Şimdi Ara

Philps TV Türksat Kanal Listeleri - YENİ MODELLER EKLENDİ v5 Son Güncelleme 19/06/15 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
13
Favori
55.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hallettin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

hallettin mi

sorun devam ediyor. en son çare servis gözüküyor
  • PHILIPS 6309 Repair dosya 4309 uyarmı
  • iremuydu İ kullanıcısına yanıt
    elinizdeki liste 6109 - 6309 - 4509 ile uyumlu listedir. 4109-4309 modellere uymamaktadır
  • o zaman 4309 - 2014 model oldu için editör uyumlu deyil ugraşmıyalım ozaman
  • philips 40 40pfk4509
    tv ye yükleme için

baştaki dosyayı indirdim repair diye bi dosya var onu çıkarrtım zipten 3 tane dosya çıktı tv ye taktım bi sorun var olmadı diyor?
  • kudret1 K kullanıcısına yanıt
    6309'un kanal listesini indirmeniz gerekiyor. 6309.rar içinde PhilipsChannelMaps, data.db, db.info dosyalarını boş bir flash belleğe atıp tvye takın. kanal listesi aktarma adımlarını izleyin.
  • Biss key giremiyozmu buna servis USBden kanallari falan kurdu ama nat geo falan hep kilitli acamazmiyim (42pfk6309/12) Ayrica 4A uydusuyla şifreli kanal kalmayacakti kanal d star stv HD halen sifreli duzeltirmi bunlar bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RebulLavanda -- 29 Ocak 2015; 23:32:09 >
  • RebulLavanda kullanıcısına yanıt
    key giremiyorsunuz, şifreli kanalları izleyebilmek için dsmart, uydunet, digitürk vs kullanmanız gerekiyor. kanal d ve star tvnin HD kanalları yayıncı kuruluş tarafından halen şifreli yayın yapıyor, herhangi bir düzelme yok şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArwenSChild

key giremiyorsunuz, şifreli kanalları izleyebilmek için dsmart, uydunet, digitürk vs kullanmanız gerekiyor. kanal d ve star tvnin HD kanalları yayıncı kuruluş tarafından halen şifreli yayın yapıyor, herhangi bir düzelme yok şu anda.

Tamam hocam saolun

• 7909 kanal listesi arıyorum üstadım

• 4000 serisi için ne indirmem gerekiyor ?
  • pus7909 için kanal listesi varmıdır ?
  • 40pfk4009/12 uydu kanal listesi için ne indirmem lazım ?
  • ArwenSChild kullanıcısına yanıt
    42pfk6309 için kanal listenizi buluttan yükledik. zipli dosyayı çıkarıp usb den yüklemeye çalıştık olmadı. (zipli dosyanızda repair dosyası yok. hata ondamı acaba)

nerde hata yapıyoruz. tşk.

not: daha güncel bir liste var mı diye de soralım. tşk.
  • Merhaba 58PUK6809 için varmı liste

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tvye tek bir kanal nasıl ekleniyor?
    PFK 6309/12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RebulLavanda -- 13 Mayıs 2015; 20:39:38 >
  • 47PFL5038K/12 için kanal listesi varmı elinizde birde bunu usb den nasıl kayıt edicem zip limi yoksa acarakmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArwenSChild

tv modeliniz 6xx8 - 7xx8 - 8xx8 - 9708 modelleri ile uyumludur. Buluttaki 6198 klasörü içindeki listeyi kullanabilirsiniz

hocam bendede 7008 var. elimde de next marka bir receiver var. Bu indirilen ne için kullaılıyor, tv nin kendi dahili alıcısı için mi ? next mi daha iyidir dahiki alıcısı mı ?
  • ArwenSChild kullanıcısına yanıt
    Yeni modelleri buluta ekledim. Kontrol edebilirsiniz. Bunlar dışındaki modeller henüz elimizde yok. Oldukça ekleyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.