Şimdi Ara

Php mysql delete sorgum çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar php'de delete mysql sorgum çalışmıyor.

Bu linkden koda ulaşabilirsiniz :https://drive.google.com/file/d/0Bw9Pm6ekuYwielBFY3pSTktqTkU/view?usp=sharing

Sorunun neden olduğunu bulamadım.

HELP PLEASE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webandyazilimprofesor -- 14 Eylül 2017; 7:49:4 >

• Veritabanı bağlantısı yaptığın satırın hemen altına şu kodu ekle.

$baglanti1->setAttribute(PDO::ATTR_ERRMODE, PDO::ERRMODE_EXCEPTION);

Sorguda bir hata oluşursa ekranda Exception mesajı görüntülenecektir. Nerde hata olduğunu görebilirsin.

----

Benim tahminimce "anamenuid" kolonu yalnızca Integer değer kabul ederken sen string gönderiyorsun. Aşağıdaki gibi çalıştırmayı dene:

$menusecmey = intval($menusecmey);

$veridegis14->bindParam(1, $menusecmey, PDO::PARAM_INT);
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

Veritabanı bağlantısı yaptığın satırın hemen altına şu kodu ekle.

$baglanti1->setAttribute(PDO::ATTR_ERRMODE, PDO::ERRMODE_EXCEPTION);

Sorguda bir hata oluşursa ekranda Exception mesajı görüntülenecektir. Nerde hata olduğunu görebilirsin.

----

Benim tahminimce "anamenuid" kolonu yalnızca Integer değer kabul ederken sen string gönderiyorsun. Aşağıdaki gibi çalıştırmayı dene:

$menusecmey = intval($menusecmey);

$veridegis14->bindParam(1, $menusecmey, PDO::PARAM_INT);

Merhaba,

cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım ama sonuç aynı.

Yardımınıza ihtiyacım var.
  • $menulersil array olması gerekirken yukarıda implode ile "," bağlaması yapılmış. Loop açıldığında $value değerini echo ettiğinde hatalı değerler dönüyor olması lazım. Muhtemelen problem bundan kaynaklanıyordur.

Bunun yanı sıra core yapı olduğu gibi hatalı. bu kontroller oturumlarla yapılmaz. bütün kaynakları gereğinden fazla kullanır ve sürekli hafıza üzerinde veri tutacağı için atlanan nokta olması durumunda yanlış veri dönecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonM

$menulersil array olması gerekirken yukarıda implode ile "," bağlaması yapılmış. Loop açıldığında $value değerini echo ettiğinde hatalı değerler dönüyor olması lazım. Muhtemelen problem bundan kaynaklanıyordur.

Bunun yanı sıra core yapı olduğu gibi hatalı. bu kontroller oturumlarla yapılmaz. bütün kaynakları gereğinden fazla kullanır ve sürekli hafıza üzerinde veri tutacağı için atlanan nokta olması durumunda yanlış veri dönecektir.

Merhaba,

bu sorun çözüldü. Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

İyi günler dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.