Şimdi Ara

Php ye admin paneli gömme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler. Php'de henüz yeni gibiyim küçükte olsa bir aldım. Adam admin paneli istedi. Elimde hali hazırda bir admin panelim var o paneli nasıl css php sayfama entegre ederim. ihtiyacım var bu bilgiye bunuda ögrenirsem birazda olsa rahatlıyacagım . iyi günler dilerim

• Örneğin OpenCart'ın PHP kodlarını incelersen, /admin şeklinde ayrı klasör altında admin paneli gömüldüğünü görürsün, onun gibi yapabilrsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Admin paneli gömmek, "şöyle yap" diye çözülecek basit bir iş değildir. Session vs tüm methodlara hakim olman gerek. Paneli, sitenin gerekli kodlarına bağlaman gerek. Spagetti kod ile bunu yapman zor ve artık gereksiz. Hazır bu işlerde yeniyken Laravel öğrenmelisin. Framework mantığı ve mvc mimari ile istediklerini daha kolay yapabilirsin. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xinglyan X kullanıcısına yanıt
    Laravel yazdım hocam 13 videoluk bir eğitimi mevcut youtubede veya sizin önerdiğiniz bir eğitim seti varmı bununla ilgili ?
  • PHP bilmeden iş aldı isen gelecek var sende cesaret yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haha :) çaresiz kalırsam wordpress basar gönderirim hocam biryerden başlamak lazım :)
  • Bence de işi almakla iyi yapmışsın. İş almadan insan öğrenmeye heveslenemiyor bile. Dediğin gibi wordpress yapar devam edersin hiç olmazsa:) Udemy'de Laravel 5.2 için türkçe bir eğitim var. Şu an da indirimde. Bir bakabilirsin
  • xinglyan X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bayım ! :)
  • derslerimi takip et anlıcaksın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.