Şimdi Ara

Php forumdaki ana sayfada görünen php resminin linki değişebilirmi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bir forumum var ve sol üstte yer alan resimin üstüne tıklayınca sitenin ana sayfasına bağlanıyor. o linki değiştirmek için ne yapmam gerek? şimdiden teşekkürler.

• galiba o admin bölümündewki ayarlardan deyiştirilebiliyordu...
  • o resim linki değişmese bile mesela sitenin üst kısmına bi banner eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hainkral

Arkadaşlar benim bir forumum var ve sol üstte yer alan resimin üstüne tıklayınca sitenin ana sayfasına bağlanıyor. o linki değiştirmek için ne yapmam gerek? şimdiden teşekkürler.

o resmin linkine istediğin resmi ftp den at
    galiba olması lazım
  • quote:

o resim linki değişmese bile mesela sitenin üst kısmına bi banner eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

sitenin üst kısmındaki banner isminde (eyer var ise böyle bir banner) kendi koyacağın logonu eski logoyla aynı isimle kaydedip ftpde yolla...

birde sitenin ismni verde bir bakalım hangi formu kullanıyorsun ona göre daha fazla yardımcı olmaya calışırım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: fubo

quote:

o resim linki değişmese bile mesela sitenin üst kısmına bi banner eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

sitenin üst kısmındaki banner isminde (eyer var ise böyle bir banner) kendi koyacağın logonu eski logoyla aynı isimle kaydedip ftpde yolla...

birde sitenin ismni verde bir bakalım hangi formu kullanıyorsun ona göre daha fazla yardımcı olmaya calışırım....

site ismi imzamda yazıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.