Şimdi Ara

Php mysql ve Javascript

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bunlarin aralarinda ne kadar fark var ?
    Anladigim kadariyla php & mysql serverde çalisiyor
    Javascript'de client yani bizim için mi çalisiyor ? yani misafir için mi ?
    Ben hiçbir sey anlayamiyorum gerçeken. Ben Youtube'da egitim videolarina bakiyorum,
    Hepsi matematiksel.. Adam oraya Y=5 true false falan filan yaziyor resmen matematik yapiyor.
    Iyide ne alakasi var ? Kisacasi mesela CSS sayfayi susluyor HTML sayfayi kuruyor
    eee bu javascript ne yapiyor ? ve mysql php falan ne yapiyor ? Bana bunlari açiklayacak biri yok mu ya ?
    Bu harbi dinamik kodlarda neden bize matematigi gosteriyor arkadas ? Site mi yapiyoz hesap makinesi mi belli degil..
    Yanitlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray42100

Evet arkadaslar,
    Bunlarin aralarinda ne kadar fark var ?
    Anladigim kadariyla php & mysql serverde çalisiyor
    Javascript'de client yani bizim için mi çalisiyor ? yani misafir için mi ?
    Ben hiçbir sey anlayamiyorum gerçeken. Ben Youtube'da egitim videolarina bakiyorum,
    Hepsi matematiksel.. Adam oraya Y=5 true false falan filan yaziyor resmen matematik yapiyor.
    Iyide ne alakasi var ? Kisacasi mesela CSS sayfayi susluyor HTML sayfayi kuruyor
    eee bu javascript ne yapiyor ? ve mysql php falan ne yapiyor ? Bana bunlari açiklayacak biri yok mu ya ?
    Bu harbi dinamik kodlarda neden bize matematigi gosteriyor arkadas ? Site mi yapiyoz hesap makinesi mi belli degil..
    Yanitlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler

takma kafana böyle şeyleri dostum bırak bu işleri agır işler bunlar ülkenin ameleye de ihtiyacı var

• Parola_18 kullanıcısına yanıt
    Yanlız ben Fransa da ikamet ediyorum 😄
    Fakat sana hak veriyorum. 2004 te bu işe başlasaydım şu an bu işin uzmanı olmuştum. 1997 doğumlu olarak, 2004 yılından beri Pc deyim. Ancak bu işlerle hiç uğraşmadım. Bu işler beni aşar ama olsun. Yinede öğrenmek iyidir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saygılı ol. Kara cahil olan sensin. 2 ana dilim var. Senin neyin var ?
    Her açıdan senden daha zeki olduğum kesin.

• Şurda bir şey öğrenmek için soru sorduk
    Hemen "Kara cahil" damgasını yapıştırdın. Daha 1 ay anca oluyor bu işe baş koyalı. Html css yeni öğrendim dahada devam ediyorun özellikle CSS te daha çok şey öğrenmem ve ezberlemem lazım. Hatta çoğu ezberimde değil. Daha bunları ezberlemek var. Ben bilişim uzmanı mıyım ? Bu forum bunun için var. Sende Fransızca bilmiyorsun. Buda bi dil :) sen şimdi kara cahil mi oluyorsun ?
    Bilemiyorum yani.. Sen zekalı olsan "Kara cahil" yazmazdın.

• seyfi84 S kullanıcısına yanıt
    Link için eyw.ta cahil demenin bir anlamı yok. Fransa.da dogdum ve fransada ikamet ediyorum. Bunda inanmicak bsey yok.

• Arkadaş bir soru sormuş, yardım etmeyecekseniz dalgada geçmeyin.
  • Aynen ya. Sanki kendileri doğmadan önce öğrendiler. Neyse en azından link atmış
    Çok işime yaradı. Hem yardım etmiş oldu hemde hakaret etmiş oldu. İlginç :)

• Parola_18 kullanıcısına yanıt
    Aradan aylar geçmis. Suan her seyi biliyorum ve yapabiliyorum.
    Kafama takmasaydim basariya ulasamayacaktim !
    Daha hâlâ yeni seyler ogreniyorum. Bu yorum aklima geldi birden :) Bence iyikide takmisim kafaya ! ;)
    Suaan php Tabanli bir webm sitem var, CSS tasarimi tamamen bana ait olan. Php mysql ve Javascript  Php mysql ve Javascript Php mysql ve Javascript Php mysql ve Javascript

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galatasaray42100 -- 12 Temmuz 2017; 12:53:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.