Şimdi Ara

Photoview 360 açılmama sorunu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Photoview 360 ile ilgili sorunum var, açılmıyor. Ne zaman açmaya kalksam pencere acılıyor ve hemen kapanıyor.
    Solidworks 2013 kullanıyorum, işletim sistemim windows 8 , ekran kartı NVIDIA GT 240 M
    Lütfen Yardım Edin!

• hocam aynı problem bende de var çözebildiysen çözümünü söylerimisin ?
  • hocam senin bilgisayar özelliklerine, bi karşılaştıralım, windows 8 mi? ekran kartı ne.?
  • Aynı sorun bende de var.Çözümünü bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim...
  • arkadaşlar daha önce bi arkadaşım da bu sorundan bahsetmişti bu gün benim de başıma geldi adobe flash player adobe axtive x ve solid worksu silip baştan kurdum düzeldi.. artık hangisi işe yaradı bilemiyorum
  • Bu sorun solidde fazlasıyla oluyor.
    Sanırım windows güncellemeleriyle alakalı yada diğer programlarla bir yerler çakışıyor.
    Lisanslı solid kullanıcısı olarak ayı sorun bendede var. Yalnız 2013 versiyonunda oldu bu olay.
    Daha önceki versiyonlarda render ım sürekli çalıştı.
    Size şu şekilde bir önerim olabilir.
    Ya programı kaldırıp tekrar kuracaksınız yada
    başka bir render programı kullanabilirsiniz.
    KeyShot adında bir program kullanıyorum. Hem çok basit hemde inanılmaz kaliteli renderlar alıyor.
    indternetten araştırıp indirebilirsin.
    150-200 mb bi program sanırım ancak inanılmaz kaliteli renderlar alırsın.
  • Aynı Sorun bende de var ve sadece 2013 de oluyor bu sorun 2011 ve 2012 de ve 2014 de öyle bir sorun yok. 2013 service Pack 5 - 3 kurdum ikisinde de aynı hatayı veriyor. Render pencersi bir an için açılıyor ama renderli görüntüyü oluşturamıyor solid 2013 . Bu arada benim işletim sistemim Win 7 64 Bit Ultimate Ekran kartımda nvidea 540. Güncellemeden olma ihtimali var ya da başka bir programla spesifik bir çakışma durumu söz konusu.
  • Arkadaşlar sorununuzun çözümü bende aynı sorun bende de vardı Solidworks 2014 kullanıyorum çözüldü. Çözüm biraz alakasız gelebilir ama sonuçta işe yarıyor. Apple'ın sayfasına girip iTunes programını indirip kuruyorsunuz sorun çözülüyor. Nasıl basit di mi?

Benim anladığım iTunes programının içinde Bonjour adında bir program var. Bu program programlar arasında iletişimi sağlıyor sanırım ve Solidworks programının içindeki Photoview 360 programının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Sonucu burda paylaşırsanız sevinirim.
  • Bonjour programını kurunca sorun düzeldi. İlginç ama doğru.
  • ihsancnr kullanıcısına yanıt
    bugün bonjour programını ne gerek var diye sildim ve solid hata vermeye başladı, sağol hayatta aklıma gelmezdi
  • Enteresan bir şekilde bende de bonjour u yükleyince çalıştı. Sanırım photoview 360 ı güvenlik duvarı erişimini engellemiş ona izin veriyimmi diye sordu
  • Bende 2014 Solidworks var. Win 10 kullanıyorum, bundan dolayı açılmıyor sanmıştım ama, Gerçekten garip bende denedim windows için Bonjour print desteğini yükledim. Program açılmaya başladı. Tavsiye ederim. Ayrıca teşekkürler...
  • valla oldu indirdim ne sacma iş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.