Şimdi Ara

phpbb yi normal hosta nasıl kurabilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • phpbb yi normal hosta nasıl kurabilirim?yardımcı olurmusnuz bu soruyu daha öncede sordum ama net bir cevap alamadım!!

• BEn anlatmaktan bıktım yaw forumda arat daga bu sabah yazdım net bir şekilde bıktım
  • peki phpbb foruma moderatör nasıl ve nerden koyulur?
  • Biraz araştırın. Herşeyi sorarak öğrenemezsiniz. Forumda admin panele girin ve ayarlara bakın. Çokmu zor paneldeki seçeneklere bakmak.
  • batım daa bulamadım yapmayı!!
  • türkçe destek yükledin mi sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UndeRqRo.uNd -- 17 Mayıs 2005, 13:59:14 >
  • neden sordun şu an bana tek gerekli olan forumun logosunu değiştirmek onuda yapsam başka bişeye gerek kalmıycak ama logoyu fourmun yönetim panelinden değiştirmek istiyorum!
  • türkçe olsa biraz daha anlaşılır ve herşey daha basit olur ve kendin rahatlıkla bulabilirsin..
  • site türkçe zaten gir üye ol bak!
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

site türkçe zaten gir üye ol bak!

arkadaş admin panelin türkçe olup olmadığını sormus sitenin değil
  • herşey türkçe admin panelide!ama neresinden yapıcam onu bulamadım!
  • logoyu değiştirmek için, eğer varsayılan template olan subSilver kullanıyorsan templates/subSilver klasöründeki overall_header.tpl'yi editlemen lazım.

Ya da varsayılan logo ile aynı büyüklükte bir logo yap, varsayılan logo dosyasının ismi ile aynı isimde kaydet ve templates/subsilver/images'ın içine kopyala.

Birini moderatör yapmak için yönetim panelinde kullanıcı yönetimi kısmındaki "izinler" linkine tıkla. Mod yapmak istediin vatandaşın kullanıcı adını girdikten sonra "ayrıntılar"a tıkla. Hangi forumlarda modluk vermek istiyorsan onları seç.
  • quote:

peki phpbb foruma moderatör nasıl ve nerden koyulur?

Peki madem bulamadın yardımcı olayım.

Yönetim Paneli -> Kullanıcı Yönetimi - İzinler'e girip oradan istediğiniz üyeyi istediğiniz foruma moderator yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doğukan_Gs

quote:

peki phpbb foruma moderatör nasıl ve nerden koyulur?

Peki madem bulamadın yardımcı olayım.

Yönetim Paneli -> Kullanıcı Yönetimi - İzinler'e girip oradan istediğiniz üyeyi istediğiniz foruma moderator yapabiliyorsunuz.

Sol Taraf Al Taraf da :) En Alata bak
  • benim phpbb forum türkçe ama!
    BİRDE BEN YÖNETİM PANELİNDEN YAPMAK İSTİYORUM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 17 Mayıs 2005, 8:04:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.