Şimdi Ara

PHOTOMATH MATEMATİK SORU ÇÖZME PROGRAMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Photomath uygulamasında belirli matematik işlemlerini, uygulamayı açıp kameraya ulaştıktan sonra saniyeler içinde çözebiliyorsunuz. Gerçi uygulama herşeyi kendi hallediyor. Ancak halledebildiği şeyler biraz kısıtlı. Denklem ve karekök işlemlerinde sıkıntı çıkarmayan uygulamanın bana en garip gelen tarafı Android platformuna çıkmamış olması. Evet bu ilk duyuşta garip gelmeyebilir. Ancak uygulamanın önce Windows Phone'a çıktığını duymak şaşırtıcı. Sonunda bir uygulama Windows Phone'a öncelik sağladı diyebiliriz.

• cok guzel ve basarili bir program ama bu insanlara neyise ogretmek yerine bazen kotu taraflarida olur bence bu programin tabii programda cozumun ard arda anlatimi var ama ne bileyim insanlara kendi beyinlerini kullanma sansi vermiyor simdiki teknolojik gelismeler ama program cok gozel ve paylasim icin tesekkurler
  • Önemli değil. Adam gibi kullanana çok yararlı bir uygulama. Bizim ülkede yazılı da çıkarır okuturlar valla.
  • Guzel ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal.ozkan33

Photomath uygulamasında belirli matematik işlemlerini, uygulamayı açıp kameraya ulaştıktan sonra saniyeler içinde çözebiliyorsunuz. Gerçi uygulama herşeyi kendi hallediyor. Ancak halledebildiği şeyler biraz kısıtlı. Denklem ve karekök işlemlerinde sıkıntı çıkarmayan uygulamanın bana en garip gelen tarafı Android platformuna çıkmamış olması. Evet bu ilk duyuşta garip gelmeyebilir. Ancak uygulamanın önce Windows Phone'a çıktığını duymak şaşırtıcı. Sonunda bir uygulama Windows Phone'a öncelik sağladı diyebiliriz.

teşekkürler

buda link:
    https://itunes.apple.com/tr/app/photomath/id919087726?l=tr&mt=8

• Windows phone mağazasında ilk defa adam akıllı bir uygulamaya yer verdi.
    Imzama bakabilirsiniz. Rezalet bir mağazası var

• double integral falan alabiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

double integral falan alabiliyor mu

Bide havuz problemi çözdür de tam olsun
  • Çözsün benim diferansiyel denklem sorularını, yerse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Çözsün benim diferansiyel denklem sorularını, yerse.

O kadar da değil hocam ne yaptın yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.