Şimdi Ara

Phyton ve Ruby kurulum hatası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar..arkadaşlar phyton u indiriyorum.kurulumda bilinmeyen hata şeklinde bir şey geliyor.yüklenmıyor tabii.

• Win8.1 mi kullanıyorsun hocam
  • w7 imiş şimdi gördüm konunu

Universal C Runtime ile ilgili güncellemeyi denesene

şuna bir bak

https://support.microsoft.com/en-us/kb/2999226

veya biraz eski versiyonu yüklemeyi dene 2.7 değil de 3.xxx gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genjuro -- 18 Haziran 2017; 18:19:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneyeceğim hocam teşekkürler..
  • Ruby kurulumu için Bitnami Ruby 'yitavsiye ederim, bendeki windows xp'ye bile onunla kurdum, kurulum seçenekleri arasında nginx gibi az yer kaplayan web sunucu da yer alıyor. Python 'da ise yine windows xp 'de 2.7.3 herşeyiyle (python library derlemesi dahil) sorunsuz calışıyor, arkadaşın dediği 3.x sorunlu olabilir.

• ben zaten 3 küsürleri deniyordum phyton'u.2.7 leri deneyeyim birde.
  • bundada windows installer hizmetine erişilemedi hatası alıyorum.bilgisayarın içimi çürüdü ne yaptı :)
  • python 2 surumleri ile 3 surumleri arasinda yazilimsal farklar var

python 3 gelecek nesil bir dil iken,pythin 2 ise kaynagi belki daha cok ama ,yavas yavas 3 e gecis var.

eger python 3 ile baslayacaksan bu dile atiyorum 3.5 surumunu degil de 3.4 surumunu dene demek istedim.

olmadi mi guncelleme simdi

• hocam bu laptoptan genelde bişeyler yüklenemedi hatası alıyorum..biryerinde genel bir sorunu var sanırım..alt versıyonlarıda denemiştim ama..bi daha bakınayım...başka bir alternatifimde varda,bu laptopta neden olmadığını anlayamadım halen..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.