Şimdi Ara

Photoshop Büyük Görünüm Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar photoshop u ful hd ekranı olan pc ye yükledikten sonra resimdeki gibi çok büyük görünmeye başladı. Görüntüsünü küçültmek istiyorum nasıl düzeltebilirim. Bilgisi olan var mı?

Photoshop Büyük Görünüm Sorunu

• Hala çözemedim.
  • BayCC B kullanıcısına yanıt
    Sorun net anlaşılmıyor, büyük olan nedir fontlar mı? pencere boyu mu? Pencere boyu ise, tam ekran yaptığın içindir. Fontları ise Ayarlar menüsündeki Arayüz (Interface) sekmesindeki dil menüsünün altından Küçük-Orta-Büyük olarak ayarlayabilirsin. Yandaki pencereleri geniş diyorsan, farenin imlecini pencerenin sol tarafındaki çizgiye getirirsen çift taraflı oka dönüşür, fareye sol tıklayıp sağa doğru itersen küçülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 16 Aralık 2015; 19:06:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Sorun net anlaşılmıyor, büyük olan nedir fontlar mı? pencere boyu mu? Pencere boyu ise, tam ekran yaptığın içindir. Fontları ise Ayarlar menüsündeki Arayüz (Interface) sekmesindeki dil menüsünün altından Küçük-Orta-Büyük olarak ayarlayabilirsin. Yandaki pencereleri geniş diyorsan, farenin imlecini pencerenin sol tarafındaki çizgiye getirirsen çift taraflı oka dönüşür, fareye sol tıklayıp sağa doğru itersen küçülür.

Pencereleri çok büyük. Hani Choromeye CTRL+ mausun orta tuşu ile yakınlaştırdığın andaki görüntü gibi... Hiç düzgün çalışamıyorum. Eski pc m de böyle bir sorun yoktu. Bu pc nin çözünürlüğü 1920x1080 onun için olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Pencereleri çok büyük. Hani Choromeye CTRL+ mausun orta tuşu ile yakınlaştırdığın andaki görüntü gibi... Hiç düzgün çalışamıyorum. Eski pc m de böyle bir sorun yoktu. Bu pc nin çözünürlüğü 1920x1080 onun için olabilir mi?

Bilemiyorum. O zaman tam ekran yerine, sayfanın sağ tarafındaki X kapatma işaretini yanındaki kareye tıklayıp ekranı istediğin boyuta küçülterek kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 17 Aralık 2015; 23:48:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.