdığım kasapların et ürünlerini yerim ama bilgilendirmekte fayda var.
    ek olarak domuz at eşek vb. etine tepki gösterenler helal et olmadığı için tepki gösteriyorlarsa piyasadaki etlerin %90 ı helal et değil özellikle tavuk ürünü olupta helal kesim olan tavuk çok az. genelde otomatik kesim tavuk satıyorlar. sadece söyleyeyim dedim hiçbir markaya güvenmeyin.
  • bundan böyle vecetaryanım beyler.
  • Pınar mı. En son onu düşünürdüm yani...
  • Ben şu milenyum pidenin müşterisi olacağım ve bana domuz eti yedirmiş olacak valla gider basarım o dükkanı cam çerçeve bırakmam etrafta
  • bu ne bee at , eşşek , domuz , köpek eti adam gibi yapın parasını verip alalım
  • Memleket eyiye gidiyor sucuklar/sosisler durur mu hiç.
  • arkadaslar bu milenyum pide tam olarak nerde bilen varmi

bornovada oturuyorumda
  • bir zararı yoksa ne farkedecek
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.