Şimdi Ara

Photoshop başlangıç için yardım pls

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba uzun süredirphotoshop kullanmayı istiyordum fakat okuldan dolayı üzerine düşemiyordum. Bilgili arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum. Şu an aklıma gelen birkaç soru
    1- Şu an için orjinal program almasam olur mu ? Dezavantajları neler?
    2- Bilmem gereken terimler ilk atacağım adımlar neler olmalı, bunlar için yararlanabileceğim siteler varsa yazarsanız sevinirim.

Deneyimli üyelerden yorumları bekliyorum

• 2.soru için Google'a Adobe Photoshop Dersleri yazarsan konu hakkında bir sürü belge ve video bulabilirsin.
  • Adobe photoshop cc en son sürümü kullanıyorum.Çoğu insan illegal kullanır profesyoneller genelde para ile alır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

2.soru için Google'a Adobe Photoshop Dersleri yazarsan konu hakkında bir sürü belge ve video bulabilirsin.

işte ben öyle çöplük olsun istemiyorum, gerçekten burdan gelişirsin diyeceğiniz siteler varsa yoruma yazarsanız sevinirim. Google a sor demek yerine
  • bigmentr kullanıcısına yanıt
    Senin beğenini kimse tahmin edemez ki, kaynak çok birinin beğendiğin başkası beğenmeyebilir. En uygun kişinin kendi karar vermesi diye düşündüm. Başarılar, kolay gelsin
  • Eğitim veren siteler ücretliye döndü.
    https://www.udemy.com/photoshop-dersleri/

Ücretsiz dersen youtuberlar var, darmadağınık olur ama öğrenirsin.
  • Temelinden öğrenmek istiyorsan bence Adobe Photoshop 7.0'ı kullan bunun portable versiyonu tüm sitelerde var.
    Sanırım portable da lisans istemiyor.
    Burada güncel plug in ve brush lar çalışmıyor olacak ama . Hani ilk arabam külüstür olsun öğrenince mercedese binerim hayali vardır ya. Onun gibi.

Şimdilik bu işini görür. Mantıgı da aynı. Menüleri ve mantigini anladıktan sonra profesyonel yapacaksan lisanslı alman senin için iyi olur.
    saygılarımla
  • zamanla öğrenirsin şimdilik satın alma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.